Přejít na výpis diskuzí

Alicia Keys

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásně zpívá, má úžasný hlas
  • PROČ????????????????????
  • Fakt nechápu, PROČ má tolik disliků??!
    Co se vám na ní nelíbí???????????????????????????? *7*
  • Alicia Keys je otrasná zpevacka podle me
  • love007
    Nechápu jak to že má na profilu víc dislajků než liků je úžasná <3 <3 <3
  • ty jsi dobrá a hezká a vyděla jsi tu trapnou třináctiletou modelku je trapná a vysoká jen 134 cm *1* *8* *3*
  • HAPPY BIRTHDAY ALICIA *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Datum narození je špatně.Má tam 25.1.1981 a né 25.1.1980.
  • Alicia je úžasná ale trapné je že informace stahujete z wikipedie takže když se chce někdo něco dozvědět tak se dozví akorát spoustu modrých slov podtržených modrou čárou a nic nováho jen něco co si kdosi vymyslel a napsla to na tu "úžasnou" wikipedii *11*
  • nejlepší je new york ta písen je BOŽÍ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* TY JSI TAKY BOŽÍ Alicio *14*
  • Mám tě strasne ráda mám ve skole i o tobě referát strasne tě mámm ráda nejlepší je NO ONE chtěla bych tě mrtě mooooooooooooc potkat *14* *3* *15*
  • miss-janule

    je uzasna ♥

    alicia keys je krasna a dobra zpevacka hlavne se mi od ni libi no one a jay-z a alicia keys ♥ ♥ ♫♪ *4* *4* *4* *14*
  • kajuska4

    okok

    Přemluvily jste mně všici tak jsem si Aliciu přidala a jsem i jejím správcem *1* já jí dřív milovala víc než teď ale nemá špatný písničky *14*
  • hedviga7

    Re: ok

    po Vanesse Hudgens jej milujem *14*
  • hedviga7

    ok

    tak som tu budeme si tu o nej písať ok? *14*
  • Re: BOHYNĚ

    Mám to podobný , ale jsem už starší - vyzrálejší , tak bych se měl takových komentýřů vyhýbat . Nicméně jsem do ni opravdu zamilovaný jak jen divák může být .
  • BOHYNĚ

    Nejvíc SEXY zpěvačka.....miluju jíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • super

    jen tak dál holka.. začíná se mi líbit, mohla by něco nazpívat třeba s Madonnou *14*
  • Re: ...

    to album je naprosto úžasné
  • heatcliff

    ...

    Vše nejlepší Alicie,- album ELEMENT OF FREEDOM JE KRÁSNÉ!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit