Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amy

    Amy Winehouse má naprosto nepřekonatelnej *14* a zároveň jeden z nejzajímavějších hlasů vůbec.A i její image vystihuje naprosto její zpěv.Je dobrá a jediný co mně na ní odrazuje je fet.Vážně souhlasim s tim že člověk s takovýmhle hlasem a stylem se absolutně nemusí upínat na drogy a její manžel je s prominutím idiot dyž jí do toho ztáhnul. *16* *13* *5*
  • tapeta

    myslím si,že člověk který má talent a umí ho prodat,není vúbec nudný a nemusí brát drogy..je,ale pozoruhodné,že až když se dostane na samé dno své duše dosáhne největších výkonú ..doufám,že né posledních.
  • To me dostalo

    Kazdy den procitam na internetu nejen ,,solidni,, tisk, ale i bulvar...clovek musi byt v obrazu.
    Clanky a diskuse o teto dame /predtim jsem o ni neslysela/ me zaujaly natolik, ze jsem si nasla jeji stranky, shledla video.........a jsem nadsena.
    Videoklip Back to Black mi pripomina filmova 60 leta /jsem rocnik 47/,nebo spise nejaky italsky film z tohoto roku.ˇ/jeste tam chybi Marcelo Mastroiani...
    Jenom me udivuje,pokud tuto pani nekdo z pritomnych nema rad /co jsem si precetla tak nekteri primo, slabe receno, nesnaseji/ proc tady plytvaji hrubostmi a vulgarnostmi? Asi proto, ze diskuse je anonymni.
    Tato dama ma pro me usi krasnou hudbu a jeji soukromy zivot je opravdu JEJI soukromy ZIVOT
  • bomba

    je to super zpěvačka!!!! *3* je to rebelka *5*
  • ...

    Myslim ze by bola super keby sa nespravala ako idiot lebo hlas ma super *4*
    • Re: ...

      Amy je ta nejlepší zpěvačku,kterou jsem kdy slyšela a to jsem jich slyšela dooooost.Ty drogy ji opravdu zničili.Ale za také můžu i ten její blbej manžel.Ale ona je prostě skvělé.Ikdyž se někdo píše ,že je drzá ať je drzá výdyt je super.
  • užasna - jedinečná

    Amy je užasna,jedinečna supr hudba,hlas
    V jejim CD albumu BACK TO BLACK je citit veselost,provokace,vystřednost,sex ... .Jejeden z nejlepsich CD v období 2006-2008
  • Origináááál

    Přesně má jedinečnou hudbu a taky styl...
  • 5 Grammy

    věděli jste,že je židovka ? jinak Grammy jí všech 5 přeju
    • Re: 5 Grammy

      Po pravdě řečeno tomu vzhledově odpovídá... teď to neberte jako útok, její styl se mi líbí(až na problémy s drogami).
    • Re: 5 Grammy

      Že je židovka mně nijak zvlášť nezajímá. Má 5 cen Grammy, ale těch vyšňupanejch gramů je nespočítatelně *15*
      • Re: Re: 5 Grammy

        Takže tohle tě už zajímá...hmm
  • Amy Winehouse

    Podle mě má úžasný hlas *3* nejvíc se mi líbí písničky Rehab a F**k me pumps a ještě hodně dalších *3* má poněkud výstřední chování ale to se mi líbí
  • Amy je osobnost

    Amy je někdo, kdo je orginální automaticky. Je to výrazná osobnost. I kdyby byla jen rok, zanechá stopu navždy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit