Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravděpodobně bývalý eSTéBák, který přišel k majetku nějakým podivným způsobem. Agrofert který měl hodnotu 280 milionů prý koupil za 8. Dotace získává např. převodem majetku na rodinné příslušníky viz. čapí hnízdo. A.t.d., a.t.d. Na veškeré otázky hlavně ohledně majetku odpovídá způsobem :" ...že se zase jedná o útok na jeho osobu...". Údajně mu stoupají volební preference což ukazuje že ti jeho potenciální voliči patří mezi ty kteří se nechají opít rohlíkem. Dokud budou lidi volit týpky jako Babiš, z "blbé nálady" po volbách hned tak nevyjdeme.
  • ta vševědoucí rýpalka Marcela..........
  • PROTOŽE-rozdmýchává nenávist,závist........PROČ BUREŠE ze Slovenska hnali??????
  • jerry6 : to je duchaplný komentář .... žiješ snad na Marsu? Odmítáš člověka, který chce naplnit státní kasu a potažmo i tvoje břicho ??? Důvěřuješ více pacholkům kteří tady řádí 25 let a zcela bezostyšně lžou a překrucují pravdu celou tu dobu? Nebo jsi snad spokojený s hospodářským a právním vývojem této země za posledních 25 let? Tobě nevadí ty miliardové stupidní státní transakce na kterých světe div se prodělal stát......kdo asi byly ti úžasní byznysmeni, kteří když prodělali jen pokrčí rameny a řeknou sorry jsme mysleli ....no spíš nemysleli. Tito lidé u tebe mají větší důvěru ???? Je mi upr... jaké kauzy či nekauzy, věřím člověku, který ty peníze vydělat umí a ne těm, kteří umí miliardy prodr..... Spíš věřím že ne náhodou, ale ve svůj prospěch a na úkor nás všech !!!!! Tak hodně štěstí s těmato lidma u kormidla ......
  • Vážení, ono by asi bylo dobré, se především zamyslet, proč on, Babiš vlastně toliko vadí ale VŠEM stranám - opozice koalice ... Není to jenom důkaz, že se doposud nepřizpůsobil jejich zaběhnutým "demokratickým" praktikám? Přece každý blbec si umí spočítat 2+2.Proč asi tolik afér během pár měsíců míří na Babiše? Proč se nikde nepřipomene o kolik miliard tento stát potažmo všechny lidi připravili hrdinové a hlavy pomazané Sobotka, Kalousek a mnoho jim podobným co se celý život poflakují v politice a to bez viditelných pozitivních výsledků pro voliče. Já se ptám - Kde berou tu drzost ?????
  • Protože bys byl nucen do konce života cucat polévku brčkem! Hrdino!
  • Ale do očí bys mi to neřekl ty hňupe zesranej!
  • ty jsi pouze ubohý duševní naháček
  • Babiš? Víc než Berlusconi, jeho mocenská struktura je v EU unikát, ohrožuje demokracii, říká Grässle.
    Mít ekonomickou, politickou a mediální moc a navíc téměř neomezený přístup k fondům EU, to je nový úkaz, proto mě to tolik znepokojuje, není to nic proti ČR, pan Babiš není ČR, i když se chová, jako by on a celá země byli jedna a ta samá strana mince, říká německá europoslankyně Ingeborg Grässle a dodává, že když je ohrožena demokracie, tak nemůže jít pouze o vnitřní problém země.
    Kdo nechce vidět,neuvidí !
  • Místo koblih nesmyslné letáky pro blbý a nekonečný příběh jede dál..
  • Stejně bude tahat za nitky přes své lidi!
  • Vždyť má pravdu.Tebe musí hrozně všechno sráát.Co tu pohledáváš a co tu deláš smysluplného ty?Aha,jenom čteš.To jsem si mohl myslet.A nezapomeň si přijít pro koblihu s polévkou!
  • Další hňup co by mrd@l čobola do análu.Pak z papuli do papuli,viď?
  • Ne každý musí papouškovat.To samé bychom mohli řict o vás!Někteří mají jasné názory a nevolí Babiše
  • primitivové a sprostí hulváti, nebo nemocní lidé dokážou napsat tak "kvalitní příspěvek". Jste jasným adeptem na vyšetření psychiatrem, hlavně už to neoddalujte, rychle se to zhoršuje.
  • Se stejně nezbavíme.To bychom ho museli zahrabat na dno moře,aby dal pokoj.Ale i s řepkou,s Olmou,s kosteleckými uzeninami a všim ostatním,co totálně odvařil.Prachy ať si strčí někam,ale to co zkurrvil,už nikdy nikdo dohromady nedá.Zmrd bolševickej!
  • Doučte se češtinu,vystudujte střední,vysokou a běžte léčit,nebo učit....Každý má tuto možnost.Jó závist,to je s......
  • Už bylo dost Kalousků, Sobotků a jim podobných, kteří tady nechali rozkrást republiku!!! Volby jim to spočítají. Jsem zvědavý kam pak Kraďousek zase přeleze. Jen mi vadí, jak nejvíce v tomto státě brečí Ti co mají největší platy (doktoři, učitelé, policie a hlavně státní uředníci). Pane Babiši víte vůbec kolik platíte zaměstnancům ve svých firmách? Asi ne. Chtělo by to taky dát něco ze svého (však Vám na to vydělají). Jsou to směšné platy. Přesto Vám dám hlas, aby ho nedostaly Ti co nám už dokázali co už ,,dokázali´´.
  • Do
  • Da hajzllu s biblí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit