Přejít na výpis diskuzí

Amanda Lear

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amanda

    Měla bych velkou radost,kdyby mi někdo poslal nějakou píseň od Amandy, nemůžu žádnou sehnat.
  • Amanda

    chci požádat o nějaké písničky od Amandy. Mám mladší ženu a nevěří že to byli pecky. Může mi někdo od ní poslat předem děkuji. *5*
    • Re: Amanda

      stačí si poslechnout její Follow Me, Queen Of China town Fashion Pack nebo Nymphomania a bude doma nebo si přinejlepším zatrsa jako já a je mi 22 a dovede mě rozpalit. a Hollywood Flashback je ploužak nadhera *16*
  • .

    ani nevim proc,ale dneska jsem si na ni po spouste let vzpomela.Co s ni je?Nevite nekdo?
  • Amanda

    Amanda = kdo by ji neznal? Resp., který z mých vrstevníků by neznal její opojné Follow Me a další hity... Nedám na ni dopustit a sbírám vše, co se jí týká. Z každého úlovku mám radost *3* Zdravím všechny její příznivce *4*
    • Re: Amanda

      ahojky. Jsem dost velkou pametnici a obdivovatelkou a strasne by me zajimala jeji opravdova podoba , je pravda, ze v mem mladi, jsem to absolutne nevnimala, ale s odstupem me prijde, jako chlap a nikde ani prd o jeji skutecne identite, PROSIM UKOJ, MOJI ZVEDAVOST
  • super

    Bezvadná zpěvačka a krásná baba. Při jejích písničkách rád vzpomínám na mládí.
    • Re: super

      Mam jich dost i plakatu,udělanejch z Internetu.Petr
  • Jen tak neco

    Kdyby nekdo neco chtel od teto pani v mp3... nemam to sice vsechno, ale i nic se pocita, konecne jsem splasil best of... napiste. povesim to na ftp
    • Re: Jen tak neco

      Prosím já sháním mp3 nebo i normál její hit folow me !děkuji *14*
    • Re: Jen tak neco

      ahoj, už delší dobu sháním tuto zpěvačku. Tak jestli je možnost ráda bych tu bestofku na: mibubiska@seznam.cz Díky
    • Re: Jen tak neco

      Mám záujem o jej cd, mp3

      ozvite sa , som zo slovenska BB

      *3*
  • poklud je zde nějaký fanda amandy lear,necht se se mnou spojí.Tel:608561646
    • Ahoj,já jsem taky fanda Amandy.
    • amanda

      jsem fanda amandy a ty?
  • Amandaaa!

    Konečně jsem sehnal její hit Follow Me, taková vzpomínka na klukovská léta. nějaké její fotky najdete zde: http://www.cultheroes.com/amandalear.html
    • Re: Amandaaa!

      a kde prosím já bych ten hit taky chtěla právě jsem si taky zavzpomínala. *14*
  • Pokud je zde nějaký fanda Amandy Lear,nech se se mnou spojí...... mobil:605912665
  • Amanda

    JE TO UZASNA ZPEVACKA,KTERA MA CHARIZMA :-))) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit