Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den Pane Babiš mám k Vám velkou prosbu zda by jste mi mohl poradit na koho se už mám obrátit stým problémem že otec mých vnoučat neplatí výživné od roku 2004 a to dosud.já jsem nemocná ze srdcem a dcera je po těžké operaci tak že platíme s vnukem který je na střední škole v Čáslavi a mladší vnuk musel přerušit školu.To už by jsem neměla pro něho na cestu.Jsme na tom tak špatně že nemáme někdy ani co jíst.A takovému mizerovi vše projde dnes není nikde odvolání ani soud a ani exekutoři sním nehnou.my jsme přišli o byt a teď žijeme v bytě který je mokrý a plesnivý.Já mám na měsíc celkem na živobytí 5000 Kč a to nepočítám kolik dám za léky.Já jsem o Vás slyšela samou chválu tak doufám že mi staré 69 lete babce aspoň poradíte já už se opravdu nemohu dívat na to jak celý život žijeme jen v opravdové bídě,kdo to nezažil tak to nemůže pochopit.Dva roky jsme bydleli v bytě bez topení světla a jídla to bylo před loni a dovedete si představit jak mi bylo když jsme na vánoce měli k jídlu pouze točený salám a chleba.My už by jsme museli dostat vyznamenání za to co jsme toho chleba za poslední 3 roky snědli.Pane Babiš moc se omlouvám ale již jsem tak zoufalá že už nevím na koho se obrátit aby mi poradil já vím že máte plno práce možná si řeknete co bába otravuje a že to nebudete ani číst já ale doufám že si to aspoň přečtete a mi od Vás někdo zavolá a trochu mě potěší dobrou správou že s takovýma co neplatí výživné tolik let pořádně zatočíte.Děkuji Eva Š.723223679
    • Paní to neřešili kapitalisti ani v Rakousku ani v Německu před druhou světovou válkou.Měli se moc dobře kupovali si novinky aut stzavěli si luxusní vily jezdili k moři hráli karty pořádali čaj o páté ,pořádali bály plesů ,nezajímalo je vůbec nic ,neb bílí sport tenis si pinkali na kurtech vzdálení lidem jak tatíček Masaryk na koni Hektorovi projíždějící v zámku v Lánech a vesnice viděl z rychlíku presidentského vozu na který dodal hrabě Monich ozdobné prvky z hutí z Bojkovic,kde našli trochu rudy a pobrali vělké ůvěry od banky až zkrachovali komplentně a Adolf Hitler měl podporu většiny obyvatelstva neb už nebylo ničeho,coby lidem bránilo v invazi za bohatsvím Ruska
  • zloděj a podvodník *16*
    • "Ked zme tak zvolili", - mame sve..
      Muj ded kdysi rad zpivaval - "... pozdrav panboh drotara...".
  • Napsat komentář k propouštění v aerolinkách je normální jev kapitalismu,mně nedávají už rok ani sociální dávky,neb na vyplnění dotazníku nemám filipínskou služku profesorku jako JUDr Jourová překladatelka EU a JUDR.
    K pomníku na Vyškovci osádky co tam zařvala nad Bílími Karpaty Lowely Lady nedali Němci ještě nikdy ani věnec ani ti Slováci Slovenského štátu kde Němci parkovali svá letadla stíhaček v Pieštanech a Trenčíně.
    Tak kde to žijem že jedni mají příliš aut i platu i luxus bydlení a ostaní mají skromné živoření.
    Ve skladech ve Vrběticích skladují uranový odpad z raket a firmy mazaných osob ve vojenských skladech nemají bezpečnost jako v době Lidové armády čssr,takže výbuch zavinili oni majitelé co si pronajali od Wims Slavičín bohatí z odpadu armády co ohrožují obyvatelstvo atomovým výbuchem více jako za dob železné opony.
    Ojel jsem si pláště kola Schwalbe Marathon do Chocholnéj aby jsem to sdělil Babišovi ,ale jeho manželka v BMV Moni si mne ani nevšimla když se řítila uzkou silnicí pro cyklisty a místní horaly které taky propustil z Agrokombinátu a mají uhor pole a několik krav jsou natom lépe nežli já s kozama a ohrožením výbuchu z Vrbětic vojenských skladů nějakých lumpů firmy s Kalouskem a Mrazem .
    Antonín Brachtl Hrádek Morava
  • FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ
    Jak ho můžete mít rádi takové zmrda
    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Andrej-Babis-na-podzim-sunda-vladu-a-bude-vladnout-sam-pise-znama-novinarka-376657
    Ten chce jen peníze a jedná o nás bez nás, jako všichni ve vláde a taky to tam podle toho vypadá. Samý debil, vožrala apod
    My nepotřebujeme vládu!!!!! My potřebujeme jen chytré lidi a mír. Už se probuďte. Pan Babiš poslouchá USA jak magor ale Oni ho nepotřebují... Jak on si myslí. Oni potřebují sem s jeho podporou dostat vrazi jako jsou uprchlíci apod. Ale pan Babiš zapomněl že jednou si zlo najde i jeho a po smrti bude pikat za jeho zločiny is celou vládou. Připojte se k anonymous a nežerte TY USA SRAČKY,oni vám lžou a to samé TELEVIZE. Pan Babiš by se měl vzpamatovat když už se chce oddělit od vlády tak proč né i od USA a začít dělat něco co chce lid. A NÉ USA kteří jsou jen bojové štváči. Chcete válku? A máte na 1000 let jídlo a kam se schovat před výbuchem a zářením? UVAŽUJTE UŽ- JE 21 STOLETÍ které bude našim novým a né nějakým bezvýznamným válečným krveproléváním-
  • Snad se Bureše zbavíme,kdyby soudruh Zeman prohrál.M.
  • Se stejně nezbavíme.To bychom ho museli zahrabat na dno moře,aby dal pokoj.Ale i s řepkou,s Olmou,s kosteleckými uzeninami a všim ostatním,co totálně odvařil.Prachy ať si strčí někam,ale to co zkurrvil,už nikdy nikdo dohromady nedá.Zmrd bolševickej!
    • primitivové a sprostí hulváti, nebo nemocní lidé dokážou napsat tak "kvalitní příspěvek". Jste jasným adeptem na vyšetření psychiatrem, hlavně už to neoddalujte, rychle se to zhoršuje.
      • Vždyť má pravdu.Tebe musí hrozně všechno sráát.Co tu pohledáváš a co tu deláš smysluplného ty?Aha,jenom čteš.To jsem si mohl myslet.A nezapomeň si přijít pro koblihu s polévkou!
        • ty jsi pouze ubohý duševní naháček
          • Protože bys byl nucen do konce života cucat polévku brčkem! Hrdino!
            • A vy jste ovce nebo inteligent\ka?! Váš pohled Lujzo je čistě subjektivní!
            • A víte co je na něm nejhorší?JAK POSÍLÁ ČECHY PROTI SOBĚ (a to ani není Čech).
              Jak to mezi sebou mluvíte??
              Jo vždy byly ovce a rozumní lidé. Člověk nemusí mít vysokou školu,stačí se o věci více zajímat. Informací je všude hodně. Když si nic neověří jen ukazuje prstem a nemá žádný argument to ho vrací do dob středověku,kdy tito lidé ukazovali na čarodějnice a kacíře. Ovcím se lépe vládne, to bylo je i bude. *9*
          • Ale do očí bys mi to neřekl ty hňupe zesranej!
      • Další hňup co by mrd@l čobola do análu.Pak z papuli do papuli,viď?
  • Fandíme vám těch Kalousků a Sobotků už máme dost.
    • Kalousek jedinečný člověk,který sehnal peníze na klášter zničený okupací,kde řádové sestry vytváří školku dětí ,aby generace nebala tak zkažená jako Babišovi Madaři co přilézli do Prahy komunista a skrblík z rokradení národního majetku Petrimex a vyhnal ho ze Slovenska VLado Mečjár a ten má smysl pro spravedlnost i pro lidovou zbožnost slušné výchovy lidí sprostého lidu se nedíve jako Habsburgové mamonící majetky ze zlodějny jim skorumpovaných osob platy v firmách z rozkradení národního majetku
  • Vyj*baný zk*rvenec co za dob komoušů dělal donašeče ! *16* *10*
  • Pan Babis jen bude prelevat statni penize do sveho monopolu.Nic vic nic min a takto se bude obohacovat na nas ucet, ktery zaplati danovy poplatnici.
    • Pan Babiš již přelévá státní peníze do svého monpolu. A vše zcela zákonně. A bude ovlivňovat nyní i tvorbu zákonů. Má na to právo, dostal mandát od voličů. To je demokracie. A navíc, přes vlastněné deníky bude ovlivňovat i veřejné mínění, atd. Možná nechce být 2. nejbohatší v ČR, ale 1. nejbohatší v ČR. Tak nashledanou v příštích volbách.
  • Bere pan Babiš v současnosti PLAT jako premiér nebo stejně jako Hitler ho dává na oltář hnutí ANO. Jako ministr financí ho " prý " první rok určitě nebral?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit