Přejít na výpis diskuzí

Alicia Keys

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    *7* nechápu lidi kterým se nelíbí její hudba *9* co se vám na její hudbě tak nelíbí?
  • Re: potřebuju helfnout

    mám noty na if i aint got you....naskenovala bych a poslala *4*
  • potřebuju helfnout

    Moji zaltí nemáte náhodou někdo nějaké notky k písničkám myslím tím kalvírní výtah třeba If it aint got you nebo nějaký web kde bych něco našla???díkec
  • Jen tak

    Ahoj všichni fandové Alicii. Chci Vám jen dát za pravdu, že tohle je opravdu nádherná zpěvačka. Nejde mi ani tak o tvář (ta je bombová),ale o hlas.Chci se prostě s někým poděli o radost,že jsem konečně našel interpretku svého srdce. Píseň "Diary" mě absolutně dostala. Chcete-li si o Alicii povídat, pište. Budu moc rád. A abych něčím přispěl do mlýna jménem Alicia, mám na Vás hned jednu otázku. Zatím jsem neviděl žádný klip, proto mne zajímá, zda tak úžasný klavírní doprovod jejich písní patří taky pod prsty samotné interpretky. Díky!
  • Je opravdu dobrá. Super hlas, super účesy....Hvězda....
  • podle mě je to jedna z nejlepších zpěvaček teď vubec vlastně je moc dobrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!miluju jí *14* *3*
  • Je proste uzasna!

    Je fakt skvela!....ma nadhernej hlas a pisnickou Fallen jenom dokazuje svoji originalitu a dokonalost...je proste neuveritelna! *14* *14* *1*
  • Ve světě zpěvaček bez talentu, s pěknými tvářičkami a obnaženými zadky, kterými se snaží upoutat pozornost, kterou jejich hlasový rozsah není schopen udržet, přichází Alicia Keys se svým nádherným, silným a zapamatovatelným hlasem. Její styl je přirozený, písně nesou poselství o mezilidských vztazích a jakékoli její "live" představení jen upevňuje její slávu a na tvářích kritiků budí obdiv a respekt. Nemusí tančit ve svých klipech, ukazovat se. Ohromuje svým talentem. Sama říká: "Sledujte mě za deset let. Sledujte mě za dvacet let. Budu tu pořád." A já jsem rád, že mám o skutečný hudební zážitek na příštích dvacet třicet let vystaráno.
  • Je prostě goooooooooooooooooooooooood! *14*
  • je to sqelaaaa zpevacka a mam doma vsechny jeji CD-cka tagze proste je sqelaaaa..! *1*
  • AKP

    alicia-keys-portal.com
  • AKP

    podivejte našel jsem nový web o alicie v čestině
  • Je to kus

    Co si budem povídat, na Aliciu nemá nikdo, kam se hrabou ostatní zpěvačky. Nejen že je to kus,ale je to ta nejlepší zpěvačka,jen ať se drží dál.
  • nejenom ze je krásna ale taky ma uzasnej hlas.te quiero muxo
  • ahojte tu je ale narvane...no co uz ked uz..ale inac alicia keys je fakt super :)to je taky kus nadhernej zeny a k tomu ten hlas a proste vsetko :)
  • Já jí milujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!§
  • je to bezva zpevacka
  • Alica je úplně super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit