Přejít na výpis diskuzí

Andrea Černá

OSOBNOST 13.6.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dobry den mel Bych zajem se sezvamit svami libite se mi a chtel bych vas pozvat na veceri jestli by jste sla predem dekuji pa *15*
  • Milá Anreiko.pro mne jsi-byla-abudeš tou nejhezčí "eliškou"ze mlejna!taky ti přeji krásne vanoce zdraví-štěstí.tvůj obdivovatel-jiří z havlína....
  • Dobrý den, Andreo :-) Stará Role před lety, 11.patro, bydleli jsme naproti na jedné chodbě u nákladního výtahu ...... :-) Mohli bychom si o tom čase, o té době popovídat u kávy, jen tak si to připomenout a povědět si, jak šel život dál? Píšu sem, jiný kontakt nemám. Snad si to přečteš. Děkuji za odpověď *3* Hezké vánoce a přeji hodně štěstí. Martin V., soused z 11.patra *3*
  • Ahoj Andreo, rád Tě poznám. Martin
  • Svet je maly...vzpominam, jak jsem te jako malou honil kolem výškáčů ve Varech...pak jste se odstehovali a ted- krasna sikovna herecka. Krasne svatky!
  • Ahoj Andrejko, já bych chtěl mít také kupu dětí jako v pohádce. Přeji Ti krásné prožití Vánočních svátků, hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka a úspěšný vstup do Nového roku. Jsi překrásné a sympatické sluníčko sluníčkovaté.... :-)
  • jsi kočka jsi kočka....
  • Ahojky Andrejko... přeji ti hezké prožití vánočních svátků *4*
  • Andrejko, doufam, že tě uvidím dříve než zas na hodech....:-) *14*

    Martin
  • - josemariata@hotmail.es -buscame

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit