Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emmag

    MILUJU EJMI

    Ahohjky s tímhle SOUHLASÍM:Ahojky hele jste všichni prvně na ni všichni nadávate teda aspon když jsem se s někým skamarádila a řekla,že moje NEJLEPŠÍ A UŽASNÁ ZPĚVAČKA je Amy Winehouse tak se mi všichni vysmáli že prej taková zhulená cigoňa a najednou chudák Amy a ANI JÍ NEZNÁTE PROTOŽE ona mněla pomněrne málo fanoušků to mně opravdu sere všichni si těd myslíte jaký jste já Amy miluju a tohle mně opravdu naštvalo najednu stranu jsem ráda,že se těd o ni někdo zajímá,ale tohle:je to všechno kvůli smrty chuděra kdyby neumřela tak by si jí skoro nikdo nevšimnul.Kolik tady z vás bylo její fanoušek nebo ji mněli rádi kolik určitě méně než čtvrtina.To je jasný vím že víc e než polovina jí moc neznáte a ni neznáte její písničky možná až po její smrti.TOHLE SI EJMIČKA NEZASLOUŽILA.Já ji opravdu milovala poslouchala jsem jenom ji a mněla jsem na ní taneční sestavu.Mám tě ráda Ejmy A DOUFÁM,ŽE SI TĚD ODPOČINEEŠ
    ODPOČÍVEJ V POKOJI EJMÍNKO WINEHOUSOVÁ :'( :'( :'( :'(
    • Re: MILUJU EJMI

      To že máš kolem sebe lidi kteří amy neposlouchali a nemají ji rádi neznamená že všichni nebo jak říkáš ty tři čtvrtiny lidí ji tady neposlouchali a neměli ji rádi. tvoje věta: ANI JI NEZNÁTE! mě opravdu dostává. prosimtě ty tady neznáš nikoho z nás tak jak můžes vědět koho posloucháme to mi přijde opravdu naivní :). A za druhý tvoje slova: ona měla poměrně málo fanoušků. tak za prvý pochybuju že člověk který dostane 5 cen grammy bude mít málo fandů. Už když dostane jednu cenu znamená že něco dokázala. A připadá mi jak kdyby sis myslela že jsi amy hodně znala ale pochybuju že ji znáš osobně. spíš si myslím že ses o ní dočetla v bulváru kterej podle mého názoru překrucuje pravdu. Jinak upřímnou soustrat rodině winehouse.
  • R.I.P AMY

    Sice jsem Amy nikdy neposlouchala,ale jsem si jistá,že byla skvělým člověkem. Měla úžasný hlas a velmi mě mrzí,že jsem si toho nevšimla dřív. Jako malá jsem ji považovala jen za pouhou feťačku,jak mi média podstrkovala,ale kdo z takzvaných celebrit drogy neokusil...
    Je mi velmi líto,že jim chudák tolik propadla,nezasloužila si zemřít tak mladá,mohla ještě dále tvořit skvělou hudbu. Existuje spousta feťáků,kteří nám přijdou na odpis a jsou tu dál. A je hnusný,že na ní furt nadáváte,fakt si to nezaslouží,ať už byla jakákoli. A pitva přece neprokázala příčinu,ani že se ufetovala,takže kdo ví,jak to bylo,možná jí někdo zabil. Zamyslete se nad sebou,jak vám by se líbilo,kdyby vás někdo takto bezcitně obviňoval. Sbohem,drahávAmy,odpočívej v pokoji,v našich srdcích budeš navždy. Jo a norská tragédie je sice smutná,mám v Norsku kámoše,ale takových tragédií je a někdy o tom ani nevíme. Ale tohle byla jedna z nej umělkyní světa a druhá Amy už nebude.
    • paulterikblaise

      Re: R.I.P AMY

      Neví se na co zemřela?Ano asi nad tim zůstanou už napořád nějaký nejasnosti,ale probůh..jednou to byla alkoholička a kamarádila i s drogama-tak jaká příčina to asi může být?
      "Teorie podle kterých se Amy Winehouse upila, nemusejí být pravdivé. Je zde velká pravděpodobnost, že právě nepřísun alkoholu je to, co britskou zpěvačku zabilo. Poté, co pitva neprokázala, že by zpěvačka měla v krvi alkohol nebo jiné halucinogení látky, se vynořila úplně nová teorie. " Všeichni jí tady opětujete,zpěvačka to možná byla jedinečná,ale jako člověk selhala.Kdyby její tvář nebyla známá,všichni by jí odsoudili jako fet'ačku a alkoholičku,která nezvládla abstinenci.To se bohužel takovým stává.Asi mě za to ukamanujete,ale takový lidi nelituju.
  • emmag

    nenávidím vás jefilezhrikvgojasoůfuwioertučřoihůoidfgzdibhidslghrpoiwjhwpohujč

    Ahojky hele jste všichni prvně na ni všichni nadávate teda aspon když jsem se s někým skamarádila a řekla,že moje NEJLEPŠÍ A UŽASNÁ ZPĚVAČKA je Amy Winehouse tak se mi všichni vysmáli že prej taková zhulená cigoňa a najednou chudák Amy a ANI JÍ NEZNÁTE PROTOŽE ona mněla pomněrne málo fanoušků to mně opravdu sere všichni si těd myslíte jaký jste já Amy miluju a tohle mně opravdu naštvalo najednu stranu jsem ráda,že se těd o ni někdo zajímá,ale tohle:je to všechno kvůli smrty chuděra kdyby neumřela tak by si jí skoro nikdo nevšimnul.Kolik tady z vás bylo její fanoušek nebo ji mněli rádi kolik určitě méně než čtvrtina.To je jasný vím že víc e než polovina jí moc neznáte a ni neznáte její písničky možná až po její smrti.TOHLE SI EJMIČKA NEZASLOUŽILA.Já ji opravdu milovala poslouchala jsem jenom ji a mněla jsem na ní taneční sestavu.Mám tě ráda Ejmy A DOUFÁM,ŽE SI TĚD ODPOČINEEŠ
    ODPOČÍVEJ V POKOJI EJMÍNKO WINEHOUSOVÁ :'( :'( :'( :'(
  • S BOHEM AMY

    Je pravda ze kazda ziva bytost ma svovodnou vuli a volnost ji pouzit jak sama uzna za vhodny. Taky je pravda ze clovek je z 80 procent emocionalni tvor. Lide s talentem jakym byla obdarena Amy Winehouse vnimaji svet kolem sebe daleko intenzivneji nezli vjetsina z nas vysledkem cehoz sou pisne a hudba ktere se blizce dotykaji srdci tolika dalsich lidi. Pod pro nektere drsnou slupkou Amy se skryvala citliva osubka ktera hledala lasku a stesti v drsnym svete jako mi vsichni, jedinej rozdil je ze ona uz dal nemohla kdezto mi ostatni jeste stale vzce mene predstirame ze muzeme. Vsecky ty drogi a alkohol byly jen nefunkcni zaplata na bolavi srdce mali holky ktera hledala pohadku a nasla peklo. Vnimat ji povrchne jen podle toho jak vipadala ci jakych chyb se dopustila je dost nestastne pro ty kdo tak cini, nebot kdo skutecne byla je vepsano v jeji tvorbe ktera je naprosto vymecna a v moderni dobe nemajici obdoby. Takovi druh talentu se vydi opravdu jen z ridka kdy a to ze ho nekdo dostane neni nahoda. Pro svet hudby a lidi ktery ji znali je jeji ztrata definitivne tragicka. A nam co sme tu zustali nezbejva nezli se pomodlit za volnost jeji duse a pokusit se videt v zivote vyc nezli jen externi jevy a formy protoze to je skutecnym poslanim umeni jako takoveho jakoz i toho co nam zanechala Amy Winehouse vsechna slava a cest jeji pamatce.Hodne stesti Amy at si sla kamkoliv HARE KRSNA s uctou Tomas Kazetak
    • Re: S BOHEM AMY

      Nemám nic proti tomu obsahu textu,je to moc hezky napsaný a hezčí by to bylo ještě bez těch hrubic.Omlouvám se, vim že to neni podstatou,ale některé se opravdu přehlídnout nedaji.Taky chvílema "extrém"...:D
      • tyret

        Re: Re: S BOHEM AMY

        Souhlasím. Pravopis není zas tak složitý, a když se ti obrozenci tak snažili, abychom používali tenhle jazyk, který nikdo jiný na světě nepoužívá, tak bychom se ho snad mohli pořádně naučit.
  • Trapárna

    Hej lidi chováte se jako malé děcka. Dejte si raději dudlík do pusi a mlčte! Ne všechno co vypustí media je pravda. Akorát tady umíte jen urážet a na nic víc se nezmůžete. Amy měla sice krásný hlas, ale život si zničila sama. Ona si zvolila cestu drogami a alkoholem. Všichni říkáte, jak vám to je líto, ale kdyby nebyla slavná tak vám to je u prdele. Větší trapárnu než jsou příspěvky na stránce osobnosti jsem neviděla! Čau
    • tyret

      Re: Trapárna

      A přesně kvůli takovým lidem, jako jste vy, je tenhle svět tak otřesný.
  • R.I.P.

    Je to strašné, co se stalo.. chtěla bych si nechat vyrobit stejný přívěšek, jako má např. na této fotce, jenom zaboha nemůžu zjisrtit, co je na něm napsané....
    http://nd05.jxs.cz/04 3/447/56e7598f5d_78141038_o2.jpg
    . ..Poradí mi někdo? Prosím posílejte na:
    Hafan226@seznam.cz
    Dík moc předem....
  • škoda

    Já ji moc neposlouchala, znám pár písniček, ale hlas měla pěkný a ať byla jakákoli, pořád to byla lidská bytost a nezasloužila si zemřít takhle mladá. Je jí škoda.
  • No jo ty drogy

    o dalšího fetáka mín xD
    • Re: No jo ty drogy

      Je pravdou,že většina celebrit "ulítává na drogách,alkoholu apod..Nevim co ona za problémy měla a neměla,ale jakožto je řešila drogama - dojela na to.Moc sem jí neposlouchala,určitě je škoda tak mladýho života,ale víc mi přijde líto těch xxxx nevinných dětí co denně umíraji...(viz.například - Norsko,jak tu už někdo zminoval)Jen můj názor na věc,nemusíte mě za to ukamenovat.
  • VY, kteří jí nadáváte..

    Hej.. Poslouchejte VY, kteří jí tu nadáváte do hnusný feťačky a mluvíte o tom, že si to zasloužila.. Ano, byla to feťačka, ale taky teď dlouhou dobu abstinovala, což by jste věděli, pokud by jste si nejdřív podrobnosti zjistili, než vypouštěli slova, která se toho vůbec netýkala.. Podle nejnovějších zpráv, za to totiž může právě to, že abstinovala.. Její tělo už bylo na drogy tak zvyklé, že už bez nich nemohlo pracovat.. Zaslouží si, aby jste si vy, kdo jí nemáte rádi a odsuzujete ji za drogy, nechali svoje názory radši pro sebe.. Svět přišel o velkou a silnou osobnost.. R.I.P Amy <3
  • je jí škoda...

    Hvězd jako byla ona je škoda! :( Já jí sice moc neposlouchala, ale měla úžasný hlas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit