Přejít na výpis diskuzí

Alicia Keys

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm

    Je skwělá a ve filmu si zahrála: Holka na hlídaní.
    Ta hraje ,je to celkem fájn film *7* *15*
  • Re: Denny

    ale místo toho www pište rovnou http://aliciakeysnet.blog.cz
  • denishek18

    Denny

    www.aliciakeysnet.blog.cz
    Tak tohle je nejenom joje stránka o této nejužasnější zpěvačce ale také je tam petice která by měla Alici Keys podpořit v tom že až pojede na nové turné tak aby nezapoměla taky na Prahu.Takže do komentů se podepište ju
  • parádní

    čičorečka *14*
  • Re: Re: Re: Jen tak

    škoda,mohla si zahrát s Paulou *1*
  • prisera

    Re: potřebuju helfnout

    nějaké notky a já tam viděl nahatě fotky :-D už sem se lek :-D *1* *15*
  • Happy Birthday!!!

    Vše nej jedné z mých nejoblíbenějších zpěvaček. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *8*
  • twins

    Můj blog o Alicii!

    Ahoj! Mám nový blog o Alicii Keys! Prosím jikněte se a zanechejte tam nějaký koment! Děkuji!!! *4* www.alicia-keys-star.blog.cz
  • ahojko

    Ahojko moji mám rád Aliciu a som rád že som ju videl na vlastné oči ale na TV šotoch s toho nahánania lístkov som zostal chorý a preto som ju na tie svoje modré oči nevidel *14* *14*
  • Lístky na koncert

    Ahoj mám dva lístky na stání na koncert, který se koná dne 14.10.2008.Bohužel nemám s kým jít, tak je nabízím za 600,-Kč/1 lístek.Případní zájemci se mohou ozvat na můj e-mail.
  • LÍSTKY NA KONCERT

    Ahoj fnaoušci této zpěvačky. Mám pro vás super nabídku-už asi 2 měsíce mám doma připravený 2 lístky na stání na koncert Alici Keys v Praze (14.10.08, od 20hod),ale až dnes se ukázalo, že nebudu moci nakonec jít. Nabízím tedy lístky těm, kteří by měli mít zájem. Původní cena 880Kč/1 lístek, nabízím za 750Kč/1lístek.Pokud byste měli zájem, kontaktujte mě co nejdřív na email-kdo bude první má samozřejmě lístky jasný. Po mailu bysme se domluvili na předání/poslání. Mějte se!
  • Stranky Alicii Keys

    www.alicia-keys.estranky.cz
  • Re: Re: Jen tak

    Nojooo ona jeee upe bombastická..Chtěla bejt Alicia Wild jako divoká, ale mamka jí prej řekla že je to je jak do bordelu taxe jmenuje Keys jako od kláves...aleee je prostě divoká klavíristka je super *14*
  • Dobrá

    No je to celkem super zpevačka!! *1*
  • no one

    je upe nej cool song *3* od ní :)) má tam sqelej hlas *5* prostě super
  • plakát

    Mám plakát Alicia Keys!! *14* *5*
    Vyměním ho za plakát:sarah Michelle Gellar nebo Tokio Hotel nebo postavy Buffy Anne Summers Nebo Keiry Knightley.
    Kdo by měl zájem o plakát Alicie Tak mi pište na e-mail! *14* *5* *14* *5* *14*
  • Alicia Keys video v The Sims 2

    Ahoj lidi. Mám pro vás video od Alicie na písničky NO ONE natočené ve hře The Sims 2, takže kdo bude chtít, tak se koukněte na
    http://lenycat.ic.cz/
    do sekce TS2 VIDEA.
  • Re: Jen tak

    Možná tě potěším, ale ano, to sama ona hraje na klavír. Je to něco úžasného. Ne, ona je úžasná *14*
  • .....

    ahojky *3* ....sem tady uplně nová a sem fakt strašně ráda,že sem našla vůbec něco českýho s alicií,protože ji mám fakt ráda,a trošku mě mrzí,že o ní není žádná česká stránka *9* ...každopádně už se těším na nový cd co teď vyjde,co vy??? *14*
  • Re: Re: potřebuju helfnout

    *14* miluji alicii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit