Přejít na výpis diskuzí

Andrea Elsnerová

OSOBNOST 19.5.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádherná,inteligentní žena a herečka.
  • A Andrejo elsnerova mluvis dobre utek z vezeni super
  • No jasne prej chodim s jeji vnučkou taky muzu říct chodim z dcerou od jenifer lopez
  • Já chodim s její vnučkou *14*
    • to ani nemůžeš,má nanejvýš tak dceru ale ne vnučku to by musela mít dítě ve 20 a její dceři by mohlo bejt 15 a tak by mohla mít tak 0,6 měsíční dceru a s tou bys sotva chodil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Ty seš ale šťastnej parchant :D
  • Daberka 1.

    Přesně jak napsalo už hodně lidí, Leela a Lily, Nejlepší seriály Futurama a Jak jsem poznal vaší matku. :)
    • Re: Daberka 1.

      Big bang theory.... :)
  • Andrejka

    Je opravdu úžasná, lily a leelu mluví úplně úžasně a je to snad nejhezčí česká herečka
  • ahoj andrej

    moc ti fandím jentak dál...nejvíc jí to slušelo v pohádce RumplCimprCampr.Musím pochválit Zdeňka Zelenku že si dosvých pohádek vybírá samé hezké princezny...Byla jsem se školou na Andrejce ve Vinohradském divadle na komedii Ideální manžel a líbila se mi ze všech nejvíc *14* *14* Jen tak dál♥ *1* *4*
  • Andrea mluvi Céline Dion

    Adrea skvěle propůjčila svůj hlas herečce Christině Ghawi ve filmu "Céline"
    Andreo si skvělá. *3* *4*
  • mikysek100

    Teresa Lisbonová

    Moc se mi líbí její hlas,jak nadabovala Teresu Lisbonovou ze seriálu Mentalista,tam má nádherný výstup! *3*
  • holly-miley-selena-1014

    daberka

    Ale ona hlavně dabuje .. já ji znam z: Charlieho andílci,jak jsem poznal vaši matku,futurama,... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit