Přejít na výpis diskuzí

Alžběta Báthory

OSOBNOST 31.3.2007 
295 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bathory

    Nevím proč se Jakubisko nespojil S Tv-nova,vždit oni vypátraly více podrobností a získali spoustu dokumentu o hraběnce,a Jakubisko neměl stoho ani polovinu,tak jak mohl natočit tento film.PUVODNĚ TENTO FILM CHTĚL NATOČITpan TROŠKA.
    • Re: bathory

      jako vzdy si Cesi snazi priznat zasluhi za vse ze. teda jsem na pul ceska a na pul slovenka ale tohle je typicka primitivna vlastnost cechu...a jete do toho zaplest Novu a Trosku, ktery toci vesmes pohadky a humorne filmy, to je uz na me moc!!!! Prominte ale jste smesny...hahahaha..Juraj Jakubisko je svetova kvalita a jakoz slovak se zajmen o historii si myslim ze mnohem lip vyobrazil Bathory nez nejaka vase primitivni vychvalovacka NOVA *1* *1*
      • Re: Re: bathory

        Přečtěte si něco od renemovaných historiků, kteří se seriozně zajímali o hraběnku Báthory a zjistíte, že důkazy jsou a hraběnka byla sadistka se spoustou nevolníků ve vlastnictví. Dále pan Jakubisko odmítá důkazy v podobě soudního zápisu s ohledem na mučení, tak jenom na okraj mučení jako metody při výsleších bylo používáno až do nedávné historie a nikdo nezpochybňuje jejich výpovědní hodnotu.
  • Ažbětka

    Alžběta Bathory je hrozně zajímavá ale škoda je že nikdo neví jestli byla obět nebo vrah.Ale podle mně je hrozně zajímavá. *4*
  • Bathory

    Vy všichni jste narušení.O Alžbětě Nádashyové netušíte nic. A když nevíte co znamená poslat někoho do plynu tak mlčte.Já zažila válku a to pravé zavírání do plynu a když skupina pubertálních výrostků přetřásá šlechtičnu jako byla Elsébet Nádashy nebo li Bathory je mi zle.Z vás všech.
    • Elsébet Nádashi :DD Niekto tu chcel pôsobiť asi veľmi múdro, ale nevyšlo. Keď už tak Erzsébet Nádasdy, či to má byť v nejakom pre mňa neznámom jazyku?:D
    • Re: Bathory

      nechápu jak souvisí Hitler s Bathoryovou. Mimochodem dnešní "puberťáci" toho ví víc než vy (teda aspoň ti rozumnější) Je mi opravdu líto, že jste to zažile, ale nemusíte si vylejvat vztek na těch, kteří to nezažili, my za to nemůžeme, to jste si měla vyřídit s rodiči, páč oni si vás udělalli. A za další mám pocit, že asi všichni víme, že se jmenovala Alžběta Bathoryová- Nádashdyová, tkže nemusíte dělat tu nejchytřejší na světě jo a kvůli vám rozhodně nikdo Hitlera nevzkřísí, aby jsme to mohli taky zažít, doufám, že vám demokracie něco říká. V Evropě diktátorství odzvonilo
    • Re: Bathory

      ja si myslim, ze vojna nema nic spolocne s Elsébet Nádashy, je to sice smutne, ze za vojny sa diali take veci ale nezabudajte na to ze toto sa odohravalo prad cca 400 rokmi *7* takze by som zachovala klud a myslim, ze tieto narazky na mladsiu generaciu su trosku nadnesene *4*
    • Re: Bathory

      Další důchodce, který nemá nic jiného na práci, než jenom buz**ovat -jak říká- puberťáky.. Milá zlatá, buďte té lásky, a přestaňte chytračit! Na zadek se tady z vás nikdo neposadí *13*
    • Re: Bathory

      A vy o ni vite co?? Ja bych rek ze jeste min nez vsichni ostatni, a clovek ktery ani neumi napsat spravne jeji jmeno, mi to tezko vymluvi..
    • Re: Bathory

      dobrý pokus *1* až na (malé)detaili to skoro zní,že o tom něco viš!Ne opravdu zní to chytře,ještě dlouho se budu válet pod stolem smíchy *1* Doporučuji takový malí hranatý předmět,říká se tomu knížka,až si ji přečteš (jestli to tede umíš),tak o ní něco napiš,protože mluvíš,jako by jsi s ní žila!
    • Bathory

      Mně se zdá nepochopitelné, že něco takového vás uráží. Člověk má právo na názor a též ho může vyjádřit. Stejně by vás pobouřila zpráva, kdyby někdo trvrdil, že neexistoval holosaust, ne?
  • Minirecenze

    Taková moje minirecenze, jo.. Tak začínám - První část, naprosto úžasná, druhá část - už méně úžasná, ale pořád velmi zajímavá a třetí část.., u té jsem se bohužel chvílema už nudila. Občas tam zazněly nějaké vtipné repliky. Moc jsem ale nechápala, proč Mádl byl jako za "vlka" a Polívka za "DaVinciho", Caravaggia s Bathoryovou tam mohli dát víc.. Jinak - jako nejlepší herecký výkon hodnotím Karla Rodena, za ním Annu Friel a bronz dávám Hansovi Mathesonovi. Nechal se totiž krásně mlátit a urážet. Snové vize ve filmu byly dokonalost sama, bez ironie. Hodně to film pozvedlo. Nahoty tam naopak mohli dát méně a ty drastické scény nebyly zdaleka tak drastické, jak jsem si myslela, ale stačily..
  • Bathory je č.1!!!

    Nejnavštěvovanější film roku 2008 v českých kinech - milion diváků! *5* *4*
    • Re: Bathory je č.1!!!

      Ke stažení, Sk.
      http://www.warcenter.cz/viewto pic.php?f=39&t=130703
  • Bathory ke stažení zdarma!!!

    Hej lidi, tak na Slovensku dávali film Bathory už i v jejich televizi, takže je toho teď plnej internet!! *3*

    Tady je jeden z odkazů, mělo by to být plně funkční, ale je to v SK jazyce.

    http://www.maxiforum.cz/ index.php?action=printpage;topic=34 493.0

    Jinak kdo čeká na českou verzi, tak si ještě dlouho počká, DVD vyjde v CZ až od 24.11.2009, přesvědčte se sami:

    http://www.dvdobchod.cz/dv d-bathory-21736
    • Re: Bathory ke stažení zdarma!!!

      Další odkaz, kde můžete Bathory stáhnout zdarma:

      http://ulozto.cz/1206264 /bathory-2008-sk.avi sice sk ale neva

      Kdo umí s torrentama, další link ke stažení zdarma:

      http://thepiratebay.org/ torrent/4667955/Bathory_by_Jakubisk o-Sk

      A nej nakonec!
      BATHORY ONLINE

      Celý film v SK jazyce ke koukání, ne ke stažení, na to bacha.

      Link zde:
      http://www.dlouhefilmy.com/in dex.php?page=movie&name=bathory

      Tak si pošušnějte!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ......

    ja ji zeru.... *1* *1* *1*
  • Erzebeth Bathory

    Ahoj hele,nevíte kdy by se o ní dalo zjistit něco víc..??a viděli jste film..???Když ten film porovnám s tou knihou tak je ten film vymyšlenej.. *1* *1* Jinak by to nebylo ani pro dospělý ten film.....ale jak tam rozbodala sandru Po¨godovou...fuuuj *8* *5* *9* *9* *9*
  • Ne

    Já si emyslim že to báthory udělala takovej skandál určitě to nebude tak velký jak to vypadá *5*
  • vážně bala Bathory špatná???

    Bathory podle mě nebyla zrovna andílek,ale mohlo se taky stát co tvrdí většina lidí a to,že ji jeden muž moc miloval a ona ho odmítla a tak se jí pomstil tím,že z ní udělal zrůdu.co si myslíte o tomdle???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit