Přejít na výpis diskuzí

Amanda Bynes

OSOBNOST 31.12.2006 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elenka.B
    všetko nej.. *14* *3* *1* *3*
  • Elenka.B
    Všetko nejj .. *14* *1* *15* *2* *4*
  • vše nejlepší k sladkým 26!!
  • Viděla jsem jako první film s Amandou ,,Super Náhradník'' a hed jsem si jí oblíbila a i ten film... :))
  • Úžasná Amanda

    největších
  • Úžasná Amanda

    Amanda Bynesová je naprosto jedinečná. Podle mě je to jeden z největšách zázraků, které Hollywood stvořil
  • sajinkasmudlinka

    ???

    Ahoj,chtěla bych se někoho zeptat,jestli nevíte ještě o nějakým filmu s Amandou kde hraje hlavní roli . Znám jenom Supernáhradník,Královna ročníku,Co ta holka chce a Ztroskotaná láska . Nevíte prosím ještě o nějakým filmíku ? Jinak Amanda je opravdu bezva :))
    *14* *3* *4*
    • Panna nebo Orel,Noční můry,Velký tlustý lhář, to jsou ty filmy a ještě nějaké najdeš u Amandy ve filmografii.
    • Re: ???

      Ve filmografii na Osobnosti.cz máš všechny filmy i seriály, čauky
  • ???

    Ahoj,chtěla bych se někoho zeptat,jestli nevíte ještě o nějakým filmu s Amandou kde hraje hlavní roli . Znám jenom Supernáhradník,Královna ročníku,Co ta holka chce a Ztroskotaná láska . Nevíte prosím ještě o nějakým filmíku ? Jinak Amanda je opravdu bezva :))
  • baruska.b

    končí s herectvím:((

    Amanda je opravdu velmi nadaná herečka a mám ji moc ráda ale přečtěte si tenhle článek http://dokina.tiscali.cz/clanek/cty riadvacetileta-amanda-bynes-konci-s -herectvim-11081 *9*
  • veveryce

    Happy Birthday

    Happy Birthday Amanda Bynes, you are the best. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit