Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pany usitelko odepidste prodsym i kdiz neodepidsete já to řeknu ó hodinje v itvarki nebo matyki
  • Paní učitelka já jsern ta danielaa siplkova z 4a a vy mw učítee na matiku a vitvarku jste to vi
  • Paní učitelko,on přidá učitelům proto aby neodešli ze zaměstnání ucitele a děti maj teď každý a nikdo na nás nemyslí ale na učitele Myslej hlavně!
  • Přidá učitelům který nic nedělají 5 hodin ucej,jdou na oběd,a domu!?a on jim chce přidat 40 tisíc to je hrůza!
  • To je moc krátkozraké paní učitelko.Doufám,že neučíte moje vnučky.
  • Tohedle vyhodili ze Slovenska protože krad,a nikdo ho nechtěl,,ani nevolil a oni ho dali k nám,a tady ho lidí volej jak kreténi*,fakt zpamatujte se!,ten lze a krade!
  • Děkuji za to že jste ho volili!,jsem učitelka takže mi přidají mám doma dvě děti děkuji!
  • Kdo ja?ale stejně Babiše volit neměli
  • To je na komentář beze jména, copak Babiš psal komentář? O něm taky není řeč a když se v tomto vláknu zamyslíš, dojde ti, že bezejména je tu jediný komentář.. Snad na to jednou přijdeš..
  • Babiš je hnus!a ta bolševicka spina je dobrý přirovnání k Babišovi!
  • No presne normální člověk by tohle nevolil!
  • Kdo by ho volil. Debilové!
  • Vztahovačná Kájo, to je na hňupa bezejména nad tebou.. Na tu bolševickou špínu a jemu podobným..
  • Nevím kdo hi volil?! Ten nám tady zavede naky debility atd. Fakt mě to štve takový ******* volili!top 09 je stejně nej a za to si stojím tak mi napište klidně co chcete!
  • To rikas mě nebo co?jestli mě tak jdi do ****. Ale jestli ó babisovi tak to úplně souhlasim
  • Jste hrdý Bureši,že komouši půjdou s vámi?Sví ke svým.
  • Jen doufám, že než všichni bolševici sami vychcípaj, tak budou mít lidé možnost jim na poslední cestě pěkných pár ran přidat! Když ne rovnou umlátit ty lidský tupý špíny!
  • Volit komunisty a teď komunistu může taky jedině vypatlanej čůrráček, který celý život udával a liboval si v tom a kterému se 40 let nepodařilo vysvětlit že je debillní! Běháš si to po světě a ani nevíš že jsi debilní soudruhu rudá PýČO
  • Ty rudej udavači a voliči Bureše buď taky meleš někomu howna nebo jseš připosranej komouš..Oboje je hnůj! U nás takovým dáváme na držku sráčům!
  • Úplně souhlas nejlepší je top o9 a kalousek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit