Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane jsem velice smutná žiji v polabí v kraji který velmi dobře znáte ,ale zároveň kraj kde je velká nezaměstnanost a vy necháte propustit stovky lidí z podniků, které jste koupil *16* Začněte něco dělat pro své zaměstnance peníze a prostředky na to máte!!!!! jinak žádná šance ve volbách lidi jsou na.....ný. Důchodce
  • Dobry den pane Babisi,přidte se podivat prosim do ZD Moravan Domamyslice jak nas chce ovládnout majitel bioplynky děkuji.
  • Na 1.Máje čekali na Babiše a nedočkali se ho... Měli se na něj vykašlat a radši si užívat Máj-lásky čas a hodit Babiše a nějaký Komunisty za hlavu. Mě za to nestojí. 1.květen by měl být o něčem jiném než o politice a těch Komunistech. Však se o nich o všech žvaní pořád dost během celého roku.
  • souhlasím....borovec je lidská zrůda...on tomu říká tvrdý obchodník..ale opak je pravdou....všude a vše rozdrbal....ale ne ke zlepšení stavu...především ke svému prospěchu...a s tím výběrem úplatků,..souhlas...divím se vůbec...že ho vzali na ministerstvo obrany a ještě na úsek vyzbrojování a obchodníků...to jste zase šlápli vedli..včetně pana stropnického ...četl jsem..že se borovec cpe na šéfa ERÚ...no to by byl vrchol hnusu...
    pavel
  • divák je humus,stejně jako všichni komouši a zemanovci.
  • kapitalismus to je zlodějna poctivou prací k chudobě
  • Pane Babiš, jak je vidět z Vašeho počínání ohledně sestavování vlády, tak Vám jde pouze o to, aby jste byl premiérem a vůbec Vás nezajímá názor občanů. Jste podrazák a věřte, že jste již ztratil mnoho voličů. Pokud hlásáte demokracii, tak by lidé měli mít právo na referendum i o vystoupení z EU a NATA. Jak je ale vidět, tak jste všichni stejní, jde Vám jen o koryta. Další nesmyslná věc je neustálé zvyšování platů poslanců a senátorů. Měl by být schválen strop všech zaměstnanců, které jsou placeni státem. Není myslitelné, aby jejich platy rostly do nekonečna. Sliboval jste zrušení senátu a snížení počtu poslanců - už na své sliby nějak zapomínáte. Jste stejný jako všichni ostatní politici, Vám nejde o lidi. Zlatí komunisti, za nich byly jistoty a kvalitní potraviny. To co od roku 1989 Vy politici děláte, je hnus.
    • Myslíte ty komunisty,kteří lhali,kradli a vraždili?Jistotu,že se nikam nepodíváme a kvalitě potravin a ovzduší ani nemluvím!Štěstí,že máme EU a NATO.My je totiž potřebujeme,pokud netoužíme patřit zase do Ruska.A Burešovi jde jenom o sebe!Už měl být dávno za mřížemi.
  • To co tady provozuje pan Babiš třeba v podniku Ethanol ve Vrdech, to by mu jinde neprošlo. Zamořené území nehorázným zápachem a ještě k tomu hluk vypouštějící páry v noci třeba ve 2. hodiny letního času.
    Jen si takového člověka zvolte a pak se nedivte co tady bude provádět. On se pak třeba odstěhuje do Švýcarska ale vy tady v tom budete žít....
    • A pak , že žádný strm neroste do nebe!
  • Rád bych taky věděl,kolik platí svým zaměstnancům?Jak se může,vlastně může,kasat,je totiž miliardář a nevěřím,že skutečně vše získal poctivou prací.Já jsem poctivě pracoval a vzdělával se,teď jsem v důchodu a beru 12.460Kč.A to jsme na to (slovy dva)manželka nemůže práci sehnat jelikož ještě nemá důchodový věk.Takže.Jak to vlastně takový sytý může ovlivňovat.Jako KALOUSEK a jiní?!?!
    • Kolik platí to mohu částečné upřesnit. V pekárně PENAM v Herynku od ledna letošního roku platí oproti roku 2012 minimálně o 20% méně. Lidi v expedici tam doslova dřou a za 15 denních 12ti-hodinových směn dostávají cca 10tis. čistého - tj. 50-55Kč/hodina.To nechápu jak se může pan Andrej Babiš chlubit,že dává lidem práci.Z 10 tisíc je těžké žít.Mohu takovému člověku jako obyčejný pracující občan důvěřovat?
      • Já znám osobně opačný případ. Babiš koupil Zemědělské družstvo na Pelhřimovsku, provedl reorganizaci a propustil některé lidi. Když jsem po roce mluvil např. s traktoristama, tak dostali přidáno a hlavně dostávají výplaty v termínu a ne po částech. Sice si stěžují, že musí dělat více, ale mají to alespoň dobře zaplacené.
      • Myslím,že Babiš ani neví co se tady v té pekárně děje. Vždyť s nástupem nového ředitele (pokud se mu tak vůbec dá říkat)jde všechno do pr....
        Kolektiv už neexistuje,lidi jsou nasr... už jich pár odešlo a bude to pokračovat. On se umí jen hrabat v koších jestli tam jsou správné odpadky, věšet lopatky se smetáčkama, hrabat se lidem v soukromích věcech, chodit s foťákem a fotit blbosti, dělat nástěnky atd atd...
        Ale že jsou stroje v desolátním stavu to je asi vedlejší.
        Jo a nejlépe mu jde krátit výplaty, strhávat prémie a šikanovat *11*
        • Musím potvrdit. Viděla jsem to na vlastní oči jak bez přítomnosti majitele,vleze do skříně vytáhne něčí tašku a prohledává ji. To je už snad vrchol drzosti,hulvátství. Připadá mi to už jako omezování osobní svobody.
          Bylo by velmi zajímavé, kdyby se udělalo nějaké referendum kdo tohoto člověka tu chce za ředitele. Myslím, že výsledek by byl jasný... *16*
      • To mohu potvrdit, krácení prémií je již zaběhlým standardem. Nejlepší na tom je, že se Andrej neustále chlubí zaměstnáváním 34 tisíc lidí. Taková pětina z nich ho ani volit nemůže, protože jsou levná pracovní síla ze zahraničí. A na otázky zda ví, jak jsou placeni jeho zaměstnanci, odpovídá slovy: "Nevím, nezajímá mne to, od toho tam mám management". Tímto, pravděpodobně, podporu zbylých zaměstnanců nezíská.
  • Pan Babiš má pravdu. Tak lhát, podvádět a krást jako on pan Sobotka opravdu neumí.
    • On nekrade, on čerpá.
      Ale až se na to přijde, tak to budeme vracet my. Ne on, on si bude hovět v Čapím hnízdě kde stojí nocleh 4000,-Kč pro jednoho, skvělé pro rodiny s dětmi.
      Mě by se taky líbilo renovovat továrnu, postavit si vilu,když to za mě zaplatí lidé. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit