Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem na těchto stránkách poprvé a tento příspěvek mě zaujal. Souhlasím plně s jeho zněním. Sama se snažím podnikat, vybudovat spolehlivý, výkonný a tvůrčí tým, protože spoléhat se na to, že se o mne někdo jen tak postará, je naprosto naivní a nezodpovědný počin. Vždy mě vykolejí fakt, jaké neuvěřitelné procento lidí stále považuje za své právo nárokovat si peníze těch, co je mají, jen proto, že je mají, aniž by se jakýmkoliv způsobem o ně zasloužili. Pane Babiši, nesmírně si vážím toho, co jste v životě dokázal, takoví lidé, jako Vy by měli řídit stát, protože o vedení opravdu něco vědí a mají svůj leadership na nejvyšší úrovni. Fandím Vám, pane Babiši.
  • Vážený pane Babiš,
    pomalu čtu diskuze a nestačím se divit, jak si lidé dokáží říci o podporu a to finanční. Je vidět, že jsme opravdu pořád stejní a jak český človíček zjistí, že je někdo finančně silný, hned se ho snaží jakýmkoliv argumentem připravit o finance např. výše uvedeno investování do různých projetu atd. Opravdu jste asi pod velkým nátlakem jak ze strany politické tak i ze strany různých podnikatelů a lidí, kteří žádají o finanční pomoc. Vaši iniciativu vidím naprosto z jiné strany a určitě Vám vše co jste dokázal nespadlo jen tak do klína. Fascinují mě všichni kritikové, kteří jen vidí majetek a moc. To, že Vás to stojí úsilí, volný čas a hlavně mozek musí pracovat nejméně na 150%, aby vše fungovalo tak jak má. Ano skupujete podniky, ale lidé mají práci. Hlavně lidé co chtějí pracovat. Ne ty kteří co byli zvyklí se zašívat někam do skladů, aby pracovní dobu jen tak přežili. Bohužel v současné době to tak je a mnozí to prostě nedokáží vstřebat, že kdysi uměle vytvořená pracovní místa jsou už dávnou minulostí a pokud je někdo zaměstná je to většinou v současné době soukromý sektor, kde se vyžaduje pracovní nasazení, kázeň a řád. Moc Vám fandím a jsem ráda, že se konečně našel někdo, kdo vzdoruje korupcím a všem těm laikům ve vysokých funkcích, kteří v tomto státě provádějí akorát zločiny. Banda lidí, kteří nemají kvalifikaci na své postavení v politické sféře. Je to opravdu tragédie, kam se to vše dostalo a co vše se rozprodalo, rozkradlo a záměrně zlikvidovalo. Jsem optimista a věřím, že bude lépe, ale to za podmínek, že to vše bude řídit člověk, ktarý ví co chce,hlavě ví o čem mluví a nemá potřebu tunelovat stát.
    Držím palce pane Babiš.
  • Vážený pane jsem velice smutná žiji v polabí v kraji který velmi dobře znáte ,ale zároveň kraj kde je velká nezaměstnanost a vy necháte propustit stovky lidí z podniků, které jste koupil *16* Začněte něco dělat pro své zaměstnance peníze a prostředky na to máte!!!!! jinak žádná šance ve volbách lidi jsou na.....ný. Důchodce
  • Pekný deň pán Babiš,
    je to určite Vaša šikovnosť, že ste sa tak dokázal vypracovať - Vaše obchodné a manažérske schopnosti. Ja pracujem na východe Slovenska aurčite je tu priestor i pre vás. Určite by som Vám tu vedel aj ja byť nápomocný, veľmi rád sa s Vami stretnem ak samozrejme budete chcieť.
    S úctou
  • Dobrý den pane Babiši,
    Myslíte, že bych pro vás mohl nějakým způsobem pracovat z domova? jsem invalida a chtěl bych si vydělat na novou střechu na starým domě. Děkuji nikde na vás neni žádný kontakt abych mohl napsat přímo vám zde je kontakt na mne kralsumavy125@seznam.cz děkuji
  • Babiš, to co jsem o něm četl na Wikipedii jsou jen pěkný blbosti.Kde je tam psáno že jeho otec byl u komunistů a že sám Babiš dělal u STB.Byl to udavač lidí a dneska se tváří že je skromný.U firmy kterou převezme se stanou 3 hlavní věci za 1:propustí se lidi, za 2:Zvíší se norma a za 3:sniží se plat v řádech tisíců.Tohle se stalo např. ve Vodnanské drůbežárně.A někdo taky tvrdí že je za vraždou mafiána Mrázka, dokonce jsou i důkazy ale lidi se bojí.Je to mafián a zloděj.
  • Tihle novodobí miliardáři si myslí ze jsou nadlidi,jsou arogantní a namyšlení.Hlavně nerozumím tomu jak se Babiš k takovým penezům a majetku dostal.Údajne byl v USA kde si vydělal prvni miliony,ale jak se z něho stal miliardář to netuším.Asi je to produkt projektu Nebát se a nakrást.
  • S tím nelze než souhlasit. Po zhlédnutí tohoto pořadu je mi z pana Babiše slušně řečeno na zvracení.
  • Proboha, ted se koukám na pořad na CT 1 - Máte slovo, pane Babiši stydte se, vůbec se neumíte chovat, jste uřvaný hulvát, který nemá vůbec kulturu
    a vychování ! Naučte se etiku, s hrůzou doufám, že si v politice ani neškrtnete, protože takováhle vizitka státu by byla už poslední kapka !
    Snad se raději vratte na Slovensko, protože o vaší cti a etice už svědčí
    kliky do politiky v minulosti a pokusy o získání mnohamilirdových majetků za částky zcela nemravné !
  • To je presne ono .... nejaky anonym, ktery je maximalne ctenar Blesku, se tady predvadi. Neni nad jednoduchou "pravdu", co? Takto skoncis presne jak zijes - jako ovce .... nazrat a na porazku... Cti i jine veci a mozna se ti trochu otevro oci !!
  • *5* *5* *8* *13* Tak jdi makat taky ty.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • BABIŠ je zloděj a gauner, který likviduje české střední a malé podnikatele, drží ceny vstupních komodit v potravinářství v čr, mluvím z vlastní zkušenosti, kdy naše nejmenovaná firma v oblasti potravinářství má příkaz odebírat maso z Kosteleckých Uzenin i když mají vyšší ceny než ostatní zpracovatelé masa v kraji. Nejsme zrovna malá firma, takže je celkem problém zajistit veškerý sortiment v plné šíři a množství.Ovšem firmám, které nám dodávaly maso dříve,jsme tímto vlastně pomohli k bankrotu. Na přijetí zákona z roku 2010 k povinnému přimíchávání bio paliva do nafty a benzínu se taky nemalou mírou podílel Babiš(Blesk ze dne 10.4.tvrdí, že tato operace zvedá cenu benzínu o 2Kč) Takže tento grázl vydělává na všech lidech v čr, tak prosím nepište oslavné texty na toto individum. *16* *16* *16*
  • deportovat, východačka ze slovenska..
  • jen na okraj diskuse k panu Babišovi.....když mne oslovila ing. Jermanová vyslaná do krajského klání a nabídla mi řídit buńku ANO 2011 dost mne pobavilo:-) Za pět minut tato mladá dáma poznala kdo je jaký a kdo je ten kdo je korupční a kdo není a s kým se dá pracovat a s kým ne a je to jen o mladých - prý a to je velmi, velmi smutné.
    Před tím v ODS propadla a chytá se stépla u lidí kteří mají schopnost uhradit propad v Mobiliáři Evrospy.
    Hrdost má náš národ především při hokeji a v kopané pokud bude finále. V zahraničí jsem poznal osudy lidí a i z jiné strany duše, výsledků, zábavy a těla a tady doma jsou ztv. osobnosti - kteří nemají páteř a to od instalatéra až po ministra. Jedinné řešení je prosté a to historie umí posoudit do budoucna a právě tady s panem Babišem, to že je miliardář to je jen o tom že to dokázal svojí houževnatostí. V tom mu fandím i když vím že má svůj týmový systém PR výběru lidí - ale všechno nemůže i tak zachytit.
  • zlatej komunismus proč furt musíjou kupit majetek mate už peněz na deset životů a pořád nemate dost jste pan továrník bůh pro desítky tisíc svých zaměstnanců ktere ,,vlastníte,,
    nenažraný jak německé supermarkety
    kapitalistická ekonomika zvlášť v česku je uzákoněná zlodějna zvlášť hned po rozpadě místo aby za to nesli bývalí politici odpovědnost jsou ještě v čele hnus
  • kapitalismus to je zlodějna poctivou prací k chudobě
  • Pán Babiš zdravím, až teraz som si pozrela Fakty Barbory Tachecí, som prekvapená, že to absolútne nezvládla,myslím rozhovor s Vám. Pani Tachecí Vás nechcela pochopiť,alebo nemala dobrý deň, nerozumiem tomu. Asi si o Vás veľa naštudovala a mala použiť skôr ženský inštink a humor. S Vami sa veľmi dobre komunikuje, hovoríte pravda a rovinu, mala možnosť urobiť excelentné "Fakty" , škoda. Neviem či tí ľudia majú z Vás komplex,či čo,, veď sú to profáíci v komunikácii, veď ste človek z mäsa a kostí a na rozdiel od ostatných, opakujem znova, hovoríre rovinu. Prajem veľa zdravia a síl.
  • dokázal by jste mi pomoc p.Babiš - do obchodu?
  • Opravuji zakázky pro ODKOLEK a DELTA Pekárny. Opravdu si dávejte na FOLTÝNA pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dobrý den jako vosy se na Vás lepí podvodníci, jedním z nich je i p. Erik FOLTÝN nar. 10.9.1954, který začal s okrádáním v milionech při stavbách DELVIT v ČR. Poté pracoval a pracuje na zakázkách pro f. ODKOLEK, Delvita.
    Je to naprosto bezcharakterní gauner, který je schopen podrazit i vlastní dceru Kateřinu. Pro stavební práce používá ukrajince dodávané Oleksandrem |Kornyjchukem a není to legální. Dejte si POZOR vím osobně co je zač!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit