Přejít na výpis diskuzí

Amanda Bynes

OSOBNOST 31.12.2006 
153 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaela23

    :)

    Happy Birthday... *4*
  • anett96

    všecičko nej žerůů těě

    všecko nejlepší k 24.narozeninám :)
    • stormgirl

      Re: všecičko nej žerůů těě

      K 25. narozeninám. Amandu zbožňuju! První film co jsem s ní viděla byl Královna ročníku, a hned jsem si jí tam oblíbila! *14* *14*
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Amandou nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
    tady je odkaz....
    www.ladyrohlik.blog.cz/co-udelat- soutez

    A tam jsou i pokyny
  • pandorarosalez

    Web o Amandě

    Ahoj všem!
    Hledáme výpomoc na web o Amandě Bynes (http://www.amanda-bynes.ic.cz/)! Pokud jsi její fanoušek a zajímá tě její práce, něco málo o ní víš a chceš se zapojit do týmu, budeme rádi, když se nám ozveš!
    S kamarádkou jsme web založily, ale nějak na něj nemáme čas... Myslím, že by byla škoda ho zrušit a tak hledáme fanoušky, co by se podíleli na jeho další tvorbě a dopracování (například doplnění fotogalerie). Kdo by měl zájem, ať nechá kontakt v návštěvní knize na webu. *4*
  • mmmm

    proc nema ve filmografíích ze hraje
    panna nebo orel protoze tam je božíí všude je božíí a pakne zpiva aadt...:D ;)
  • ...

    Amanda je božíííííí!...:DD a su rada ze merim stejne jak ona....:DDDDDDDDDD
  • veveryce

    Seriál Co mám na tobě ráda

    Amanda Bynes hraje v seriálu Co mám na tobě ráda ,který dávají od pondělí do pátku v 13:40 na TV nova . *4* *14*
  • amanda123456789123

    Amanda je skvelá

    Amanda je skvělá herečka,zpevacka,a modni navrharka ma svuj styl a to se mi libi je proste supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeer *4*
  • vladimir

    My only love,

    I want to be your hero.

    I proudly wear your heart on his sleeve,

    then I am going to the breakfast.

    I promise, I promise, and adhered to,

    I'm faithful to our love I will!

    I regret that I've ever known,

    how could I live without you?

    Your kisses are like a dream,

    one can only experience with you.

    You're more beautiful than a beautiful flower

    I love you, you can stand at the feet of the world.

    You have amazing lips kissing lips and gaze up with your legs shiver and you fall into my arms, so that poboskám that your heart beat faster lada
    Náš online překladač používá

    *14*
  • Crazy-Black-girl

    Ahoj!!mandu fakticky zbožňuju. Je krásná a nikoho nekopíruje. Nejvíc se mi asi líbila ve filmu Královna ročníku :) . Mám jí moc ráda. Brzy s ní budu mít design na svým blogu www.crazy-black-girl.blog.cz
    tak se později můžete mrknout! A kdo má blog, může se zapsat do SBéček, já se mrknu na jeho blog :) . Amanda je prostě supér! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší