Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šok

    Před pár minutama jsem se to dozvěděla, upřímně hrozně moc mě to šokovalo, sice jsem jí moc neznala jen díky jejím skandálům, ale at odpočívá v pokoji, je mi to hrozně líto, 27 let to měla ještě hoooodně života před sebou :( strašný
  • emmag

    DNES BOHUŽEL ZEMŘELA

    DNES 23.7.2011 ZEMŘELA.JE MI TO MOC LÍTO.MNĚLA SKVĚLÉ PÍSNE.:((((CHCE SE MI BREČET TAKOVÁ MLADIČKÁ ZPĚVAČKA MNĚLA JEŠTĚ CELÝ ŽIVOT PŘED SEBOU. NO JO NO SVĚT JE KRUTÝ.
    • Re: DNES BOHUŽEL ZEMŘELA

      Ano, to je sice pravda, byla moc mlada, ale nedbala na svuj zdravotni stav a znicila se sama. Ale jinak hlasovy projev mela opravdu dokonaly
      • Re: Re: DNES BOHUŽEL ZEMŘELA

        Ráda jsem jí poslouchala,mám dvě cd a na dvd koncert z Londýna.Byla vyjímečná.Ale slávu neunesla.Škoda jí.
  • misslussy

    Zemřela zpěvačka Amy Winehouse

    Sedmadvacetiletá britská zpěvačka Amy Winehouse byla nalezena mrtvá ve svém londýnském bytě. Policie zatím nezná příčinu její smrti, uvedla stanice SkyNews.
    → teda nevím, co je na tom pravdy...
    • sarda

      Re: Zemřela zpěvačka Amy Winehouse

      Kterej idiot by vtipkoval o smrti někoho jinýho?
      • dianna114

        Re: Re: Zemřela zpěvačka Amy Winehouse

        O Britney napsali, že zemřela při autonehodě.
      • wauworld

        Re: Re: Zemřela zpěvačka Amy Winehouse

        předávkování...
  • Snad jediné...

    R.I.P :'(
  • R.I.P.

    Měla úžasnej hlas...Odpočívej v pokoji, Amy :(
  • ancuska18

    R.I.P.

    Budiž ti země lehká. Bohužel vzhledem k jejímu životnímu stylu to byla jen otázka času.
    • Re: R.I.P.

      přesně tak...
  • heath.4ever

    R.I.P.

    Odpočívej v pokoji, Amy...
  • zemřela :-(

    Bohužel musím ohlásit že zemřela, úžasná zpěvacka s velkým jazzovým hlasem :-(
  • Odpočívej v pokoji, drahá Amy

    .
    • Re: Odpočívej v pokoji, drahá Amy

      Ano já sem Amy brala jako borku o které píšou v časáku, neposlouchala jsem ji, ne že by se mi její hudba a hlas nelíbily, jen sem se k ní nedostala... ted sem slyšela rehab a je to celkem ok... tak at se má dobře... :D
  • hihi

    chá chá ,chcípla!!! *1*
    • Re: hihi

      Ty jsi ale opravdovy kreten, jak ses asi zminoval o obetech v Norsku? Nevim, jak takove hovado muze pouzivat vec nazvanou internet..
    • Re: hihi

      Jako "Tom" má také v něčem pravdu a ve spoustě věcí s ním souhlasím, ale jedna věc ještě neni jistá a proto byste ji měli přestat soudit a to, že neni jisté jak zemřela, takže nemůžete vědět, jestli se zdrogovala či co...
      Děkuji za přečtení
    • Re: hihi

      ...tak tady je vidět, kdo má nějakou - jakoukoliv empatii a iq plus cítění. Tohle může napsat jen omezenec, kterej asi neznamená ani setinku z toho, co znamenala ona, ať už vedla život, jakej vedla.
    • Re: hihi

      haha ... až umřeš ty byl bych rád a smál se ... takový zmrdi jsou k nepochopení , nikomu nepřej smrt a už vůbec se jí nesměj asi tvoje IQ dosahuje maxima na 60 viď ....
      si ubohej nedivil bych se kdyby ti bylo 10 let fakt že mi z tebe je zle .. jdi se zahrabat koště zasraný . nejsi normální ZMRDE
    • Re: hihi

      Se uklidnete trochu, pane "hihi" !! Predcstavte si, kdyby Vam, pane 'hihi" umrel nejakej oblibenej zpevak, teda jestli nejakyho vubec znate !!!
    • Re: hihi

      Proč se za mě vydáváš? to by mi moc nevadilo a newiiim proč děláš hihihihi, ty takovej hlas jako amy winehouse nemáš...
    • Re: hihi

      Měl/a by ses zamyslet! O něčem takovém se nevtipkuje! Je velice smutné že tak mladá zemřela!
    • dianna114

      Re: hihi

      no to je strašná sranda.. debile.
      • Re: Re: hihi

        Sranda to není, ale při jejím životním stylu se to dalo čekat - komu není zhůry dáno v apatyce nekoupí.
        Holt sjetá, pokérovaná zrůdička...
        • sarda

          Re: Re: Re: hihi

          Hej ale zamysli se nad ostatníma celebritama, který jsou taky na drogách a alkoholu a žijou. A to ani nejdou na odvykačku. Takže to, co tu plácáš jsou hovadiny. Za tím bude něco jinýho...!
          • Re: Re: Re: Re: hihi

            Tak je potřeba rozlišovat celebritu a CELEBRITU. V dnešní době je v módě označovat celebritou (neboli osobností) kde jakou podivnou existenci typu Agáta Hanychová, Sámer Issa, nebo třeba Paris Hilton. Zde jde ale jen o absolutní degradaci významu celebrita.
            Jinak řečeno, pro mě existují čtyři druhy závislých lidí:
            1. Ti kteří se jdou léčit a vyléčí se - mají, řekněme mou úctu i když to není ten správný výraz.
            2. Ti kteří se jdou léčit, ale démona jménem 'závislost' nedokáží porazit.
            3. Ti, kterým šlo pomoct, ale nikdo jim nepomohl.
            4. Ti kterým někdo chtěl pomoct, ale pomoc odmítli.
            Amy patřila do čtvrté skupiny a někoho kdo se zachránit odmítne i když mu někdo podal záchrannou ruku, litovat odmítám.
            Lituju např. Jimi Hendrixe, nebo Johna Bonhama, ale těm nikdo nepomohl, z části i proto že v době jejich smrti, byl jejich životní styl považován v branži za normální.
            Obdivuju třeba Ozzy Osbourna nebo Billa Warda, že závislost dokázali překonat i když se dá říct, že dnes jsou z nich trosky a odstrašující ukázky toho co dokáže závislost.
            • Re: Re: Re: Re: Re: hihi

              Co se týče Jimi Hendrixe, tak oficiálně umřel při převozu do nemocnice, ale už jsem slyšel i verzi že byl mrtvý už kdýž k jeho bytu záchranka přijela. Oficiální příčina smrti bylo zadušení zvratky, takže stejná příčina smrti jako u Johna Bonhama z Led Zeppelin. A docela pochybuju, že by ho nechali vědomě umřít ve smyslu, že by mu neposkytli lékařskou pomoc - a nepleť se barvu pleti - umřel v roce '70 v Londýně, ne v roce '50 v Texasu. A jestli to myslíš tak, že ho nechali umřít tím, že ho neposlali na léčení, tak musím říct, že v té době se tento životní styl považoval v podstatě za normální - bez ohledu na barvu pleti.
            • zipp

              Re: Re: Re: Re: Re: hihi

              *Jimiho
            • zipp

              Re: Re: Re: Re: Re: hihi

              vzhledem k smrti Jimmyho Hendrixe jak si zmiňoval tak co vim o tý smrti tak si myslim že ho nechali umřít hlavně kvůli barvě pleti, vzhledem k tý době mi to přijde nejpravděpodobnější...
        • Re: Re: Re: hihi

          Zrůdička? Tak by si ji nazývat nemusel. Mě je teda Amy velmi líto..
          • Re: Re: Re: Re: hihi

            Mě jí líto není. Svůj osud si vybrala sama. Nebo ty lituješ každého alkoholika nebo feťáka kterej se uchlastá/ufetuje k smrti? V čem byla Amy lepší? Že měla jedno dobrý album? Sorry ale to mě jako důvod k lítosti nestačí.
            No a ohledně té zrůdičky - sice vím že je to krutý označení, ale od pohledu tak vypadala a ty kérky tomu vzhledu taky nepřidaly.
            • Re: Re: Re: Re: Re: hihi

              No to dost dobře nevím, ale je to silně pravděpodobný. Je samozřejmě možný, že drogy nebyly akutní příčinou smrti, ale měli jistě na její smrt značný vliv. Jen pro zajímavost:
              Freddie Mercury ve skutečnosti neumřel na AIDS, ale na zápal plic kterému se jeho vysílené tělo nebylo schopno bránit.
              Petr Muk nebo mnou již zmiňovaní John Bonham a Jimi Hendrix neumřeli na smrtelnou intoxikaci alkoholem, ale na zadušení zvratky ve spánku, atd...
              Pokud bude jako příčina její smrti stanovena, co já vím, třeba leukémie, tak se tady klidně omluvím.
            • Re: Re: Re: Re: Re: hihi

              TOM:ale jak můžeš vědět že se uchlastala k smrti?!nebo zfetovala?její smrt ještě neni objasněná..
        • Re: Re: Re: hihi

          Jenže ta sjetá, pokérovaná zrůdička, aspoň v životě něco dokázala, kdežto ty zůstaneš v česku asi už napořád. ,)
          • Re: Re: Re: Re: hihi

            "Jenže ta sjetá, pokérovaná zrůdička, aspoň v životě něco dokázala, kdežto ty zůstaneš v česku asi už napořád. ,)"


            Ale řekni mi, co to má za smysl, když člověk nemá pořádné přátele, upíjí se k smrti a zemře v tak směšném věku.
            Ne, děkuji, opravdu budu radši "normální" člověk, než abych zemřel v tak mladém věku.
            Ale co si budeme povídat, to se přece alkoholikům a feťákům stává.
            Svůj život prožila nadarmo... lékaři ji varovali...


            P.S.: Upřímnou soustrast...
          • Re: Re: Re: Re: hihi

            1. Já nepopírám že měla určitej talent, měla zajímavej hlas a i když jsem její hudbu neposlouchal, tak chápu že existují lidé, kterým se její hudba líbila, ale bohužel svůj talent vyměnila za alkohol a drogy. A to co v životě dokázala, bylo dáno jen jejím hlasem se kterým se už narodila - řekněme že to byl dar od Boha (i když jsem ateista), ale co dokázala opravdu svou pílí? Dokázala jen tento dar od Boha zničit!
            2. Já žiju v České Republice, přesněji na Moravě - "ČESKO" je jen uměle vytvořená pražákovina, protože název Pražská republika by jim neprošel.
            3. Nesuď na internetu lidi o kterých nic nevíš. Jak můžeš vědět kdo jsem, co jsem v životě dokázal, nebo jestli jsem pro ostatní lidi užitečný?
            4. Lepší zůstat napořád v ČR, něčeho v životě dosáhnout svojí pílí a dožít se třeba 70 let, než se stát hvězdou jednoho CD a ufetovat se v sedmadvaceti ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší