Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drnda1401

    ...

    amy ma uplne uzasne pesnicky, ale co sa tyka jej zivota mohla by sa spamatat lebo potom uz ziadne pesnicky nebudu...:(
    • Re: ...

      Caute! Vidim ze fanusikov Amy vas tu je hodne! Napadol ma taky sialeny napad, ze by sme zalozili nejake forum- celosvetove, kde by sa ludia snazili odhovorit amy od drog. cim vic by nas bylo tym lepsie. ISIEL BY NIEKTO DO TOHO!!! forum by malo nazov napr.: KEEP CLEAN AMY *7* dakujem za reakcie
      • Re: Re: ...

        Nemyslim si ze by ji to odradilo!!! *8* *9*
  • Chudak

    Je hruza co se s Amy stalo... je mi ji lito.. pisnicky ma pekny,ale jak dopadla je des... chudak
  • the best

    *14*
  • i love you

    Amy uplne zboznuju a ne ze ji budete kritizovat i love AMY WINEHOUSE!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • amy

    No prostě žádný umělec není zcela normální - tak buď to jsou drogy a nebo psychika...a nebo je prostě divnej:) tím neříkám že je to dobře..naopak je to škoda ale tak snad je silná a někdy to zvládne..

    Jinak Amy je nepřekonatelná a prostě úžsná...a nejlepší na ni je to jak se odlišuje od ostatních B-)

    go Amy go!!!
  • Nase Amy

    ja bych na Amy nic nemenil.Je proste dobra takova jaka je.Miluju jeji stil,hudbu a vsechno.A je roztomila *3*
  • email?

    neviete niekto aky ma Amy e-mail??
  • je daj aj prekliatie

    amy je dobra spevacka su tu urcite aj lepsie ale je niecim specialna a ma strasne velku charizmu preto aj ked zmizne z obrazu ludia ju budu chciet spat ako to bolo aj z whitney houston ale urcite este ukaze vela zo svojho talentu a ak ho zahodi bude to strata dobreho umelca a premarneny dar od boha.
  • :-!

    ¨z Amy je mi na bliti *4* nelibi se mi na ni vubec nic!!! *5* zpev nic moc..ten uces..katastrofa! *16* furt je zhulena *5* at zmizi ze showbusinessu! stejne se tam vubec nehodi!!! *3*
    • Adélka nudná duha

      Napsat si zavináč do jména umim taky, až to dotáhneš na titulní stránky, tak pak se vyjadřuj ik když s tvou představou kdo do showbusinesu patří a kdo né bys ty byla propadák jako svině ty neoriginální suchá obyčejná lůzo
  • geniální?

    amy je v podstatě geniální.HLAS,IMAGE,CHOVÁNÍ,TO VŠE SE MI NA NÍ LÍBÍ,ALE JAKO VŠICHNI CO VYBOČUJÍ HODNĚ Z ŘADY SPADLA DO DROG.ŠKODA,MÁLOKDO SE Z TOHO VYHRABE,JE MLADÁ,SVÝM ZPŮSOBEM KRÁSNÁ,MOHLA SI OPRAVDU UŽÍVAT ŽIVOT,UVIDÍME,ZÁLEŽÍ JEN NA NÍ,NA NIKOM JINÉM ANI NA MANŽELOVI NE,JE UŽ DOSPĚLÁ,DOUFÁM,ŽE OD NÍ I ZA 10LET NĚCO USLYŠÍM,NĚJAKOU NOVINKU *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit