Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heath.4ever

    ;)

    Amy Winehouse je pro mě skvělý zpěvačka,s úžasným hlasem a skvělýma písničkama.Její osobní život je sice tak trochu divočejší ale to je její věc...snad ví co děla.Amy drž se a už se těšíme na tvoji další desku;)
  • klara24p

    Zpěvačka

    Zpěvačka je naprosto skvělá....co se týče stylu života, tak ji spíš lituju....
  • lennonka

    ...

    Jděte někam...co si Amy dělá, je její věc...každej pořádnej umělec, co za něco stál nebo stojí bral drogy ...Billie Holiday, Jimy Hendrix, Beatles, Robbie Williams ...
    tak se do ní přestaňte srát a zameťte si radši před vlastním prahem *3*
    vono je to jednodušší sedět doma a navážet se... *5* *5*
    • Re: ...

      ano ano souhlasím představte si žít pod neustálým nátlakem medii a fanoušků.... co treba takova nirvana... kurt ... no newim jestli by meli vubec tak dobry kdyz sposty pisnicek napsal prave pod vlivem drog.... podle me je amy naprosto uzasna *4*
      • Re: Re: ...

        Hold, prostě showbyznys není pro slabě povahy
  • she is good

    amy is a good singer !! *1* *1* *1* *3* *3* *14* *14* *15* *15*
  • blééé

    Je fakticky příšerná!!
  • riese

    Mno Mno

    Já si osobně myslím,že Amy byla celkem cool holka...(pravda,ale je,že styl hudby se mi nelíbí,ale některé písničky měla fak pěkný).Potom co dělá si myslím,že všechna ocenění co dostala by měla vrátit protože tohle fak zpěvák,který dostane Grammy by se neměl takhle chovat!!!!! *13* *13* *13* *13* Tudíž souhlasím s Bebem!!!
  • At vrátí ceny

    Hl at si každej delá co chce, ale co je moc to je moc. Amy uz to fakt preháni...za to co dela by mela vsechny svoje Grammy vratit!!
    • Re: At vrátí ceny

      proc jako co dela ve svym zivote je snad jeji vec neee?? do tebe se taky nikdo nesere
      • Re: Re: At vrátí ceny

        Ona si neuvědomovala, že si ničí život.
  • safuska

    Jen tak se nevzdá

    Nazdar lidicky tak co je new u Amy? Já fidela foto jak svici a snazi se je to obdivujici po tom vsem co na to rikate?
  • Je super

    Amy je super speváčka, nevadí že berie drogy atď... to je jej vec. Keď jej chutí nech si dá he he :)) *1*
  • zebricka003

    WOW!!

    Neopsatelnej hlas..... lofuji jeji tvorbu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • safuska

      Re: WOW!!

      mas upo pravdu taky hlas jako ma ona to se tezko vidi akor v dnesni dobe!je upo uzasna!!!! *14*
      • Re: Re: WOW!!

        všechny ujeceny kozy jako jesica sipson... at se dou zahrabat ptz je tu Amy a ta je neeeej s nejlepsííím hlasem .... neoriginálnější... nejlepší ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit