Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že žádný z nás si nedokáže představit co měla skutečně za život...nikomu se nedá věřit,soukromí žádné,volný čas taky nic moc,hudební směr producenty daný,samota která se zvětšuje,minimální kontakt s rodinou....to už je na depku...lék?Když přimýcháte alkohol a drogy...výsledek je jasný..škoda :(
  • ...ja jenom doufam, ze Amy je odstrasujici pripad pro ty, kteri by snad jeste meli chut experimentovat s drogama... pravdepodobne Amy musela zemrit proto, aby si mladi lide uvedomili, ze s drogama a alkoholem si neni radno zahravat a ze se to snadno vyjme kontrole... Jestlize je vsechno tak jak ma byt, tak se mozna pro TO i narodila...
  • Lidi můj názor je takový . Já sem Amy milovala za její jedinečnej styl a to , že si prostě jela svoje ! Měla svůj život do kterého jí nikdo kecat nemůžeme . Byla ale jedinečná , je pravda že si za svojí smrt může sama . Ale taky kdo víme jak je 'jednoduchý' život v hudebním světě ? Asi je pravda že smrt byla pro ní vysvobozením ... říkejte si všichni co chcete , ale Amy byla jen J E D N A . *4*
  • Nikdy jsem jí moc neposlouchala, ale má můj obdiv. ;) Její smrt je dost tragická, a jestli jí v těle nenašli drogy, ani alohol tak asi zemřela na absťák, že tak rychle přestala brát drogy a nešla na léčení tam by jí ohlídali, aby jí absťák nezabil. Její tělo nezvládlo takovou ránu že je bez alkhoholu či drog... :( RIP Amy..
  • leamike
    Nikdy jsem nijak neposlouchala, ale vím, že měla velmi zajímavý hlas a je mi líto, co se jí stalo.Ohledně drog, jak se říká, že když do toho někdo spadne, není cesty zpět. Ona to částečně dokázala, dlouho ne, ale.. ,,Máš můj obdiv Amy'' R.I.P :)
  • Spousta lidí tady píše, že Amy byla feťačka atd. Jasně, to že brát tvrdé drogy je špatné víme všichni, tak není třeba to tu pořád dokola omílat. Jistě to není věc hodná následování, ani bychom ji za to neměli obdivovat, ale napsat "byla to jen fetka." si myslím Amy nezaslouží. Její tvorba je to, o čem bychom se měli bavit. Stačí se podívat na záznamy z koncetrů, kde teda nebyla uplně vožralá *2* a uvidíte Amy před mikrákem, za ní kapelu a vedle ní dva černý vokalisty. Amy nepotřebovala žádnou show, žádný ohně, šlílený převleky, rádoby sexy tanečky ani nepotřebovala ukazovat kalhotky. *1* Stačilo, když začala zpívat.A to sem se ještě nezmínila o jejím skladatelském umu. Někdo tady psal, že byla "pokérovaná zrůdička". Jasně, ale aspoň byla originální. Ale co si budem povídat, zpěv a "modelkovská krása" to dohromady moc nejde že...*3* A myslím že člověk, který dostane 5 gramofonů za 1 desku si může vypadat jak chce.
    R.I.P Amy hudební svět a tvoji fanoušci Tě budou postrádat.
    • A já si myslím,že člověk který je takhle oceněný by se měl držet na nějaké přijatelné úrovni a chovat se podle toho jakému ocenění se mu dostalo.Ukazovat,že ty si ceny zasloužila oprávněně a nevystupovat sjetá či opilá,potom jí to ceny nejsou nic platné,pokud že hvězdu s "5 gramofony 1 desku" lidé dokážou vypískat.
      • Jo jenže Amy byla závislá ještě před tím, než byla oceněna a přestat fetovat není nic jednoduchýho. "Ukazovat,že si ty ceny zasloužila oprávněně"...každý kdo si pustí "Back to Black" ví, že si ty ceny zasloužila oprávněně. *2*
        • Nezlob se na mě,ale někoho kdo tomuhle svinstvu propadne holdovat prostě nebudu.Je to její chyba,že na to takhle dojela.Nemůžeš upírat tu pravdu,že právě tohle takovou "hvězdu" zničilo!!!!
          • Já vůbec neupírám žádnou pravdu. Já jen vyzdvyhuji její talent. Vy vyzvyhujete její závislosti...v tom je ten rozdíl. Nefetovala pro lidi ona zpívala pro lidi a co ji zničilo už není moje starost.
            • To je sice hezký,že talent měla a myslim,že věčná škoda ho takhle zahodit.Všechno i sebe takhle zničit.
  • Na Amy jsem přišla přes mamku už před pár lety. Její tvorba je má srdcová záležitost a podle mého názoru nemá smysl se rejpat v tom, jak naložila se svým životem. Důležité je, že nám tu nechala věčnou památku ve formě dvou úžasných alb a za to děkuju. Rest In Peace, Amy...
    • Možná to smysl má možná ne.Možná se v tom lidi rýpou právě proto,že byla dost mladá a kdyby nepropadla alkoholu a drogám,mohla být ještě mezi námi a nemusela tak jen zanechávat věčnou památku.Je plno osobností,co se na hudební scéně drží několik let a přesto bez sebevětších skandálů apod.Nevim jak by se vám některým líbilo,mít "věčnou památku" na Ejmičku z některých jejích posledních koncertů.Katastrofa.A jen pro její slávu nad ní lítost skládat nebudu.
  • prodam obraz Amy velkých rozměrů 131x112cm..ručně malovaný olejovými barvami. ...
    zajemcům pošlu fota majlem. pište na teja.hla@seznam.cz
  • Každý ať si zamete před svým prahem !!! Pak ať soudí !!! *16*
  • emmag

    ADS

    NO HELE NÉ,ALE PROSTĚ NEZNÁTE JEJÍ PÍSNĚ A HNED OH EJMIČKA TO MNĚ MRZÍ,ŽE MÁ FANOUŠKY JEN PŘES SMRT KDYŽ TOMU NEROZUMÍŠ TAK SEM RADŠI NECHOD
    P.S.: AJMY JEŠTĚ JEDNOU MILUJU TĚ.A DOUFÁM,ŽE TI JE TĚD LÍP
    • Re: ADS

      Jak mužeš kua vědět jestli známe její písne si tady hraješ na boha že vidíš zkrz monitor? a říkám ti už po druhé že člověk který byl oceněn 5 cenami grammy a jezdí po celém světě na koncerty má fanoušky a pokud to nedokážeš pochopit tak ty sem nepiš a nefňukej tu "oh ejmicka" lidi přichazí a odchazí bylo to tak je to tak a bude to tak. jinak palec nahoru autorovi příspěvku "kdo". myslím si to úplně stejné.
      • paulterikblaise

        Re: Re: ADS

        Děkuju aspon někdo,kdo se mnou souhlasí.
        Skoro všichni jí tady máte za chudinku "ejmičku",ale chtěla bych znát vaše reakce,po návštěvě z některých jejích koncertů,kde měla od profesionality fakt daleko.Hvězda s velkým nebo malým "H"?! :)
        • lady-kate
          Ona profesionálka byla! Její úžasný hlas nikdo a nikdy nemůže nahradit! A jak můžete vědět, že zemřela kvůli drogám a alkoholu? Pravdu možná znají jen její nejbližší! Nevíte, co prožívala, k její smrti mohly vést i jiné problémy,než závislost...

          Amy jsem si poslechla až po její smrti a její hlas je opravdu originální!
          • Ono většinou to bývá tak,že právě člověk který je závislý na alkoholu a drogám to prostě nezvládne.A ona nezvládla,prohrála to.Takže mohla být profesionálka sebevětší,ale tohle co si napsala je trošku mimo.
    • paulterikblaise

      Re: ADS

      Sama si cestu k drogám vybrala,propadla tomu všemu a prostě to nezvládla.Sama si tak se s vým životem naložila.Nevinná nebyla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit