Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ha,ha,ha.
  • Přejte a bude vám přáno.
  • Podle mě Babiše nesnášejí lidi a hlavně i ti politici i kvůli tomu,že mu závidějí tu jeho hezkou manželku.
  • O inteligenci lidí, co chodí k volbám a stále volí tyhle psychopaty, co už 28 let przní tuhle zemi, si myslím svoje. Ale opravdovým unikátem jsou ti, co žijou od výplaty k výplatě a volili miliardáře Babiše. Jestlipak vzpomínáte, že tenhle váš miláček před více než 4 lety, sliboval, že ZRUŠÍ nebo výrazně OMEZÍ PRACOVNÍ AGENTURY. Dodnes nehnul ani prstem, pochopitelně. Takže agentury si tu nadále handlujou s brigádníkama, neboli kšeft s chudobou, neboli nadále jsme a budeme zemí s levnou pracovní silou. A teď poslouchám TV, budou nám se tahat další Mongolce, Filipínce, Ukrajince. Sakra, jak je to možné ??? Když je tu přes 300 tisíc lidí bez práce. Nebo věříte tomu blábolu, že Češi nechtějí makat ? Ano, jasně.........za 12 - 13 tisíc čistého? Proč sem netahají Rakušany, Němce ? Mimochodem, kdybych měl tu moc, tak nechám rozprášit to ůchylné seskupení ,,Hospodářská komora České Republiky,, a tomu pseudoekonomovi Dlouhému, co tomu šéfuje, bych dopřál zamřížovaný pohled na svět. Bývalý komunista, který to tu prznil v 90.letech a dnes si hraje na kapitalistu. A s vážnou tváří tvrdí, že u nás nemůžou být vyšší platy. Protože si to naše ekonomika nemůže dovolit a firmy by nebyly konkurenceschopné. Blábol, který bych mu rozbil, jako domeček z karet. A hlavně, to co ničí ekonomiku, je nespravedlivé rozdělování zisku, ruku v ruce s chamtivostí, plus korupce. A když se vrátím k Babišovi........řekněte mi, proč by on měl mít zájem na tom, aby nějaký poctivý pracant Franta z Horní Dolní, měl mít výrazně vyšší plat, když on na levné pracovní síle, postavil svoje impérium. Problém vás, co chodíte k volbám je ten, že tyhle psychopaty neposuzujete podle toho, co dělají, ale podle toho, co říkají. Což jsou kecy v kleci, sliby, strašení atd.......P.S. abychom si rozuměli, proti zahraničním pracovníkům nic osobně nemám, zaslouží si obdiv, ale tahat je sem nic neřeší. Oni mají jen tu smůlu, že v jejich zemích jsou politici a byznysmeni ještě větší ksindl, než u nás.
  • Jestli chcípne tak budu tejden slavit a byl by to ten nejkrásnější dárek v životě! Co tejden, bych byl v lihu měsíc!
  • Já mu přeji zdraví(Marcelo?).A ať táhne co nejrychleji dál od ČR.
  • Bureši, Češi nejsou tak pitomí,jak jste si myslel.Směřujte se na východ.M.
  • Kéž by!
  • oprava: zvyšuje
  • Šance na poslední výdech se zvišuje, ale takovou kliku mít asi nebudem! *5*
  • oprava: blbci
  • Taky jsme národ s průměrně nejvíce blbců!
  • I přes všechny ty skandály má podle průzkumů Babiš největší důvěru.
  • Ve státě,kde si místo akademika vyberou zlého a mstivého bu.ana je možné i toto.Bureš se tady drží jako klíště.
  • Někde jsem četl, že ve svazcích STB může být kdokoliv, když si na něj potřebovali posvítit a ani o tom dotyčný nemusel vědět, s tím naprosto souhlasím a je to logické, ale být veden něvědomky jako agent Bureš?! To asi néé, že?! Čo bolo to bolo, teď jsem agent Babiš a kradnu cizí zemi, protože z mé jsem byl vykopnut! A když v té zemi je národ debilníí, tak nevidím bariéru!
  • Bere pan Babiš v současnosti PLAT jako premiér nebo stejně jako Hitler ho dává na oltář hnutí ANO. Jako ministr financí ho " prý " první rok určitě nebral?
  • Nevolte Ano volte Ods!!!!!
  • dobrý večer chci na vás reagovat máte naprostou pravdu je to podvodník co mi na něm vadí je to že on vydělal peníze z tohoto státu je to boháč a je správné to že jeho vláda nedostane důvěru všichni víme že on figuroval v kauze čapí hnízdo a mě připadá že oni se zemanem jsou za dobře že panu zemanovi nevadí to že on je v té kauze obviněný taky proč by mu to vadilo nemám je oba rád a po zásluze nedostal důvěru jako co on od toho čekal politické strany jasně řekly že s ním do vlády nepůjdou
  • ano s tím naprosto souhlasím
  • Druhý nejbohatší český občan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší