Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane ministře Babiši,nebyl jste můj oblíbenec,ale teď jsem o Vás změnil názor.Konečné nékoho napadlo se ohlédnout po okolních státech kde jsou ovéřené a dobře zaběhlé zákony a nevymýšlet zbytečně nové,které jsou nedokonalé a nefukční hned co začnou platit.(podívat se do Rakouska na funkční poštu). S pozdravem a víc takových nápadů.Vik
  • Stačí,když se podíváte na návrh novel zákonů pro prezidenta.Ten už nebude mít žádné pravomoci,ani páky s něčím hýbat,pokud to projde a takový zákon novel vznikne.To znamená,že stát bude řídit Babiš,prezident bude jen loutka navíc...Neříkám,že se vrátí časy minulé,jen se vrátí ve zcela jiné formě,která se ve výsledku od minulosti moc lišit nebude...Jen to bude jiný systém,možná jinak prezentovaný,ale ve výsledku,stejně na ho*no!!!Mám strašně rád na plovárně s panem Ebenem!Chytrý a slušný člověk,který si zve inteligentní a rozumné lidi,kteří něčeho dosáhli.Naposledy jsem viděl opakování z roku kolem 2001,s panem Bornem.Ten to řekl krásně!!!Místo,aby se lidé poučili,tak je to naopak a prohlásil,že i přesto,že v dnešním moderním světě plným moderní technologie a vzdělání,NAOPAK,lidstvo se stává čím dále tupější a hloupne!!!Bohužel jsem podobného názoru...To znaméná jediné,že to není o pár zámožných lidech,kteří hrabou jen pro sebe,ale o lidstvu jako celku.Ale jedno se musí dnešní technologii nechat,a to,že ikdyby bylo lidstvo sebeblb*jší,či naopak sebechytřejší a začli se světem hýbat,tak stačí jedna jaderná raketka a mocnáři stejně dosáhnou svého...Je to jen můj názor!Hezký den
    • Kéž bych se mýlil!!!Pořád se mluví o humánnosti,všude samí zvrhlý misionáři,sociální neziskovky atd.,ale že půlka světa nemá co žrát,to je humánní??Že ti,kteří by mohli účinně reagovat a mají prostředky,ti,kteří se tak vehementně hrnou za dobytím celého světa,tak jen činí pro svůj záměr a prospěch,to je humánní??Jen samí keci a všudy přítomná lhostejnost!!!Těžko se pohnout dále,když jediná momentální vize je ovládnout celý svět,což je historicky normální,ale dokud měli mocnáři jen kamení,katapulty,palisády apod.,při čemž bylo vše závislé jen o vlastních nohách,bez benzínu,nafty,tanků,stíhaček atd.,tak se dalo vzdorovat.Jak ale mohli vzdorovat nevinní lidé v srpnu roku 1945 v Japonsku?To,že díky této události,je Japonsko tam,kde je,to je věc jiná,které se konec konců MĚLO předejít!!!Na druhou stranu by se možná do dnes houpali na stromech,ale to je na dlouhé lokty a zároveň netvrdím,že mám pravdu,jen vlastní názor!!Pan Werich to o hlouposti vystihl přesně a že těch výroků bylo!!Občas si představuji,jaké to bylo v dobách bez vymožeností,bez aut,jen s kočáry poháněnými koňmi,v době,kdy umění a znalosti měli nějakou váhu,v době před vynalezením parních strojů apod.!Jedno je jisté,a to,že se lidé asi nikdy úplně neshodnou,protože někdo mi může tvrdit,že monarchie stála za nic,že nebyli doktoři a jiní.Za bolševika byl člověk rád,že mohl alespoň do Jugoslávie,ale že dnes,spousta lidí,může tak maximálně jednou za rok na týden k moři,do Chorvatska,kde dostane maximálně pension o dvou hvězdách,že je to lokalita,kde pláže jsou jen hlava na hlavě a bordel,protože jiná kategorie je dvakrát tak dražší,tak jsme se někam pohnuli?Rodina s více dětmi a normálním platem si přece nezaplatí luxusní ubytování s all inclusive,ti jsou rádi,že k tomu moři vůbec mohou.To je všeobecný názor na průměrné možnosti převážné většiny z nás,bez ohledu na názory,že si neměli dělat tolik dětí,že měli být více prospěšní,či více úspěšnější apod.!Někdo musí prodávat a čistit ulice,když mu nebylo dáno jinak(neplést si to s vlastní uvědomilou blbostí)!!Bohužel si myslím,že perspektiva naší budoucnosti,je čím dál více nejistá,ikdyž bych si to přál opačně!Nejde jen o nás,ale i o ty po nás!!Co naše a jejich děti???Nejsem věřící,ikdyž mám občas pocit,že tato existence nemohla začít lousknutím prsty,ale jsem přesvědčený,že lidstvo jako celek,s tolika energií,díky níž přežívají i v největší nouzi,bez jídla a pití a přesto se o poslední žvanec podělí,nekradou a jsou poctivý,že může lidstvo obstát a změnit celosvětové myšlení a posunout se tam,kam se marně posunout snaží.Kecama to změnit nelze,stejně tak jako to nezmění pár jedinců!A to i přesto,že největší překážky v cestě za úspěchem lidstva,jako jsou nemoci,epidemie a hlavně chorobné mysli,budou dále gradovat(cvoci byli a budou)!!Na druhou stranu,pokud se lidé nebudou poohlížet na minulost,z které budou těžit,také se neposuneme dále.Vždyť si lidstvo poradilo i s morem,v době,kdy bylo pár lékařů,kteří měli jen koně a vlastní nohy??Musíme jít dále v jakékoliv situaci,ale právě ta jedna raketka nám může utnout tipec...
      • To,co se dnes děje,je jen logický výsledek,nebo spíše důsledek.Člověk by řekl,že je logické,že při dnešních možnostech se kultury prolínají,to je pravda,ale už za dob Sparty se Peršané po svých dokázali pohnout-přesunout přes půlku kontinentu.Válka vytvoří vždy jen další válku a nic jiného,ale to je všeobecně známo.Jediné,co těmito keci chci říct,je,že nemůžu zkrátka uvěřit tomu,proč se lidstvo neponaučí z minulosti.Za to pár vyšinutých jedinců přece nemůže a nakonec měl pan Born pravdu?!
        • ŽE LIDSTVO HLOUPNE A ŽENEME SE TÍM DO ZÁHUBY??!!Na druhou stranu je jedno,jestli jsme tu měli komunisty,nebo jestli bude Babiš monarchou.To jsou v konečném výsledku maličkosti.Žilo se a žít se(zatím)bude.Nakonec je to o nás,o lidech...
  • Já chápu postarší natvrdlou generaci že volí pseudopolitika o kterém jsou přesvědčeni, že na rozdíl od těch předchozích nekrade a že to nemá zapotřebí (samozřejmě, protože majetek se mu nabobtnal poctivě z platu a z poctivého podnikání). Ale uvědomuje si tato generace s vyfouknutými mozky, že jediný, kdo to odsere, jsou jejich děti a jejich vnuci?! To už jsou tak vypatlaný, že je ani vlastní děti nepřesvědčí?! Nelze někomu ubírat práva volit když je svéprávný, ani nelze všechny přešetřit, ale opatření být musí! Za natvrdlost to jednou odsereme všichni! Já chci zdravé potraviny (včetně humáního zacházení se zvířaty)! Čistý vzduch! Čistou přírodu bez vylévání odpadů do řek! Spravedlivý stát! Kvalitnější zdravotnictví! STOP byrokracii! A zpátky poctivé české pivo! Což je minimálně na další čtiři roky nemožné díky vám! DĚKUJEME!
    • čtyři
  • Dobrý den chtěla bych panu Babišovi napsat nevím kam poradíte mi někdo
    • Posílám adres na Babiše:
      nazory@ano2011.cz
      ano2011@ano2011.cz
      Zdraví mirek. *4*
    • no přece na jeho Facebook !
  • Volfe vaše najivita je jako lidovecká selanka ,když chválíte Babiše avzíváte Pána bOha s kravinami výstaveb kapliček,když je kostel a dva kilometry v městě porovině ve Slavičíně.
    Babiš je grázl jako vy všichni ostaní sami prosebe apro své bohatnutí ještě ke všemu Slovák,co byli shitlerovci a vyvraždili lidi ,tak jsem s ezasmál,když historici hovořili že na Slovensku během války byla komunistická strana organizována.
    Slováci totiž až když věděli že Němci ustupují začli vytvářet SNP.Slováci se měli lépe i za HUsáka tam valili miliony z rozpočtu ,takže Slováci jsou škudci Českého národa,nebo ti co dokáží podvody získat majetky z českého rozpočtu a z českými podvodníky s ejim to hodí ,že pane Faltýnku,kde jste takového zmetka potkal jako je Babiš ?
  • Vážení,
    tak si skúste podnikať aspoň chvíľku a potom uvidíte o čom to je.
    Klobúk dole, pan Babiš.
    A mimochodom, koľkí z vás tu skončili s červeným diplomom?
    • To je nejčastější odpověď pana Babiše, tak si to zkuste. Ale ono tady lidé podnikají pane, a nemusí se přiživovat na ostatních jako hyeny! To je hezké, že má pan Babiš svoje malé impérium, ale za jakou cenu? Za cenu hyenismu. Je to stejné jako u korporací, lidé jsou jen udržováni aby generovali manažmentu a majitelům tučné příjmy, toto není smysl podnikání! Nakolik uznávám, že pan Babiš je schopný, tak co je moc to je moc. A pokud by se snad chtěl vymlouvat na to, že podniky vedou jejich manažeři, tak právě on je zodpovědný za jejich výběr a za to co ve firmách dělají. Nakonec kdyby to nevěděl, byl by asi dost nekompetentní a brzy by mu to malé impérium, tu jeho hračku, rozkradli. Nevidím důvod "chápat" těžký úděl pana Babiše. Nikdo takové magnáty nepotřebuje, bez něj bychom fungovali stejně dobře nebo lépe. Je tu dost schopných a slušných lidí, malých firem. A mohlo by jich býti i více, nebýt takovýchto kolosů, korporátu a našich bezvadných prolhaných zlodějských politiků, kteří jen kradou a zajišťují výše uvedeným podmínky pro otroctví 3 tisíciletí.
      Tak si svoje poučky nechte! My podnikáme a slušně Pane!
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babisuv-elitni-poradce-Budme-pripraveni-prijimat-do-nasich-rodin-lidi-tmave-pleti-372119
    pane babis táhněte do p R D E L E n ebo vás z toho parlamentu vlasnorucne vyhodím my uz toho máme dost to vy si dovoluje je vrchol.
    Jste d E B I L, JE POTREBA ABY VÁS UŽ NEKDO SESADIL OBĚSIL AT JE UZ PO VÁS D E M E N T E PRASIVÝ MY UZ VÁS MÁME PLNÉ ZUBY...
    • cvoku,proč cvoku zlodej a parchant Kalouskovský Ti táhni doP šmejde,tebe mám plné zuby šmejde.
  • tady v týdle zemi je nebezpečné být bohatý, soudě dle komentářů...
  • Dobrý den, velice mě potěšilo, že jste dnes na hrad panu presidentovi nesl Kosteleské uzeniny.Některé tyto uzeniny jsou vyrobené i v Mostě - bývalé Bilbo. Jistě by nebylo na škodu, kdyby jste se také trochu podíval v jakých podmínkách se tyto uzeniny právě v Mostě vyrábějí a hlavně kolik mají zaměstnanci na výplatách. Chlubíte se Vy mmilionář, ale zaměstnanci po zaplacení nájmů a dalších nutných položek mají sotva na jídlo.O to by jste se měl hlavně zajímat a ne o to jestli bude ve vládě hérec Stropnický.Jinak Vám přeji hodně zdraví a úspěchů v práci i v soukromém životě. Obyvatelka města Most.
    • Co máte všichni proti hercům?
    • To samé v Kostelci,berou lidem peníze
      • Vsude je to stejne príjmy mizerné a arogantni chování nadřízených je neunosné možná kdyby pan Babiš viděl kdo řídí jeho firmy tak se zhrozí.
        • sama to vim stači zajet do Kout a tam by se divili ne jen sam babiš ale i bezpečaci ženy nutěj pracovat s dospělimi býky a sami vědi že nesměj ale vyhružky jsou že když se jim to neliby mužou jit takové on ma lidi na vedeni
  • Střílet do lidí,fašistický a komunistický manýry diváku.Vždyť ty se stydíš i za své jméno.Tady něco smrdí.
    • Vždyť to je mírový postup obdivovaných američanů,včetně našich žoldáků a Václava Havla který schvaloval humanitární bombardování v bývalé Jugoslávii.Doma pořádek neudělali,a jinam se serou.
      • Ty jsi typický komouš diváku.Sřílel bys' do lidí,lžeš a taky nejspíš kradeš pokud je podle tebe republika rozkradená.Neboť ,,všeci kradnů''říká většinou zloděj......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit