Přejít na výpis diskuzí

Andrea Bocelli

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Andrea Bocelli, I love your sing *4* *3* *1*
  • Pan Andra Bocelli je hodný obdivu a lásky.
  • Andrea Bocelli je neuvěřitelný člověk s nádhernou barvou hlasu. Děkujeme, že jsi ♥
  • Já vždycky zapomínám, že je nevidomý. Chudák, ale bůh mu dal výjímečný hlas, kterým nás může těšit. Přeju mu to nejlepší!
  • your-darling
    všechno nejlepší... *4* *4*
  • Andrea Bocelli je úžasný a vyjímečný člověk. Miluji jeho hlas i písničky, které zpívá. Je pro mě vzorem ne jen v hudbě. Setkat se s ním je pro mě obrovský sen, který mě žene neustále kupředu. Děkuji Bohu za tyto opravdu vyjímečné lidi. http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=aEplqV0scyo
  • cariba200

    Re: Jak to je

    Miluju Bocelliho písničky.Zajímalo by mě,jestli,když mu lidi posílají e-maily,jak si je čte?Asi je mu někdo čte a on potom diktuje odpověď.Bocelli taky chová velice drahé koně,jestli to nevíte.A je velice dobrý jezdec.Zamilovala jsem si jeho album Romanza. *3*
  • Re: Re: Jak to je

    Proč hned na Candle Winda útočíte, neřekl přece nic špatného jen se snažil uvést věci na pravou míru. Mám za to, že toto je velmi talentovaný spisovatel a jeden z největších učenců Bocelliho moudra, nemyslí si o sobě nic velkého, ale píše nádherné knihy a vidí srdce jako pan Bocelli. Není důvod proč útočit. My Italové jsme, ne my Toskánci jsme hrdí, že náš rodák má nejkrásnější hlas na světě a že u nás žije. Vám je to možná jedno. Ale místo pobytu patří do Bocelliho životní filozofie. Nedělejte s Candle Winda nafoukaného blbce, není namyšlený ani blbec. A Bocelliho hlas miluje nejvíc ze všeho z hudby. Ale je to vlastně Toskánec, jak by jste se dávali na to, kdyby jte byli fanouškem Karla Gotta a někdo tvrdil, že žije v Austrálii. Zbytečně se zlobíte na člověka, který jen chtěl dát věci do pořádku. Opravdovým fanouškům AB není jedno co se o něm kde říká a že tvrdí tyto nesmysli. AB miluje Toskánsko a taky tam žije a vždy bude. I kdyby měl 50 apartmánů po celém světě neznamená to že tam žije. Znamená to jen, že tam koupil apartmán. Kod tvrdí, že je to jedno nepochopil jeho životní filozofii ani to že se považuje za součást Toskánska. Kdo tohle ví asi cítí že jako nespravedlivé kdo tvrdí něco takhle nesmyslného. Tak pardon že někdo cítí národní hrdost a řídí se Bocelliho slovy a vidí srdce a brání své soukmenovce. Tohle vy asi neznáte.
  • Re: Buh

    čistá pravda :))))
  • Buh

    Jestlize Buh dava o sobe vedet, je to zkrze takove lidi, jako je Andrea Bocelli. Je dobre, ze se narodil v Italii, u nas by ho nevzali ani na konzervator pro nedostatek talentu a treba by pletl kosiky v nejake nadaci. To myslim zcela vazne. Viva Italia. *13*
  • Re: Re: proč oslepl?

    Dobrý den, četla jsem příspěvek, kde zmiňujete knihu Hudba ticha. Pokud je ještě možnost, měla bych o tu knihu zájem. Napište,prosím, na můj e-mail.Dík.
  • Tyjo

    Tento člověk má upe úžasný hlas...skvěle se poslouchá... *4*
  • ivana11

    Andrea Bocelli

    Moc krásný člověk zvnějšku, ale především uvnitř.Je obdivuhodné,co přes své postižení dokázal. *4*
  • Re: Re: Jak to je

    Souhlasím s Vámi...
  • Re: Re: Re: Re: Re: proč oslepl?

    Nejlepší názor.
  • Re: Re: Re: proč oslepl?

    Ahoj.Jsem rada ze je zde konecne nekdo rozumny.Jsem sice jen detska lekarka,nmam sice jen dva roky praxe,ele souhlasim s Vami.Zeleny zakal je opravdu lecitelny jen v uplnem zacatku a i tam lecba neni vzdy stoprocentni.Miluji pana Bocelliho,jeho uzasny zpev,jeho nadherny hlas,ktery pohladi na dusi,zahreje u srdicka.Opravdu si nezaslouzi aby o nem byly neustale psany nejake hlouposti.
  • Re: Re: Re: Re: proč oslepl?

    Tak nejak nechapu o co Vam stale jde,proc ty neustale dohady.Neni snad jedno kde pan Bocelli zije a s kym.Vzdyt i on ma snad narok na sve soukromi tak jako kazdy z nas.Proc neustale resite nejake malichernosti kolem jeho osoby.Neni snad mnohem dulezitejsi ze je tady,ze svym zpevem rozdava radost nam vsem.Vzdyt tak uzasnych,moudrych a vymecnych lidicek jako je on v dnesni dobe uz moc neni.
  • Re: Jak to je

    Zdravim.Vazeny pane,nevim o co Vam jde,na co si hrajete.Kazdy mame narok na svuj nazor,a ja mohu rict,ze pan Bocelli je uzasny clovek,je velmi mili a velmi moudry.Je takovy jaky je,na nic si nehraje.Setkani s nim pro mne byl a vzdy bude velmi silny zazitek.Neni az tak dulezite kde zije,ale jaky je.Jeho dusevni krasa je uzasna,je to muz se srdickem na spravnem miste,je to vyjmecny clovek a takovych uz dnes moc neni.Vzdyt kdo z nas dnes dokaze jen tak,bezzistne rozdavat radost jinyn tak jako pan Bocelli.Ja osobne nikdy nezapomenu na setkani s nim.Je to zazitek na celi zivot.Kdo to nezazil,nepochopi.To se proste slovy neda vyjadrit,to se musi zazit.Verte,ze to stoji za to.Pan Bocelli byl,je,a vzdy bude pro mne nej clovicek s tim nejuzasnejsim hlasem ktery dokaze rozdavat radost milionum lidicek na celem svete.Adelka
  • Re: Re: Re: Re: Andrea Bocelli

    Zdravim.Mate naprostou pravdu.Mela jsem to stesti na setkani s p.Boccelim. je to fakt uzasny clovicek.Na nic si nehraje,je sam sebou,skvele zpiva,ma uzasny hlas,velice prijemny a mily muz.Je proste nej.Kdyz je hodne smutno,jeho pisne a hlavne jeho uzasny hlas pohladi na dusi,zahreji u srdicka.Je proste skvelej,uzasnej,dokonalej *14*
  • Re: Re: Re: Andrea Bocelli

    Ahoj,
    ty řekla to přesně. Máš úplnou pravdu. I já jsem se s ním setkal a já byl moc spokojený, on je moc srdečný a moudrý. Hezký den.
    Matteo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit