Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by více než šmírování živnostníku a firem (od koho nakupují, komu prodávají a za kolik) zajímalo,kde končí všechny ty daně,které vyberou (zabaví) končí.Ale to je jak vidět hlupákům v této zemi totálně putna.
  • Máte pravdu,morálka tohoto národa se dostala vážně na samé dno. Protože napsat tohle: Kontroly tržeb už tady měly být v okamžiku, kdy se u nás začalo s podnikáním. Může jen člověk,který by se měl odstěhovat někam do totalitní země.Jste tak slaboduchý,že se neuživíte sám? Kdo si myslíte,že platí daně? Vy nebo Váš zaměstnavatel nebo firma za Vás? Pro Vás přesně platí tohle:

    "Proč trpíme komunisty? Protože Češi nemají rádi, když soused se má líp a bolševik Babiš, jim nabídnul vysvětlení! Řekl, že to ten soused nakradl... Neřekl jim pravdu, že byl 15 hodin v práci i o víkendech, zatím co ten zavistivec ležel doma! A tak ten línej a zavistivej volí Babiše! Tak proto..."
  • A Vy se s prominutím živíte jak? Napsat,že se to promítne do nákladů, může s prominutím napsat fakt jen hlupák co se nikdy neživil sám, neplatil si socku, zdrávku, nesháněl zakázky, zákazníky, účetní atd. V západním zemích lidem co se živí sami jejich země pomáhají to jen tady u nás se je snaží už od prvního měsíce ždímat. Na finančáku si myslíte že Vám poradí? Ccc, tam jsou placení od toho aby z Vás dostali co nejvíc. Když nemáte z počátku peníze, tak Vám je houpy platné,že si těch 20 tisíc co dáte za EET můžete odečíst z daní.
    A argument,že se takoví lidé do podnikání nemají pouštět je jen plk závistivých hlupáku co neumí nic jiného než sedět doma na zadku a vykládat moudra o něčem o čem ví kulové.
    Každý člověk co v životě něčeho dokázal začínal z mála, ale tady v této zemí je lepší ty malé prostě zadupat do země dřív než se z nich stanou jejich konkurenti.
  • Však až si nahrabe dost,odejde z politiky (jak už sám nedávno řekl). Tak uvidíme kde bude tahle zem za 10 - 20 let. Hodně věcí co zavedl v této zemi je v jiný protiústavní, ale to ovce co by mu uvěřily,že je nevinný i kdyby stál nad mrtvolou se zkrvaveným nožem nikdy nepochopí.
  • No a jak se živíte?
  • Krátké a výstižné *3*
  • Ovce střídá ovci...
  • Vy jste hodně levná, tak za zmrzlinu?? *15*
  • A víte co je na něm nejhorší?JAK POSÍLÁ ČECHY PROTI SOBĚ (a to ani není Čech).
    Jak to mezi sebou mluvíte??
    Jo vždy byly ovce a rozumní lidé. Člověk nemusí mít vysokou školu,stačí se o věci více zajímat. Informací je všude hodně. Když si nic neověří jen ukazuje prstem a nemá žádný argument to ho vrací do dob středověku,kdy tito lidé ukazovali na čarodějnice a kacíře. Ovcím se lépe vládne, to bylo je i bude. *9*
  • Takhle může reagovat jen hlupák co o tom nic neví. Já bych zavedla aby se každý alespoň rok snažil uživit sám, sám si platil socku, zdrávku, sháněl materiál, zboží, zákazníky, platil si účetní, programy EET, chodil po úřadech, bankách, staral se o zaměstnance a sháněl jim práci aby uživili sebe a rodinu, zkrátka aby pracoval místo 8 hodin a pak pil pivo 12, v noci díky starostem nespal, prostě jako každý kdo je OSVČ nebo má firmu.
    Člověk co to nikdy nezažil a nikdy se o zákony,účetnictví a podobně ani nezajímal to nemá co komentovat.
  • Já loni ve stanu na Radegast dnech. Je to malý skřet s opičí hlavičkou. Lepil se na Jardu Jágra. Nevím, ale buď každému musí hodně platit nebo na ně něco ví, protože to už není normální. *7*
  • Jako malá jsem měla ráda pohádky,vždy zvítězil dobrý,ctnostný a hamižný a zlý byl potrestán.
    Nenávidím nespravedlnost,chamtivost,bezcharakternost a tento pán to splňuje ve všech bodech. Za hranicemi se nám smějí,že nám vládne zločinec,ale tady s tím nic nikdo nedělá,všichni se ho bojí jen proto,že má peníze a "moc" všechny si kupuje. Někomu dá milionek, někomu stačí kobliha.
    Tahle zem není demokratická,kdo má úspěch toho okrade a sežere,vyždímá a vysaje. Není tu svoboda ani spravedlivost. My jako občané musíme ctít rozhodnutí soudu,prohrál si?Tak plať. Ale pan B. nemusí nic. FZ se rozhodne zničit a vyždímat firmu,soud nezmůže nic. Jsou tak pitomí a nenažraní až to do očí bije. Co mají z toho,že firmu co dlouhá léta platila daně vykradou ,když zničená už jim dalších x desítek let nic nedá??To tam sedí jen hlupáci? Já nejsem ekonom,ale logika mi slouží dobře.Babiš ještě před tím než odejde z politiky,(jak už nedávno řekl) všechny vyždíme a pak mu bude fuk,že stát na tom bude hůř než kdysi. On žádné peníze vracet nebude. Nechci vidět jak to tu bude vypadat za 10 let. *9* *10* Prostě mega tunel.
  • Teď záleží si akorát vybrat, pokud je na výběr, jestli jahodovou nebo meruňkovou! Uvidíte, zhltnete dva tři kousky a nějaká magistrála vám bude ukradená!
  • A taková koblížka je víc než nějaké problémy přece!
  • To je sice hezký, ale kobliha je v Plzni zadarmo!
  • Mnohé jsem se již naučila v politice pochopit, něčemu za ta léta na světě snad trochu rozumím, ale stále ve mně přetrvává optimismus, že bude líp.
    Teď mě k psaní donutila opakovaná hláška volebního favorita o Suchdolském starostovi. Ještě si stále pamatuji to zděšení, když se pražská magistrála otevírala na Václavském náměstí. Ten zmiňovaný starosta se totiž brání řešení pro městský provoz z třicátých let minulého století. Toto ustrnutí na historii snad stojí za opakované posouzení. Mám děti v Roztokách, bydlím na Suchdole, takže ten pohled na obě alternativy je dost objektivní. Nechala bych to na odbornících a nečinila bych z tohoto rozhodnutí politikum, to povede k potlačení modrosti při rozhodování. Bez mouddrého rozhodování nemůže být líp.
  • A vy se divíte? Vždyť náš tupej národ snad i věří, že je rozený Čech, když říká ´´Naše Země´´ ! Nemá smysl přesvědčovat vola, když je to vůl, korunovanej!
  • Která ovce první zabéká?!
  • oprava: protože většina
  • Ten zmrrd už zase rozdává koblihy?! Se divím že mu jí nehodí na tu jeho falešnou držku! Lidi se neponaučí už nikdy, protože z většina zoufalců už je ochočená v ohradě, tam kde je tenhle slizoun potřebuje mít!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit