Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu ostatní politické strany, že všichni jsou proti panu Babišovi, jde vidět, že všem jde jen o to, aby se stále jelo ve vyjetých kolejích a nezáleží jim na vůli voličů, kterých byla celá jedna třetina.
  • On ale není osobnost - je to mafián a zloděj, díky kterému jsou ceny potravin v ČR vyšší než v okolních státech. Zlikvidoval bez skrupulí mnohé malé konkurenty.... tenhle slovák se nepovedl, špína chlap. A nebezpečnej fašoun, populistická špína
    • Ubohá zívist ... k tomu fakt není co dodat .... *4*
  • Vážený pane,nevím,zda máte ještě vliv ve Vašich společnostech,konkretně v Respu Tachov nebo Bor,mám ale souseda,který je blázen do kulturnění pozemků a Vaše společnost Respo zatím neví,jak ho natáhnout,on totiž již na slíbených pozemcích provádí zkultůrnění Vašich pozemků,které byly plné bolševníků,bodláčí a jiného.Přijeďte se podívat,co udělal z 2 ha bordel půdy,je z toho ang.trávník a to dělá dál za vlastní.Nemá to na kšeft,jak jsem řekl,je to blázen,ale fér chlap.Přijeďte do Tachova udělat kontrolu MÚ a přitom mne navštivte,všechno Vám ukáži.Tel.374723137 nebo 604880373.a můj soused o tomto neví,jmenuje se Milan Kret.S pozdravem Fryček Zdeněk 34701 Tachov
  • Pan Babiš je stejný jako všichni v této vládě,chce se jen zalíbit všem,co ho volili.Na slovensku vytuneloval několik firem a poté ho vystěhovali pryč a on se usídlil v čechách a opět začne tunelovat!!! Jakým způsobem asi zbohatl?
  • czech prime minister.

  • Babiš

    no i ja sem mezi těma 18 :D já bych řek jedniny aby si šel skusit pan Babiš tu práci a uviděl by co to je každý den ráno stávat o půl druhý do děsíti a zase odpoledne jít od dvanácti do sedmi do večera za blbých 10 000tisíc on nebude mít určitě deset tisíc :D ja bych řek jednoduše to naše družstvo bych zavřel i tak jednou to tak dopadne si myslim určitě *1* *9* *16*
  • The czech prime minister.

  • The czech prime minister.

  • The czech prime minister.

  • The czech prime minister.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit