Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "vážený" pane ""trenére"", neměli před Vámi nikdy tu šatnu otevírat, vy moc dobře víte, o čem mluvím.. Jste pro mne "nezkušená" skvrna našeho hojeje a po vašem koučinku dnes se Švédy se na Vaši práci raději vyserte, což neuděláte, jako každý, kdo má funkci... však víme. V případě, že máte zájem o pár kamarádských "facek", moje jméno je Libor Vyvlečka, Havelkova 167/16, Loštice. Dělejte prosím, něco jiného a přestaňte ničit hokej.. díky.
    • Pane Vyvlečka, Vy byste to jistě dokázal lépe. Pokud se jednou k takové funkci dostanete, rád se podívám, jak nám své zkušenosti předvedete Vy. Jsem jistý, že Vám budou všichni líbat nohy, jaká jste klasa. *5*

      S pozdravem,
      Kolář
  • Děkuji trnére

    Pane Hadamcziku, děkuji, děkuji, děkuji! Užijte si úspěchu, tak jako my.
    A ti, co Vás kritizují Vám nesahají ani po kotníky. Více slov netřeba.
    Hezký den přeje Milan z Tábora
  • dominik hasek

    trenere vemte haska na MS na slovensko... ja verim ze dokaze slusne zachytat a jeste k tomu muzstvo povzbudit. vokoun to odrekl tak vemte jeho. sam jste rikal ze kdyz nepojede vokoun pojede hasek. dodrzte slovo
  • Tak a je konec s Vítkovicema!

    Hadamczik ještě před play off dal ve Vítkovicích výpověď, protože věděl, že mu bafuňáři z vedení českého hokeje přiklepnou místo reprezentačního trenéra. Ve Vítkovicích by mu to příští sezónu už tak nešlo. Asi se mu nechce pracovat s mladými hráči - dost letošních tahounů Vítkovic totiž odchází! A proč nevzít na stará kolena dobře placenou "trafiku"??? Lojza byl vždycky na prachy a na ostatním mu nezáleželo. Ale jedno mu nikdo nevezme - VŽDYCKY DRUHÝ !!!
    • Re: Tak a je konec s Vítkovicema!

      jo
  • Názor

    Dobrý den,rád bych vám napsal svůj názor a recept na Haška…Haška je třeba v brance unavit.Má už dost let a ani ten nejlepší trénink mu je nezruší.Pokud nebude unavený fyzicky bude díky svým zkušenostem stačit.Jedině unavené tělo začne mít zpomalené reflexe a výpadky v soustředěnosti.Únava sebou nese i větší možnost svalového zranění Hašek je k nim už náchylný…a Pardubice bez Haška budou poloviční.No a jak nejlépe a efektivně unavit Haška musí vymyslet trenéři.. Ps.doufám,že to někdo čte.Chtěl jsem to poslat na diskuzi oficiáních stránek HC Vítkovice, ale tam se nelze přihlásit...tak nevím k čemu jsou
    • Hašek už má odchytáno. Byl vynikající. Ale už má věk. Taky zrušil manželku, která s ním sdílela jeho koníček, byť finančně velmi lukrativní. Navíc nová milenka by pochopení pro svého miláčka neměla. Mějte rozum !!! *6*
    • Re: Názor

      Psal jsi to zbytečně, dostat dardu 4:0 je ostuda!!! Kdyby alespoň 1 zápas! Ale 4:0??? To je jako by Vítkovice byly o třídu dole!!! Ale pan Hadamczik raději utekl na lepší placené místo! HADAMCZIKU,ŽE SE NESTYDÍŠ !!!
  • jojo

    Lojzo díky za super sezonu a už se těšíme na tu další samozřejmě pod tvým vedením!!! Fanoušci *3*
  • HUrá

    Lojzo děkujeme ti za super sezonu!! Kdybys tam nebyl tak by to bylo katastrofalni!!! I když slavka nas porazila přesto diky diky diky bylo to super vidět plnou halu a fajn hokej!! A ser na kecy od těch čuraku co tad ypíšou!!!
  • Lítost

    Je mi líto, že se Alois narodil v Opavě, je to p... *9*
  • Je mu to jedno, hlavně že teče

    Je mi líto všech, kteří věří šišlovi. Je to jen prajzák z Kravař. Prachy pro sebe a na ostatní sere. *3*
  • fanynka1010

    Lojza

    je to neej trenét ,kterého Vítkovice kdy měli je super táhnen to s Vítkovicema daleko chtěla bych mu moc poděkovat a ymslím, že ne jen já je prostě super! *4*
    • Fančo 1010, Lojzo, mějte rozum a trochu soudnosti! Vždyť v těch dvou řádcích je to , jako by psal dyslektik. A ještě s divným mozkem. *9*
    • Re: Lojza

      Tak možná je dobré trenér pro extraligu *3* ...ale pro reprezentaci je jeden z nejhorších trenérů *8* ....když chce do reprezentace 46letýho Hašk, tak už fakt nemám slov...jde to s českým hokejem z kopce *8* *10* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit