Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej

    je to nejhezčí ženská co jsem kdy viděl !!!!
  • Amy

    Amy Winehouse má naprosto nepřekonatelnej *14* a zároveň jeden z nejzajímavějších hlasů vůbec.A i její image vystihuje naprosto její zpěv.Je dobrá a jediný co mně na ní odrazuje je fet.Vážně souhlasim s tim že člověk s takovýmhle hlasem a stylem se absolutně nemusí upínat na drogy a její manžel je s prominutím idiot dyž jí do toho ztáhnul. *16* *13* *5*
  • Příčina smrti

    Nikdy jsem od ní neslyšela jedinou písničku, takže nevim jakej měla talent. Rozhodně nikomu nepřeju aby umřel, ale titulky : Zemřela Amy Winehouse, příčina zatím není známa, mi přijdou tak logické jako kdyby někdo našel mrtvolu s prostřelenou lebkou a zeptal se na co asi ten člověk umřel ? Tak na co asi tak umřela feťačka ?
    • Re: Příčina smrti

      Blbost!!!v jejím bytě nebyly nalezeny žádné drogy,kdyby umřela na to tak tam něco bude a v poslední době byli články žesa tim přestala,sice sem jí nemusela ale obvinovat jí s toho že umřela jako fetačka je dost hnusný.....
    • Re: Příčina smrti

      no tak mohla se uchlastat nebo ufetovat nebo udusit zvratkama nebo klidně infarkt..
      • Re: Re: Příčina smrti

        Jo a taky jí mohlo srazit auto, jenže ona fetovala, takže si vlastně za to, že umřela může sama ...
    • neo_ap

      Re: Příčina smrti

      Dvakrát jsem jí nemusel. Ale že takhle dopadne, by mě vůbec nenapadlo. Je to škoda.
    • dianna114

      Re: Příčina smrti

      No ale je rozdíl, jestli se "omylem" předávkovala, nebo to třeba byla sebevražda ;-) Ale ty články jsou někdy podaný divně, to je fakt.
  • lennonka

    ...

    Jděte někam...co si Amy dělá, je její věc...každej pořádnej umělec, co za něco stál nebo stojí bral drogy ...Billie Holiday, Jimy Hendrix, Beatles, Robbie Williams ...
    tak se do ní přestaňte srát a zameťte si radši před vlastním prahem *3*
    vono je to jednodušší sedět doma a navážet se... *5* *5*
    • Re: ...

      ano ano souhlasím představte si žít pod neustálým nátlakem medii a fanoušků.... co treba takova nirvana... kurt ... no newim jestli by meli vubec tak dobry kdyz sposty pisnicek napsal prave pod vlivem drog.... podle me je amy naprosto uzasna *4*
      • Re: Re: ...

        Hold, prostě showbyznys není pro slabě povahy
  • R.I.P. Amy

    Já jí sice taky moc neposlouchala..Ale jako člověk pro mě působila hrozně originálně a byla prostě svá.A to jí dělalo tak výjmečnou ! ano,třeba si za tu smrt trochu mohla sama,ale já se jí nedivim,to co od života čekala,neměla.. víte jak je někdy těžký život v hudební branži ? Někdo to prostě bere líp a někdo hůř,vždicky jsem jí měla ráda a neodsuzovala jsem jí ! a nikdy nebudu,protože prostě je miliony feťáků ale ona nebyla jenom "nějaká fetka" a nevipadala jako "kurva" jak řikal někdo na novinky.cz ! To že jí přátelé nedrželi,jsou jen blbý keci ! drželi jí..ale copak budou v něčem bránit dospělýmu člověku ? to co udělala bylo čistě její rozhodnutí a nikdo jí to nevezme.tečka. to je asi všechno co jsem tak chtěla říct,pro mě to byl teda dost velkej šok když umřela ale nesmim na to myslet.=/ achjo.. Měla jsem tě ráda Amy ! <3
    • Re: R.I.P. Amy

      presne tak mma uplne stejny nazor jako ty !!! :))
  • At vrátí ceny

    Hl at si každej delá co chce, ale co je moc to je moc. Amy uz to fakt preháni...za to co dela by mela vsechny svoje Grammy vratit!!
    • Re: At vrátí ceny

      proc jako co dela ve svym zivote je snad jeji vec neee?? do tebe se taky nikdo nesere
      • Re: Re: At vrátí ceny

        Ona si neuvědomovala, že si ničí život.
  • emmag

    DNES BOHUŽEL ZEMŘELA

    DNES 23.7.2011 ZEMŘELA.JE MI TO MOC LÍTO.MNĚLA SKVĚLÉ PÍSNE.:((((CHCE SE MI BREČET TAKOVÁ MLADIČKÁ ZPĚVAČKA MNĚLA JEŠTĚ CELÝ ŽIVOT PŘED SEBOU. NO JO NO SVĚT JE KRUTÝ.
    • Re: DNES BOHUŽEL ZEMŘELA

      Ano, to je sice pravda, byla moc mlada, ale nedbala na svuj zdravotni stav a znicila se sama. Ale jinak hlasovy projev mela opravdu dokonaly
      • Re: Re: DNES BOHUŽEL ZEMŘELA

        Ráda jsem jí poslouchala,mám dvě cd a na dvd koncert z Londýna.Byla vyjímečná.Ale slávu neunesla.Škoda jí.
  • drnda1401

    ...

    amy ma uplne uzasne pesnicky, ale co sa tyka jej zivota mohla by sa spamatat lebo potom uz ziadne pesnicky nebudu...:(
    • Re: ...

      Caute! Vidim ze fanusikov Amy vas tu je hodne! Napadol ma taky sialeny napad, ze by sme zalozili nejake forum- celosvetove, kde by sa ludia snazili odhovorit amy od drog. cim vic by nas bylo tym lepsie. ISIEL BY NIEKTO DO TOHO!!! forum by malo nazov napr.: KEEP CLEAN AMY *7* dakujem za reakcie
      • Re: Re: ...

        Nemyslim si ze by ji to odradilo!!! *8* *9*
  • cleo.s
    žena, který je opravdu škoda. CHYBÍŠ NÁM AMY! <3
    • mas pravdu me taky chibi cetla jsem si clanek a brecela jsem jak umrela
  • Je super

    Amy je super speváčka, nevadí že berie drogy atď... to je jej vec. Keď jej chutí nech si dá he he :)) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit