Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, máte dvě housky a kousek másla? Ano, ale potřebuji občanský průkaz, místo narození, datum narození, přesnou adresu a registr osob a to ještě máte obrovské štěstí, že se neptáte na sádlo, to už byste klečel a čekal na kulku jako ten chudák před vámi co leží za rohem ve škarpě!
  • že ty budeš hullibrk z gauče kde si vychutnáváš Bráník z plastu a libuješ si v tom, jak krásně Bureš všem zavařil? Ale ty vemeno, ty z toho budeš mít jen vzpomínku na koblihu a v kapse stále stejné howno! Ty hňupé..
  • A ty jsi dementt který by mu ho hulil, až by se mu z uší kouřilo!
  • Přesně řečeno.Jenom ovce musí být vedené.Slováci se nám diví.M.
  • lide slovaci ho nechteli ale v cesku je ve zlate kleci,28 let nikdo poradek neudelal a neudela ani babis, je to sila trestne stihan nakonec dostane milost nakou amnestii ktera urcite bude, je tu doba kdy opet budem jen drzet huby a krok, a volby?at to dopadlo jak dopadlo nikdy neni pozde, jsme jejich ovecky a proto ze nadavame jen u piva si delaj vyhody a budoucnost sami sobe,dotace a jine??? hm tam kam nedosahnem dosahnou jini? speje to do??? vite kam ne? chce se mi zvracet a silne uvazuji odjet nadobro , neminim platit z dani za nekoho dluhy jinych kteri se nam jen smeji, ja volit odmitam neni koho vazeni......... to je ma svobodna vule,,,,,,,, projdete si od pocatku zalozeni tech nejmocnejsich, snad pochopite proc je vse jak je, dal to nebudu rozebyrat muj nazor mi nikdo neveme, bude dobre, otazka je komu??? pekny vecer.
  • Ti nchytráci co Andreje pomlouváte, jste fakt ubožáci. *1*
  • Myslíte Adolfa a Klementa?Vy vole!
  • Bojím se budoucnosti,ale to je k ničemu bohužel!,už ho volili a s tím my lidi nic neuděláme!,bohužel!,ale spíš nadavejte sobě,protože ho volili lidi jako jsme my sami!,bohužel jsme blbej stát!!!
  • Dnes Novinkaay.STBáka udělat mužem roku. Z tohota státu je mi opravdu na blití. *6*
  • Ostuda národa,všichni z něj maj srandu!,a tohle je ministr?,no to si děláte snad srandu!#sorry jako#
  • Jako tou nejlepší vládou myslíte Babiše!?,no to asi těžko!,hm,idioti směju se na vás!
  • Konečně je tu ta nejlepší vláda jaká jen může být. *4* *14*
  • A vy jste ovce nebo inteligent\ka?! Váš pohled Lujzo je čistě subjektivní!
  • Tak, že na všechny něco věděl díky STB a tvrdou hrou přes mrtvoly se dostal na výsluní a když k tomu přičteme tupej manipulativní národ který se stále nevzpamatoval ze 40ti let trvající hrůzovlády těch na světě nejzkurvěnějších, tak to jinak dopadnout nemohlo!
  • Hup a je tu lidoop ,,anděli".
  • Hup a je tu lidoop!
  • Jó, ten zamete cestičku, ale pro sebe a s ostatníma vymete včetně voličů! Jaký je rozdíl mezi jedním prospěchářem dneška a více prospěcháři z let minulých, když tunel je stejně dlouhý?! Už jsem to říkal, co s volem, když je to vůl, ale korunovanej?!
  • Jestli jsou všichni andělé takto hloupí, tak se nedivím, že peklo vládne!
  • Adolf Bureš ?
  • Bohužel JO!!!!!:-(((((((((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší