Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andrej Babiš a Martin Stropnický pro mě nejsou žádné autority. Snaží se jen využít momentálního oslabení ODS a ostatních stran. Jak se dostanou ke korytům, bude to samé v "bleděmodrém". Stačí, když pan Babiš okrádá své zaměstnance na platech, tak nebude mít slitování ani se zbytkem národa. Vede jenom populistické řeči, které mu někteří naivní občané uvěřili. Spoustu jeho spolupracovníků nic v životě nedokázali a chtějí se na něm přiživit - viz p. Stropnický, který už neví, kde by se vetřel, aby něco "káplo". V divadle jej nikde nechtějí a Žilková je na tom podobně a peníze jsou prostě potřeba. Donedávna se pan Stropnický k ničemu politickému nevyjadřoval a ani jej evidentně situace našich občanů nezajímala. A co se týče pana Babiše, ten ať se vrátí na Slovensko a tam může dělat rozumy. Je zajímavé, že Slováci z něj tolik nepadají na zadek, protože asi vědí, co je zač.
    • Hloupý Lidumile, pro vás je autoritou asi jen učitelka z první třídy, ty ostatní si už nejspíš nepamatujete. Zkuste ve své vylízané hlavě skloubit něco lepšího.
      • Pepo, trochu to přeháníš. Je pro Tebe autoritou pan Babiš? Napiš, proč zrovna on a čím je tak zajímavý, kromě toho, že je úspěšný manažer, že využil/možná zneužil/ divoké privatizace, Kde se jelo často za hranicí zákona, že půjčuje peníze levněji než banky, /prej/neznáí kodex své strany/teď už prý Ano/, proč? Protože ho nepotřebuje, protže je vlastní?
        Tak piš a nednadávej... a k věci....
  • Pane Babiš, jsem řidič kamionu a muj zaměstnavatel mě přiznává 10 tis čistého, nejhorší natom je že takto funguje většina dopravcu,máte v plánu udělat něco s těmi podnikateli.
  • Dobrý den Pane Babiši, jsem jedna z Vašich zaměstnankyň v modřickém závodu Vodňanská Drůbež,a ráda bych se já i moje kolegyně s Vámi setkaly a osobně pohovořilyo podmínkách ve kterých pracujeme, když se všude dozvídáme jak se Vaši zaměstnanci mají dobře.My jsme naopak ponižovány,uráženy a pracujeme za stále menší peníze.Před Novým Rokem se na platě přidávalo jen předačkám,Četařkám a manipulačním dělníkům a dělnícím u bizerb a dělníkům u pásu ani koruna.Všude se dočítáme v časopise 5+2 jak objíždíte své zamestnance a diskutujete s nimi přijeďte tedy také mezi Nás.Dělnice
    • Myslím že Bebiš nemá ani zájem aby se setkal s lidmi jako jsme mi dělníci :) Nedej bože když se měl dostavit osobně,tak se jasně zakázalo mluvit o platech nebo příjdem opráci! *8* Krásné to jednání v Modřicích!!!
  • Bureši, Češi nejsou tak pitomí,jak jste si myslel.Směřujte se na východ.M.
  • p.Babiši, jestli ustoupíte a dál budou tuneláři a gauneři, příživnici jako p.Kalouš...., který neví co je pořádná práce Vám diktovat podmínky - tak budete přicházet o další hlasy.
    Nenechte se odradit a urážet od takových kecalů. Za Váma je práce a výsledky.
    Další volby budou stát velké peníze, ale určitě zase zvítězíte.
    Sám Víte , že změna je nutná a jedině vláda ANO to dokáže. Hlavně mít vládu jednobarevnou a tým odborníku a vítězství je Vaše.
  • lituju že jsem nešel na vysokou školu ekonomickou kde by my daly recept taky bych si rád ,,koupil,, nějakou fyrmičku nebo bývalej komunistickej podnik přivlastnil teda jeden člověk aby vlastnil 250 firem to je moc
    olma(i když ta nenese udajně) penam kostelecké uzeniny řepková pole-které nam ničí benzín a motory, chemičky, a ještě bere dotace
    hold někteří lidi nemaj dost nikdy ještě že jsou všichni bez rozdílu smrtelní jinak ty noviny 5+2 to je propagace babyšových firem *12*
    • Tak do dožeňte, nikdya není pozdě. Chcete něco mít, tak pro to musíte taky něco udělat, pak budete mít podniky, řepková pole a možná pana Babiše i trunfnete, je to lepší než fňukat do klávesnice a mařit čas. *1*
    • Já bych před studiem VŠE zkusil zopakovat mluvnici pro 1.ročník ZŠ a trochu míň závidět.. *3* *
    • Milý Petře,tak Tě mužu ujistit,že díky gramatickým chybám by ses na tu vysokou školu nedostal *1*
    • A chodil jste aspoň na základní školu? Tam se pravopis učí, tak kde se stala chyba?
  • Lidé ho volí jenom proto,protože jsme zamindrákovaný a nepřejicí národ.Když někdo má,je to hřích a volit ho budou jen proto,aby uškodili druhým spoluobčanům i přesto,že vědí,že sám tuneluje.Sice legálně přes své firmy,ale tuneluje a je to zloděj největší,viz dluhopisy,čapí hnízdo,agrofert atd. Akorát jeho voličové jsou tak tupý,že si neuvědomují,že si sami dělají medvědi službu.Vždyť na vás tupcích vydělává nejvíc.Jeden příklad za všechny,kdo jiný může žrát ty jeho agrofety jako jsou kostelecké uzeniny než jeho tupý voličové.To je jen ve zkratce,pro blbce se nemá cenu rozepisovat,ikdyž bych mohl pokračovat do rána..Kdo chce kam..
    • Ano, ano, válka a komanči udělali z kdysi krásného a hrdého národa závistivé, materialistické zrůdyFG: Každý, kdo je bohatší než my, je automaticky prohlášen za zloděje a většina lidí si řekne: „kdybych měl na zlodějny žaludek, tak se mám taky dobře, ale protože jsem poctivý, tak bohatý nejsem.“
      A z druhé strany, strašně málo lidí, je schopných se podívat do zrcadla a říct: „Mám se blbě a můžu si za to sám.
    • Trochu se nad sebou zamyslete a jděte se raději projít ven- na vzduch, ať se vám trochu okysličí mozek. Píšete tady samé kraviny, nemá to hlavu ani patu a navíc je to samá hrubka. Dneska je venku obzvlášť krásně.
    • Všechny jeho kauzy jsou zameteny pod stůl bez důvěryhodného vyjádření! Lže a vše dělá pouze pro sebe,ale jak to někomu slušně vysvětlit? "nemožné"
      • To musí být mlaskačka párečky za 7kč\10dkg
  • OPĚT PÍŠU PAN BABIŠ SE NEUMÍ POSTARAT O VLASTNÍ FIRMU KDE DOJIČI MUSEJI DĚLAT PRÁCI ZOOTECHNYKU JAKO JE VÁZAT KRAVY PŘITOM DOJIČI BY S TIM NEMĚLI MÍT NIC SPOLEČNEHO MUSEJI SI NAHANĚT PROTOŽE BABIŠ ŠETŘÍ ŽE NAHANĚČE NEDAJ A KDYŽ ANO TAK TO VEZMOU LIDEM Z PLATU NO JEN TAK DÁL porušuje se bezpečnost práce opět ženy museji chodit tam kde je volně býk vždyt se neumí postarat o svojí firmu v koutech natož o lidi haha
  • Neverim ,ze mocni a bohati lide této zemi pomůžou.Vlada by mela byt slozena s prostých lidi kteří poznali na vlastní kuzi neduhy této země.Treba bidu,nezamestnanost,nespravedlnost.Protoze jen takovi lide znaji skutečnou realitu.Ja vim,ze je to asi jen hloupa představa ale neverim bohatym na nejvyšších postech,nebo hercum na ministerstvech.
    • Nezaměstnaní lidé po delší dobu jsou většinou neschopní a asi by neměli vést tuto zemi a dělnické vedení jsme již měli. Znám ovšem lidi, kteří byli podvedeni a exekucemi se nespravedlivě dostali na DNO. To je ovšem jiná kapitola.
      • Nemyslela jsem to tak ,ze vest tuto naší zbídačenou zemi by měli nezamestnani lide.Jen, ze by to měli byt lide co znaji život jaky doopravdy je.Navic je to opravdu jenom moje naivni představa.Vim,ze je to nesmysl.Nesouhlasim ale ,ze jsou tito lide snadno zkorumpovatelni.To zalezi jen na povaze člověka a ne na jeho postaveni.
    • Když jsou chudí, nemají peníze a jsou proto více přístupny korupci
  • Dobrý den.Pane Babiš.
    Říkáte že jste pro spravedlnos,chtěl bych se zeptat proč v roce 2004 jsem nedostal vyplatit pracovní ůraz .V tu dobu jsem byl zaměstnancem kosteleckých uzenin.S kosteleckými uzeninami jsem se soudil a soud jsem prohrál i když dopravák který nás měl na starost tak u soudu řekl že mi to nařídil.Byl jsem řidičem kamionu na drůbeži.Niní jsem po té havárii invalidní důchodce a tak jsem neměl na výlohy soudu,kde bych se mohl odvolávat.
    Děkuji za odpověď.Veškerou dokumentaci o havárii a soudní tahanice mám k dispozici.
    S pozdravem.
    Bohumil Čalkovský
    Revoluční 20
    58901 Třešť
    tel:737418946
    bcalkovsky@seznam.cz
    • Nepomůže Vám ani p.Babiš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit