Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den,
    pane Hadamcziku, nechci vam nijak nadavat. Chci vam jen napsat par rad, kterych jste se na OH moc nedržel.
    1. Nominace. Proč nominujete duchodce, kteri vyhrali uz 100x ?, nominujte mlade kluky, ti budou za vytezstvim palit.
    2. Sehranost tymu. nemuzete prece po kazde prohre sprehazet sestavu, musite ji nechat se poradne sehrat.
    3. Motivace. Nemuzete po kazde prohre "cumet" do stropu, mohl by jste ty hrace trochu "jebat".
    4. Nadvlada. Vy jste v celem tymu jen takova "panenka", nenechte ztrapnovat, nenechte vladnout Plekance s Jagrem.

    Jakub Ruč, 11 let, odpoved mi poslete na email: JakubRuc123@email.cz
  • Nechápu proč pořád nominuje důchodce Jágra
  • Lojzo, nedej se
  • Dobrý den pane Hamcziku proč jste pro olimoiádu v Soči nenominoval Rachůnka,Barinku atd.Doufám že nominace na MS bude lepší.Prosím vás odpověz te mi na můj email kovaluk@centrum.cz Dík Lukáš Z H.K.
    • Duofám ,že tenhle umělec ,už nedostane šanci někoho nominovat
  • Jo díky Vám asi přestanu chodit do Vítkovic na hokej - Barinka tam určitě mezi nejlepší obránce nepatří - sleuju ho dlouho a na repre nemá !
  • Je mi líto Petra Čáslavy - na EHT bojuje jako lev, jezdí po zadku, super obránce a vy vezmete toho barana Barinku - vždyť i ve Vítkách je z protekce ! V Rusku ho kopli do zadku a vy ho teď dáte na OH - výsměch národu - vždyť jde jen o prachy co - a o to Vám jde celý život
  • Pane Hadamczik,za pár let Vašeho působení u reprezentace jste národu dokonale otrávil hokej...jste absolutně neschopný dát dohromady tým ,který by chtěl hrát a vyhrávat...stavíte svoje spory s hráči před zájmy reprezentace...už Vás bylo opravdu dost, děkujeme vypadněte.Mašek.
    • souhlas
  • Tak půjdete už konečně tam kam púatříte i stím umělcem Vrbatou berete nekřesťanské peníze z našich daní a zabíráte místo jiným dětě už konečně ať se na Vás nemusíme dívat a hlavně trpět u hokeje zkazil ste nám veškerou chuť na hokej táhněte už konečně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Pene Hadamcziku,škodíte českému hokeji, nemohu se dočkat až z reprezentace konečně zmizíte. To fakt oslavím! Ještě že máme extraligu,že se nemusím hokejové podívané úplně vzdát.
    • Větší ostuda je číst Tvé příspěvky. Nauč se psát a pak se projevuj. Každý rok nemůže mít nikdo medaili. Podívej jak dopadli Rusové.
      • rusové dopadli úplně jinak ,prohrali jen jedno utkání a to se stává ,lepší bere,kolik proher bylo u nás?????
  • Dnes mě je opravdu strašně líto že pan Hlinka už nežije jinak by se nemohlo stá aby Vy ste se tak snadno dostal ke korytu reprezentace a bral peníze za nic a vemte tu Vaši repre a děte do D skupiny jinam nepatříte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • stoprocentní souhlas, Hlinka neměl umřít, není za něj náhrada
  • Jděte do PR....,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit