Přejít na výpis diskuzí

Andrea Elsnerová

OSOBNOST 19.5.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi nej

    Andrejka je můj ženský idol už pár let ale úplně nej je v pohádce Rumpl Cimpr Campr.
    Sluší ji to moc v celé pohádce ale úplně nej je ta scéna,když si říká o klobouk.Jen mě mrzí,že až teď jsem se dozvěděl,že pochází jen pár kilometru ode mně asi deset.Co bych za to dal,kdybych Ji mohl pozvat aspoň na kafe.
  • Trés bonne

    Andrejka teď moc hezky hraje v Hraběnkách, ale nejlepší je v divadle Na Vinohradech....má moc krásný hlas, takže často dabuje, třeba Laru v Doktoru Živagovi, což je úplně úžasný film, vřele doporučuju:)
  • Andrejka

    Je opravdu úžasná, lily a leelu mluví úplně úžasně a je to snad nejhezčí česká herečka
  • jansovka

    moc pěkně hraje

    Andrejka moc pěkně hraje ve hře Vinohradského divadla Figarova svatba. Po boku Jiřího Dvořáka. Na tuhle hru běžte. je fakt super *3*
  • Morava

    Já to pořád říkám.Nejkrásnější holky jsou z Moravy a Andrea je toho důkazem.Jen tak dále,mnoho rolí a štěstí do hereckého i soukromého života. *4*
  • mikysek100

    Teresa Lisbonová

    Moc se mi líbí její hlas,jak nadabovala Teresu Lisbonovou ze seriálu Mentalista,tam má nádherný výstup! *3*
  • Andrea mluvi Céline Dion

    Adrea skvěle propůjčila svůj hlas herečce Christině Ghawi ve filmu "Céline"
    Andreo si skvělá. *3* *4*
  • ahoj andrej

    moc ti fandím jentak dál...nejvíc jí to slušelo v pohádce RumplCimprCampr.Musím pochválit Zdeňka Zelenku že si dosvých pohádek vybírá samé hezké princezny...Byla jsem se školou na Andrejce ve Vinohradském divadle na komedii Ideální manžel a líbila se mi ze všech nejvíc *14* *14* Jen tak dál♥ *1* *4*
  • Daberka 1.

    Přesně jak napsalo už hodně lidí, Leela a Lily, Nejlepší seriály Futurama a Jak jsem poznal vaší matku. :)
    • Re: Daberka 1.

      Big bang theory.... :)
  • Nádherná,inteligentní žena a herečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit