Přejít na výpis diskuzí

Alžběta Báthory

OSOBNOST 31.3.2007 
295 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POZOR, POZOR !!!

    Lidi, proč píšete sem na toto forum o filmu Bathory *7* Copak nevíte, že tady na osobnostech má film Bathory J.Jakubiska taky svoje vlastní forum? *8* Tady se má psát pouze o Alžbětě, ne o nějakým smyšleným filmu *13*
  • Re: Re: alžběta

    blbá si ty *9*
  • nevíte kde stáhnout Bathory

    Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte kde se dají stáhnout Bathory viděla sem ukázky a strašně se mi to líbí tak jestli někdo víte tak bych byla ráda kdybyste mi napsali na email nebo sem do fóŕa byla bych vám moc vděčná *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3*
  • Re: film Bathory

    ahoj mohly bych se zeptat kde si videla film Bathory kdyztak odepis na email *4* *4* *4* *4* *4*
  • Bathory je krásný film

    V kině jsem hltal ty nádherné obrazy.Jakubisko nezklamal film má všechno co má historický film mít napětí výpravu skvělé hlavní představitele.Nejvíc mě zaujal vztah mezi Caravaggiem a Bathory byl nadpozemský zvláštně krásný zájímalo by mě jestli se tento vztah zakládá na pravdě?! nebo jestli to byla jen režisérova fantazie?!Zatím jsem se to na netu nedozvěděl a knížku jsem četl asi před patnácti lety tak si to nevybavuju.Nicméně kromě těchto dvou postav a Rodena mě také zaujala role čarodějky kterou Jakubisková zahrála fantasticky!!!
  • Bathory

    Je lepší strávit delší čas u knihy a zapojit svou fantazii než jít na příliš zdlouhavý film Bathory do kina a utratit tak ZBYTEČNĚ spoustu peněz, sledovat tolik zbytečných scén (například soulož malíře a Alžběty v kostele ve spovědnici, která při tom putuje pomalu po celé síni; a jiných vtipných scén, které se do toho vůbec nehodili). Prostředí filmu je krásné, hrady, krajina.. Ale těch 300 mega se nikdy nevrátí
  • Re: Hero..?

    To se dalo očekávat. ovlivněný dav *8*
  • eržabeth

    Eržabeth byla krásná,chytrá a to se v té době moc nenosilo.Takže co ji mohlo čekat?Ještě navíc nesmírně bohatá,takže palatin to měl sakra dobře promyšlené *5* a ty legendy o vraždách a koupelích v krvi,tomu by snad věřilo jenom malé dítě *3* .
  • Elisabeth Bathory

    Tohle byla jedna z nejvlivnějších žen co se kdy narodili...Ať už se v tý krvi koupala nebo ne,před touhle dámou smekám. *5* *14*
  • Obět

    Včera jsem shledla film Bathory byl krasny, moc se mi libil sedela sem a proste jenom koukala jak moc me zaujal.. A za sebe můzu rict že Hraběnka byla OBET!!!!! *3*
  • film Bathory

    Včera jsem viděla film Bathory, je naprosto úžasný. Oproti knize je hraběnka ve filmu vlastně obětí. Věřím, že to mohlo nějak podobně být ve skutečnosti. Bathory byla velmi chytrá, bohatá a krásná žena a to byl ten velký problém. Jakubiskovi velký dík za super film.
  • Re: I Love Elizabeth Bathory

    V tom případě jsi stejnej psychopat jako ona!! MOžná, že v její době o psychických nemocech neměli tušení, ale mi už dnes máme! Takže nechci nic řikat, ale Bohnice maj otevřeno, tak si tam zajdi! *1*
  • Re: alžběta

    Mě ňáká vaše Alžběta vůbec nezajímá, na tuhle stránku jsem se dostala jen tak mimoděk, jen mě zaráží vaše občasná GRAMATIKA, to si řikáte češi?? Třeba ginoonig napsal ,,divyli" *16*
  • Re: Legenda

    *1* jj, přesně, kde by ty nevinné nedotčené panny pořád brala *3* pannen je v každé době nedostatek, taky díky mě *14* *3* *3* *14*
  • Re: TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

    piče vymrdané s mrdkou ještě v pussy nebo i držce
  • Re: TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

    Jste obě pěkné krávy *15* s iq tykve, marketka skočdopolová pche, jdete vy mali smradi radsi zpatky na pisecek
  • Re: Parazit

    AŤ SHOŘÍ *16*
  • Parazit

    Celý tenhle text má zde být uveden jako citace cizího autora, jehož slova jsou zkopírované doslova.

    Doufám, že takhle napíšeš/napsal jsi i disertačku. Oni tě pak naučí, že krást a vydávat to za své se nemá
  • Legenda

    Podívejte, všichni kdo věříte, že Alžběta zabila těch 650 nevinných panen, jste u mě sami vyšinutí. Když se nad tím rozumně zamyslíte, není to možné. Kde by je pořád brala, navíc krev se rychle sráží takže se žádný koupele konat nemohli. Kolik litrů krve si myslíte že má ženská a jak dlouho by jí musela Alžběta asi tak "ždímat", aby z ní dostala aspoň půlku, hmm? *8* Lidi proberte se...
  • Re: Re: Re: Skočdopolová je...

    a ty jseš čtvrtá mařena, mařeno *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit