Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amy Je KRasna prehnana LAdy:)

    Taak Amy Je uplne nalozena..JAkko ze kdyz posloucham jeji Songy..MUsim si ji je zpivat s ní..Ale na ní nema NIkdo..Je jedinecna..originalni..a presto ji par lidi nemusi..Ma svuj jedinecny styl.CHtel bych bejt jako onaaaa * *15* *8* *14* *14* *1* *9*
  • Amy

    Amy je prostě skvělá zpěvačka.Chová se sice jak utržená ze řetězu,ale aspoň není nudná. *4*
  • je super

    *14* je to super holka ale mne se moc nelyby jak vypada ale hlas ma vazne supr!!!!!!!!!!!!!!!
  • nej

    je to nejhezčí ženská co jsem kdy viděl !!!!
  • nej

    amy je nej nej nej zpevacka jakou znam
  • superhlas

    Mám ráda její hlas, je jako černošský, přestože vypadá spís jako arabka.
    • Re: superhlas

      jj je cool byl jsem na ni v jednom lnd klubu ,ale byla zpita jak zakon kaze:))) ale je vazne dobra *4*
      • Re: Re: superhlas

        tohle už nejsou žádné hvězdy.... jednozu něco odehrajou an podiu a co...pak začnou fetovat nic víc
        • Re: Re: Re: superhlas

          Naprosto nesouhlasím,spoustu hudebních interpretů provázely jejich kariérou drogy a přesto jsou to i dnes ikony,například Rolling Stones.Robbie Wiliams se taky občas zfetuje,a je to jeden z nejprodávanějších zpěváků posledních let,Avril Lavigne už odehrála taky pár ožralých koncertů a ty děcka ji furt žerou,a takto bych mohla pokračovat donekonečna.
          A také asi nevíš,že Amy se z drogové závislosti vyléčila,na koncertech už je i střízlivá.
          • Re: Re: Re: Re: superhlas

            Bohužel drogy nejsou jako angína, to se léčí hodně těžko, spíš bych hádal, že se s tim bude muset naučit líp zacházet :-). Je úžasná zpěvačka, i živáky zněj výborně a vůbec je to celkově figura :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: superhlas

              *1* ha amy je nejlepsi zpevacka zevsech *1* je boziii!chtela bych si dat nekdy sni *3* si prestavte takovou rihannu *9* fuj pinda namyslena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit