Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emmag

    nenávidím vás jefilezhrikvgojasoůfuwioertučřoihůoidfgzdibhidslghrpoiwjhwpohujč

    Ahojky hele jste všichni prvně na ni všichni nadávate teda aspon když jsem se s někým skamarádila a řekla,že moje NEJLEPŠÍ A UŽASNÁ ZPĚVAČKA je Amy Winehouse tak se mi všichni vysmáli že prej taková zhulená cigoňa a najednou chudák Amy a ANI JÍ NEZNÁTE PROTOŽE ona mněla pomněrne málo fanoušků to mně opravdu sere všichni si těd myslíte jaký jste já Amy miluju a tohle mně opravdu naštvalo najednu stranu jsem ráda,že se těd o ni někdo zajímá,ale tohle:je to všechno kvůli smrty chuděra kdyby neumřela tak by si jí skoro nikdo nevšimnul.Kolik tady z vás bylo její fanoušek nebo ji mněli rádi kolik určitě méně než čtvrtina.To je jasný vím že víc e než polovina jí moc neznáte a ni neznáte její písničky možná až po její smrti.TOHLE SI EJMIČKA NEZASLOUŽILA.Já ji opravdu milovala poslouchala jsem jenom ji a mněla jsem na ní taneční sestavu.Mám tě ráda Ejmy A DOUFÁM,ŽE SI TĚD ODPOČINEEŠ
    ODPOČÍVEJ V POKOJI EJMÍNKO WINEHOUSOVÁ :'( :'( :'( :'(
  • emmag

    MILUJU EJMI

    Ahohjky s tímhle SOUHLASÍM:Ahojky hele jste všichni prvně na ni všichni nadávate teda aspon když jsem se s někým skamarádila a řekla,že moje NEJLEPŠÍ A UŽASNÁ ZPĚVAČKA je Amy Winehouse tak se mi všichni vysmáli že prej taková zhulená cigoňa a najednou chudák Amy a ANI JÍ NEZNÁTE PROTOŽE ona mněla pomněrne málo fanoušků to mně opravdu sere všichni si těd myslíte jaký jste já Amy miluju a tohle mně opravdu naštvalo najednu stranu jsem ráda,že se těd o ni někdo zajímá,ale tohle:je to všechno kvůli smrty chuděra kdyby neumřela tak by si jí skoro nikdo nevšimnul.Kolik tady z vás bylo její fanoušek nebo ji mněli rádi kolik určitě méně než čtvrtina.To je jasný vím že víc e než polovina jí moc neznáte a ni neznáte její písničky možná až po její smrti.TOHLE SI EJMIČKA NEZASLOUŽILA.Já ji opravdu milovala poslouchala jsem jenom ji a mněla jsem na ní taneční sestavu.Mám tě ráda Ejmy A DOUFÁM,ŽE SI TĚD ODPOČINEEŠ
    ODPOČÍVEJ V POKOJI EJMÍNKO WINEHOUSOVÁ :'( :'( :'( :'(
    • Re: MILUJU EJMI

      To že máš kolem sebe lidi kteří amy neposlouchali a nemají ji rádi neznamená že všichni nebo jak říkáš ty tři čtvrtiny lidí ji tady neposlouchali a neměli ji rádi. tvoje věta: ANI JI NEZNÁTE! mě opravdu dostává. prosimtě ty tady neznáš nikoho z nás tak jak můžes vědět koho posloucháme to mi přijde opravdu naivní :). A za druhý tvoje slova: ona měla poměrně málo fanoušků. tak za prvý pochybuju že člověk který dostane 5 cen grammy bude mít málo fandů. Už když dostane jednu cenu znamená že něco dokázala. A připadá mi jak kdyby sis myslela že jsi amy hodně znala ale pochybuju že ji znáš osobně. spíš si myslím že ses o ní dočetla v bulváru kterej podle mého názoru překrucuje pravdu. Jinak upřímnou soustrat rodině winehouse.
  • emmag

    ADS

    NO HELE NÉ,ALE PROSTĚ NEZNÁTE JEJÍ PÍSNĚ A HNED OH EJMIČKA TO MNĚ MRZÍ,ŽE MÁ FANOUŠKY JEN PŘES SMRT KDYŽ TOMU NEROZUMÍŠ TAK SEM RADŠI NECHOD
    P.S.: AJMY JEŠTĚ JEDNOU MILUJU TĚ.A DOUFÁM,ŽE TI JE TĚD LÍP
    • Re: ADS

      Jak mužeš kua vědět jestli známe její písne si tady hraješ na boha že vidíš zkrz monitor? a říkám ti už po druhé že člověk který byl oceněn 5 cenami grammy a jezdí po celém světě na koncerty má fanoušky a pokud to nedokážeš pochopit tak ty sem nepiš a nefňukej tu "oh ejmicka" lidi přichazí a odchazí bylo to tak je to tak a bude to tak. jinak palec nahoru autorovi příspěvku "kdo". myslím si to úplně stejné.
      • paulterikblaise

        Re: Re: ADS

        Děkuju aspon někdo,kdo se mnou souhlasí.
        Skoro všichni jí tady máte za chudinku "ejmičku",ale chtěla bych znát vaše reakce,po návštěvě z některých jejích koncertů,kde měla od profesionality fakt daleko.Hvězda s velkým nebo malým "H"?! :)
        • lady-kate
          Ona profesionálka byla! Její úžasný hlas nikdo a nikdy nemůže nahradit! A jak můžete vědět, že zemřela kvůli drogám a alkoholu? Pravdu možná znají jen její nejbližší! Nevíte, co prožívala, k její smrti mohly vést i jiné problémy,než závislost...

          Amy jsem si poslechla až po její smrti a její hlas je opravdu originální!
          • Ono většinou to bývá tak,že právě člověk který je závislý na alkoholu a drogám to prostě nezvládne.A ona nezvládla,prohrála to.Takže mohla být profesionálka sebevětší,ale tohle co si napsala je trošku mimo.
    • paulterikblaise

      Re: ADS

      Sama si cestu k drogám vybrala,propadla tomu všemu a prostě to nezvládla.Sama si tak se s vým životem naložila.Nevinná nebyla.
  • lidi,bydlim v anglii a je mi lito ze v cechach jeste zdrejme nevite,ze ji zabyli zdejsi doktori,takze si za svou smrt sama nemohla.Bylo ji skoda,chtela zacit novy zivot bez drog,a provdat se.Nejspis v tom byla mafie.Byla moc dobra a americke zpevacky na ni nemely
    • hlavně v poslední době byla výborná *1*
    • Tereza
      Opravdu jí tak tvrdě zabYli?..Ty do toho nějak moc vidíš :D Byla si u všeho? :D Holka ty máš ale bujnou fantazii :D Lepší by ale bylo,kdyby jsi si před tím doplnila nějaké základy v češtině! :D:-/
  • amy-byla super třeba ve filmu disaster movie:D super holka je jí škoda!!:(
    • až na to že tam nehrála, ji tam pouze zparodizovali =)
  • prodam obraz Amy velkých rozměrů 131x112cm..ručně malovaný olejovými barvami. ...
    zajemcům pošlu fota majlem. pište na teja.hla@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit