Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím vážený p.Babiši chtěla bych vám vyjádřit velkou podporu ve vaši praci.Hlavně pro dobro lidí české republice.Hlavně vás obdivuji vposlanecké sněmovně kde proti vaši osobě utočí lidé(Kalousek).kteří tuto republiku dovedli k nezaměstnanosti ,krozkradeni majetku a spoustu lidí na hranici býdy.Všichni vám moc fandíme vydržte není to lehké hlavně nátlak médii novin i tisku.Přejem zdraví,sílu optimismu do dalších jednání hlavně pevné nervy pozdravem.Martina
    • souhlasím s názorem pani Martiny a podporuji jej,p.Babišovi přeji pevné nervy a pevné zdraví.
  • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera.
    • To řekl ten pravý, bývalý estébák Babiš. ČSSD má také plno másla na hlavě, také se Sobotkovi leskne na hlavě. Takže ČSSD ani ANO, jsou to paraziti ze stejných hnízd, jeden z čapího. Nahánět malé podnikatele s EET, to umí, ti musí poslouchat, ale co ty velké, hlavně německé firmy, které neodvádějí žádné daně do našeho rozpočtu nebo jen tak baj vóčo něco, aby si hubená česká koza trochu kousla a tlustá německá sví.ě si žrala čím dál víc.
      • Tak to přesný.AhoJ.
    • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera. - pokud toto je schopen napsat dlouholetý aktivní komunista, tak mu prostě nelze věřit.
  • Vážený pane BABIŠI:Pracuji ve firmě LEGIOS LOUNY,která taky potřebuje pomoc státu.Vyrábíme a prodáváme v miliardách CZK,ale nyní nevím proč,se tato firma potácí na hraně a hrozí krach.Jestliže jste pomohl dolu PASKOV,kde si BAKALA nahrabal miliardy CZK a nyní odmítá zachránit horníky,kteří mu tyto miliardy narubali,proč nepomůžete naší firmě která zaměstnává cca.1 600 pracovníků v regionech,které mají velikou nezaměstnanost-LOUNY,VELENICE,NYMBURK,Horní Slavkov u Sokolova???????????Děkuji za odpověď.Ivo krejčí.e-majl-ivo89@seznam.cz
  • Pan babiš přidá policii, učitelům a nic nedělajícím v kancelářích, protože to je ze státního. Zeptejte se ho, jak přidává ve svých firmách, které mu ty jeho miliony vydělávají. Jen managment se má, jak ta prasata v žitě a Ty co na ně poctivě dělají, jen nesmyslně buzerují a mzda? Škoda mluvit (psát).
  • Pane ministře, velice moc si vás vážím, protože za tak krátkou dobu jste dokázali napravit to,co 2 vlády před vámi podělaly.. ALE!!!!!Nepamatujete na rodiny s dětmi a to je propad této vlády.A dost katastrofální. Dcera má dvouletého klučinu, a půlroční dvojčata.Příjem mají pouze mateřskou, která je 37 měsíců, ale na dvojčata by měla být 56 měsíců. Mateřskou má jen na jedno dítě, ne na dvě,takže, které přebalit a které nakrmit?! Nehledě na to, že nemají nárok na přídavky,protože nevím jak je to možné, 3 děti, 2 dospělí a příjmem čistého 15,000,- plus mateřská a nevejdou se do přídavků na děti!!!!!!!!!Hlavně že dostali přidáno policajti,kteří v noci spí za bukem a učitelé, kteří jdou v 8 do práce a ve 12 už jsou doma. JE TO NORMÁLNÍ. Nejsem sama, komu se to nelíbí! Prosím udělejte s tím něco. Alena Schveinertová, Nová 428, 35134 Skalná
  • Jste zmetek lehkozbohatlík bolševik stejná pakáž jako Amazony
  • Pane Babiši byl jsem jedním ze zakladajících členů ODS v Jihlavě po 20 letech jsem odešel.Vždy jsem se snažil chovat pravicově já i moje rodina vždy volili ODS.To co předváděla ODS nejenom na celostátní politice ale i na lokální na to se už nedalo dívat.Ukončil jsem členství a se mou asi 3O dalších členů.Jsem Vašim příznivcem a moc Vám fandím.Věřím že se nenecháte odradit,Kalouskem a celou tou zkorumprovanou Odeskou.Mohu Vás ujistit že Vás budu volit i moje rodina i mí přátele.Přeji Vám hodně zdraví a síly ve Vaší nelehké práci. s pozdravem Josef Urban Dudín 86 58805
    • ZRÁDCE!!!Takhle zradit pravicovou stranu,to není moc rozumné!!Výte co?Zavolejte mi a já vám udělám výklad!!
    • Urbane,Urbane!!!Že si taky dostal koblihu na cestu zpět na Vysočinu??!!
      • Podle tvé fotky bych řekl,že koblížky papáš často *1*
        • A doufám,že je vám jasné,kam s těmi 30 členy můžete táhnout??!!Dělají se tam hemeroidy,malá nápověda..
          • Tvl,já nestačím zírat.Na tebe Urban jsme tu čekali!!!Buď vám na stará kolena přeskočilo,nebo jste změnil orientaci!!Přeci je Andrej mladé masíčko,to joo,ale vy,tak 20 let poctivý kulíšek??
            • Naše jediná naděje a skoro už poslední,je pan Kalousek a lidé okolo něj,protože když by i on odstoupil z vlády,tak už tam zůstanou jen Babišovci a bez pořádné opozice by nástup k totální moci nebyl žádný problém..Ač se mi to neříká snadno!!VIVA KALOUSEK!!!!!!!!
    • A to je zajímavý!
  • Dobry den pane Babiši měla bych dotaz na jednu z vašich firem konkretně poděbradské blata farma Kouty že tam dojiči museji vazat kravy kdyz je to prace zootechnyku nahanět kravy byk se volně pohybujicí v dojirně platy dojiču jsou i za vazani coz by neměla byt práce dojiču dle toho vypada i kvalita mléka kdyz dojič musí odchazet během dojení na jina místa kdy s tím něco udělate mam asi mate malo peněz kdyz nemate nahaněce a zaměstnanci kdyz se ozvou tak jim tochcete brat z platu tohle by se měl dozvědět národ jak se chovate k zaměstnancum děkuji za odpověd vaš byvaly zamestnanec
  • Nevěřím, že Babiš dosáhl svého obrovského majetku a impéria poctivým způsobem. Např. miliardáři v USA to budují i několik generací. Jen u nás máme takové kouzelníky, že se za pár let stanou tak bohatými - např. Gross, Bakala, šmejdi. Rozhodně nebudu Andreje Babiše volit, protože jednak mu nevěřím ani slovo a také je to velký střet zájmů.Bude chtít mít čím dál větší vliv v naší republice a svou případnou účastí ve vládě bude mít pod kontrolou celé hospodářství ČR a zákony si tak bude prosazovat ve svůj prospěch. Obávám se, že za pár let by zmizel nápis Česká republika a bude tam název tady Babišovo království.
    • ???? nejak nechapu tento komentar ... ze by zavist ??? nebo co ??? to ze ostatni politici rozkradli a rozprodali cele Cechy, to vam asi nevadi ... ale to ze ma Babis penize, aniz by kradl ze statniho - tedy z naseho, to dokaze nasrat, co ??? a uprimne - radeji Babisovo kralovstvi, kde se bude lidem darit, nez tenhle bordel a dluhy, kde pod vladou zkorumpovanych zlodeju hynou vsichni obycejni lide ...
  • Kdo mrká,lže.Kdo mu věří,je b.b.Bureš je další Husák.
    • A Marcela zas stále kvoká, stále kvoká.....................
      • A ty cvokáš a cvokáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit