Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Babiš neobtěžujte dopisy vašich firem Zanergo Šardice co by skupovali pozemky tím že si nahlednou do katastralního uzemí a pak zaslali dopisy všem lidem co mají pozemky v obci.Jste fakt drzí spekulanti neřkuli šmejti,lehkozbohatlíků,neb na pozemcích děláme k obživě vlastníma rukama a nemáme zájem ani o vás lehkozbohatlíky nežádoucí reklamy a pošty,na schránce mám napsáno reklama nežádoucí .

    tím více milinů máte tím jste drzejší Zde nejsou Sudety aby se němci nebo češi roztahovali ,jste nemravná selanka Zenergo AS kterou podpuruje nějaké nemravné politiky .
    Neobtěžujte zmetci .
  • Dobrý den pane Babiš, chtěla bych vědět kdy budeme mít všichni v této zemi práci a nebo jestli se zvednou sociální dávky.
    Děkuji za odpověď Daniela Foffová
    e-mail: daniela.foffova@seznam.cz
    • Výrazně by se mohla zaměstnanot zvýšit hned po revoluci.Pak hned by se zprovoznilo dostatek katovských mučíren a ty by se osadily co nejkrutějšími katy.Lumpů je v politice dost.Takže kdo by měl snahu tyto lumpy co nejkrutěji odporážet,tak ten by práci našel.Komu by katovská práce nevoněla,tak ho nechat bez podpory.Pak jasně říci lenochům,že stát není zaopatřovací ústav.Kdo nebude chtít dělat,tak ať pojde.
    • Milá Danielo socialní dávky se už zvedli proplácí se cestovné i náhrady jinou formou a auta už nemají docela obyčejná,ale plně elektronická s díly z číny,pokud se nedá embargo Eu na dovoz z číny tak nás žlutáci zničí jako kobylky.Daně které dává z miliard jsou miliony jenže státní rozpočet vnímá i rodinu každého poslance a ministra a jejich blízké přátele,takže každé maloměsto má luxusní auto pro starostu i zbytečně luxusní obleky jako loutkové divadlo.PLatí se i socialní dávky bohaté stravy hudebníkům Hradištanu a ti něco sežerou na maloměstech že tak socialní dávky lidí potřebných prežerou a prozpívají ,ktomu ještě fotbalisti co vyžerou klobásky pivo a ještě mají plat i za čtvrtou ligu socialní příspěvek a oblečení sportovní zdarma a ktomu hřiště nafotbal za dvacet milionů pro fotbal tak s takovou politikou se setkáváme a jen sen jak to dělají arabové že vyplácí všem občanům socialní dávky ve státech kde je jen písek a nic a vše musí dovážet ,za pouhou ropu jeden druh nerostného bohatsví jejich státu.Ropa je i u Hodonína a nic nevyplácí MOravanům jen je opíjí jejich patoky předraženého vína které produkují bez daní.a politici se jezdí ožírat ochutnávkami aby zlidověli ale chlast není podstata žití ovocné piva s grepfrujtem by měli vyrábět malé pivovary doskla nikoliv do plastů,Skloobal Nemšová má lahví na dva kilometry do výše paneláků maloměsta Zamarovce u Trenčína odkud pekná Katarýna blondýna s modrýma očima co s dítětem čurala u kola auta škoda asi taky nemá velké socialní dávky a nepoužívá je jako lidi Markuse Aureliue Romani na chlast a cigarety lupeže kořistí
  • kozy

    Pane Babiš, jsem u jedné z Vašich firem zaměstnána teprve krátce.Upřímně jsem trochu zklamána z toho, že užitečné kozy, na které dostávate dotace a máte peníze z produktů těchto zvířat, by si zasloužily trochu více než doposud. Vím, že Vás to nemusí zajímat, protože asi jenom na tomto vloženém kapitálu nejste existenčně závislí, ale jak se říká: líná huba - holé neštěstí. Tak, já Vás jménem koz, žádám o lepší kozín s výběhem na louky, co jsou dnes za stávajícím bývalým kravínem, který slouží jako domov těmto kozám - bohužel se rozpadá. Zvířata by měly mít přirozenou pastvu z důvodu mnohem lepšího kozího sýru a samozřejmě i jejich psychika by se odrážela v kvalitě dojeného mléka. Já od Vás nic nechci, ale zkuste být fér a to co Vás z malé části živí, odměnte dobrými podmínkami. Doufám, že se k Vám tato žádost dostane, a aspon si to přečtete a uvědomíte si, že vkládáte peníze do svého s dobrým pocitem a svědomím. S přátelským pozdravem Milionová -obyčejná žena, co dojí Vaše kozy na kozí farmě v Příjemkách na Vysočině.
  • Dobrý den pane Babiš,vím,že moje slova Vám budou zřejmě jedno,ale musím Vám sdělit,že vaše slova před volbami velmi mnoho lidí nastartovalo k lepší budoucnosti a věřili Vám,anebo chtěli.Dnes kdy důchodcům jste přidali 200,-Kč,což je směšné,stejně tak jako 40,-Kč a moje manželka,která má živnost krejčovství,kde si každou korunu vydělává tvrdou prací a téměř nic si odložit nemohla,protože stále od revoluce naráží na změny v zákonech a s tím samozřejmě neustálé financování svého podnikání,kde pracuje sama jí byl vyměřen důchod po 35 letech práce a dvou dětech 4 200,-Kč.Ze dne na den z ní uděláte prostě bezdomovce.Tato částka není,ani na podřadnou ubytovnu.Pokud ji zdraví dovolí bude muset pokračovat dále,přestože má akutní nález karpálů,pokud víte co to je a měla by jít na okamžitou operaci.Neváží si žádná vláda obyčejných lidí,ani Vy bohužel ne.Za to,že po Vás nic nechtějí a starají se sami o sebe,tak Vy je potrestáte takovou výslužkou.Je mi 64 let bylo mě ji velmi líto a vynasnažím se podpořit,nebo založit stranu,která nebude lidi dva měsíce krmit tím,kolik přidá soudcům, poslancům aa jim podobním,ale která spravedlivě,nebo co možná nejspravedlivěji bude peníze rozdělovat.Nechci být vulgární,ale jde to těžce.I na úřadech mi sdělili,že jsem se bohužel narodil s blbou barvou pleti.A to co chystáte pro řemeslníky tohoto typu nyní je ta poslední kapka,kterou mohu tolerovat.Velmi jste mě zklamal a celou řadu dalších lidí.Obklopil jste se mnoha přeběhlíky,kteří Vám podříznout větev.Oba jsme Vás s manželkou volili a za těchto okolností,kdy lidé mají 4 200,-korun důchod a nikdy se práci nevyhýbali Vás už volit nikdy nebudeme.Asi není ve Vašich silách dodržet to co jste slibovali.Velmi mne to mrzí,jsme lidi,kteří mají smysl pro změnu,ale ona nenastala a nenastane.Děkuji J.Kinský
  • Sice pravda, že Kalousek je zloděj....
    ale my viděli něco jiného. proč se tam teda ve sněmovně hádáte kdo co nakradl??? Pak to zní jako " chyťte zloděje neb zloděj chytá zloděje"
    Až nebudete poslouchat USA tak budu taky s Vámi souhlasit. USA = teroristická garda proti nám obyčejným lidem spolu, IS, BOKO HARAM APOD.
  • A to je v jakým městě ty D E B I L E.
  • Vážený Pane Babiš.To co se v neděli odehrálo na televizní obrazovce bylo jenom důkazem toho,jak to v tomto státě vypadá a kam to dospělo.Závist vůči lidem,kteří něco dokázali poctivou prací na straně jedné a pomoci lidem a podnikatelům na straně druhé.Pan Bárta je parazit a podvodník a nemá ani tolik slušnosti,aby přiznal,že veškeré jeho ambice spočívají v udržení koryta sobě a svým přisluhovačům.Děkuji Vám,že bojujete proti takovým darebákům a přeji Vám hodně zdraví a úspěchů v podnikání i osobním životě.S pozdravem Normálně uvažující občan do pekel se řítícího státu.
    • Pan Babis je velice pracovity clovek,a hlavne neco dela a neboji se otevrene promluvit o tech smejdech co rozkradaj nas stat.
  • UV KSČ = Už vládnou konečně Slováci Čechům
  • Že nám tu bude člověk jako je Babiš bude poroučet?TO TEDA NE.Kvůli němu tady je hrozba,že tu budou vládnout i komunisti.A to teda já nechci.Je velmi zajímavé,že Babiš jde s komoušema do řeči a jeho zbytek-členové ANO s komunistama moc do vlády nechtěj.ANO není politická strana/ANO je jenom Andrej Babiš.V životě bych nevolil KSČM,SPD,SPO a ANO-všude jsou skrytý ličáci a komanči!
  • Dobrý den jako vosy se na Vás lepí podvodníci, jedním z nich je i p. Erik FOLTÝN nar. 10.9.1954, který začal s okrádáním v milionech při stavbách DELVIT v ČR. Poté pracoval a pracuje na zakázkách pro f. ODKOLEK, Delvita.
    Je to naprosto bezcharakterní gauner, který je schopen podrazit i vlastní dceru Kateřinu. Pro stavební práce používá ukrajince dodávané Oleksandrem |Kornyjchukem a není to legální. Dejte si POZOR vím osobně co je zač!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit