Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Origináááál

    Přesně má jedinečnou hudbu a taky styl...
  • :-!

    ¨z Amy je mi na bliti *4* nelibi se mi na ni vubec nic!!! *5* zpev nic moc..ten uces..katastrofa! *16* furt je zhulena *5* at zmizi ze showbusinessu! stejne se tam vubec nehodi!!! *3*
    • Adélka nudná duha

      Napsat si zavináč do jména umim taky, až to dotáhneš na titulní stránky, tak pak se vyjadřuj ik když s tvou představou kdo do showbusinesu patří a kdo né bys ty byla propadák jako svině ty neoriginální suchá obyčejná lůzo
  • Pro objasnění ....

    Tak ... byla to zpěvačka s velkým rozsahem hlasu nádherně zvoleným stylem a především svojí pověstí zlé holky . Nikdo nemá právo jí soudit jen její rodiče , každýmu může být jedno co dělala jestli fetovala,chlastala to byl její osobní boj
    Myslím že nefetovala kvůli popularitě ale že jí to bavilo .. asi nikdo nepochopí dokavaď nezkusí prosím vás odpusťte si komenty stylu --> Feťačka a tak prostě s tím měla občas problém na podiu ale co je mimo "práci" může být opravdu všem jedno !! Fakt že mě její smrt dost zasáhla sice sem jí moc neposlouchal ale svým způsobem jí chápu a je mi "blízka" ona taky pod tou "drsnou" a kontroverzní slupkou byla uplně normální člověk se svými problémy .... fakt ubohost o ní psát špatně .... Dík za přečtení a doufám že už chápete že byla taky člověk :) s pozdravem pyRooo = Filip Jelínek jestli se mnou nesouhlasíte napište na Facebook do zprav ještě jednou dík -->R.I.P. Amy
  • heath.4ever

    happy birthday

    Všechno nej Amy k narozkám!!!WE LOVE YOU!!!
  • amy

    Tož děcka!!! Kdo je bez viny ať hodí kamenem. *3*
    • Re: amy

      Koukám,že tu někdo poslouchá Marpa *15* *14*
  • z.u.z.k.a

    R.I.P

    Já jsem teda její fanynka nebyla, a neposlouchala jsem ji ale měla úžasnej hlas. Ti co říkáte, že si za to může sama, je z části pravda, ale vemte si že měla problémy, které bohužel řešila drogami,a je těžké se z toho dostat, ano je taky její chyba že se nešla léčit a neposlechla, ale přece se nemůžete někteří smát (viděla jsem tady koment tipu..háhá chcípla) ona byla taky živá bytost, byl to člověk jako my, to je hnusný co tu píšete .. mimo to, zpráva z pitvy je, že se nezdrogovala,takže není známo co se jí stalo!! R.I.P Amy, trochu ji lituju ale víc lituju děti z Norska, je to opravdu hrozný co se tam stalo
    • z.u.z.k.a

      Re: R.I.P

      .. ugh, tu živou bytost jsem napsala špatně, to tam nemá být.. :D :)
  • cara

    Amy

    Amy mám docela ráda, její písničyk celek jdou =) Je docela good =)
  • Amy nebyla psychicky v pořádku už dlouhou dobu, tak kde proboha byli její "milující" rodiče a přítel, proč byla v den smrti sama, když už několik dnů před smrtí byla pořád ožralá a všichni věděli, že může umřít ?!?!?!?! Hlavně, že je jim to teď líto a zakládají nadaci...
  • Amy Winehouse

    Podle mě má úžasný hlas *3* nejvíc se mi líbí písničky Rehab a F**k me pumps a ještě hodně dalších *3* má poněkud výstřední chování ale to se mi líbí
  • bomba

    je to super zpěvačka!!!! *3* je to rebelka *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit