Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skutočnost

    prajem prijemny dobry den pan Babiš,chcela by som sa spytat prečo tak usilovne držite tak nefer obchodneho riaditela vo svojej firme?Dvojmeter už v mode nieje,moderna je spravodlivost.mam na mysli slovensku firmu Hyza topolčany
    • Re: skutočnost

      riaditel je v pohode len mi nejde do hlavy preco ta ekonomka tam vydrzi zmenu kazdeho majitela
      galisovi polozila topol.bitunok ktory roky fungoval THP tiez Horv.predchadzajuci predal a teraz to vyzera ze konecne tam veli riaditel
      ale chyba tam pan Kravec bol clovek mimo regionu a a chlap na spravnom mieste ale chvala bohu jeden arogantny prepac chumaj je z kola von a to vdaka p. riaditelovi
      takze nesuhlasim s tebou tento riaditel je ok nie je treba ho denno denne vidiet /a predsa nerobi mu preblem obedovat s nami v jedalni ako niektore pipky sa utiahnu do malej jedalne lebo im nechuti ked citia porazku/ ale je treba citit ze to riadi a zatial ok aj ked mozno este je co napravat hlavne s "ludmi"
  • Blbější fotku mu dát na úvodní stránku nemohli.
  • Pane Babiš, jak se Vám líbí, že Váš úřad ničí sportovní klub na pokyn ODS a spol. Já Vám věřila, že jste nadstranický a takové věci by měl finanční úřad v Trutnově vyhodnotit jako nesmyslné, ale ty úspěchy některých sportovců mimo vlezdoprdelkování ODS a koalice v Trutnově se asi nedá. Je mi smutno jak z Vás dělají Vaší podřízení a rektální alpinisté ODS a jejich pohůnků příčinu největšího zlo v této republice, nebo alespoň na Trutnovsku.
    • paní Zuzko ,profesionální armáda dustojníků byla nahnana do Vrbětic a stojí to miliony,ale ohlídal byto i Bača s Bordo kolijí z louky pana hrabětě Wichterleho ,které zabrali bolševici armády a už je nevrátili ani v restitucích v době pana Havla.
      Dustojníci se přivážejí na fotbal doměsta autem a neplatí vstupné na fotbal,tak to je stále bolševické systém a mafian Babiš .

      s pozdravem
      Antonín
  • Dobrý den pane Babiši, trvalo to déle než jsem se rozhodla Vám napsat,ale potom co jsem dnes slyšela v rádiu jsem odvahu našla.Jsem důchodkyně s důchodem 10431 kč.Vy chcete zavést plošné přiznání příspěvku na děti.Ano bylo by dobré pomoci rodinám s dětmi nejsem proti.Co mě ale mrzí je to že ,bíly člověk má nanejvýš 3 děti a romové jich mají třeba 8.Už teď využívají kde co.Například u lékaře mají vše zdarma ,léky jak by smet.Já když jsem onemocněla musela jsem si zaplatit i infuze ,které byvaly zdarma a bez níž nemohla moje léčba pokračovat.Myslím si že by bylo dobré se zaměřit kde naši tmaví spoluobčané berou na to že jezdí v drahých autech,kde berou na to aby měli na sobě značkové oblečení a plno zlata.Nejsem rasista ale už to je nemožné aby náš člověk pracoval jak mezek aby uživil rodinu a oni se nám smějí.Kdy se nad tím někdo zamyslí a udělá nějaký pořádek?Proč se musí bát naší lidé vyjít na ulici ? Proč mají tak velké podpory že nemusí pracovat a vyžijí z toho?Našemu člověku se vše na úřadech zamítá ,musí o vše žebrat,proč oni mají vše .To za chvíli dopadne tak že nám budou vládnout jak už se o to pokoušejí v některých městech.Vím a znám i slušné lidi mezi němi .Poslouchala jsem v televizi jak jednáte o zvýšení od roku 2015.Proč mají mít naši vladní činitelé platy o desítky tisíc větší a důchodcům ,kteří si na důchody našetřili když pracovali chcete přidat jen asi 200kč.Když jste nastupovali tvrdili jste že zrušite daňe pracujícím důchodcům,kdy to bude? Myslíte si že důchodce by raději nebyl doma v klidu a užíval si zaslouženého odpočinku? Já myslím že pokud by důchody stačily na vyžití tak určitě by do práce nechodili.Kdo podstivě pracoval tak by byl rád doma.Ale bohužel to nejde náš stát na důchodcích vydělává ať je to na lécích které už někteří potřebují a dají za ně třeba 1200kč měsíčně nebo na jídle které je čím dál dražší.Parlament má takové platy a zkuste se někdy podívat na tv na přenos z parlamentu v noci jak to přes den tam vypadalo.Kdyby náš člověk takto pracoval někde v závodě ,tak má vyhazov na hodinu,a to nemluvím o alkoholu.Myslím si že by se měla nová vlada zamyslet a ukázat lidem že volili správně.S pozdravem pěkného dne Hanka
    • Stará paní co by jste chtěla vyšší důchod a zaco jste si důchod tak velký zasloužila byla jste členkou KSč?
      To že v našem státě mnoho obyvatel z arabských států i to že černoch hraje fotbal v první lize,tak je opálený i pan Baroš Milan z Vigantic,když slunce svítí,tak opálení jsou i podnikatelé,poslanci,vládní činitelé předchozích vlád,Co by dle Vás měli dělat s penězi když mají takové platy jaké odsouhlasila vláda i senát plný advokacie.Tak si vozí zlato z dovolené a to jste ještě neviděla,že mají zlato i když jsou vyslečené celebrity hudby zpěvačky,tenistky ,herečky.
      Přece paní Havlová když se opálí,nebude jezdit MHD.
      To že dělá hodně obyvatel v cizině Velké Británie,tak ve výprodeji si kupují oblečení.To že jsou tlumočnice cizích jazyků,tak se věší na staré kořeny z ciziny a pouto odměn jsou zlaté šperky,přece pan Vondra měl tolik práce s překlady do cizích jazyků,kde změna písmenka muže vytvořit rozpor,například Heure Land při změně Huren Land na mezinárodní konferenci s německem by to vyvolalo skandál s Merkelovou z vesničky od Temelína .
      Takže paní budte laskavě méně zvědavá a vůbec ráda,že si tak žijete a máte přes deset tisíc důchodu.
      To že lidi v luxusních autech znečistují ovzduší více neb výroba jejich aut je ekologicky více zátěžová se zjistí,až se protrhne atmosféra,tak už na obloze neuvidíte tolik letadel,otom jste se opomenula zmínit kolik snědých osob můžeme vidět v letadlech,ovzláště piloti grippenů jsou ve stíhačkách přímo černoši Grippeny kupovali s panem Babišem pro Vás důchodce,aby jste nebáli imperialistů z ciziny,stát si ubráníme.

      Brachtl Antonín
  • Pane Babisi, vim, že se ctenim techto radku nebudete zabývat. Stale jenom slyšíme, že se zasadite za to, aby se neplytvalo penezi ze státního. Kecy, kecy a zase jen kecy, abyste se zalibil těm zabednencum, kteří vas voli-li. Z tech vasich prrdvolebnich slibu neplnite nic. Nechcete přidat lékařům v nemocnicich, proč ale dostává prakticky lékař měsíčně penize za pacienta, ktery je u nej hlášen, ale jde k němu treba jednou za půl roku.!?!? To je vejvar za nic, pritom když si neví rady, tak ho pošle ke spevialistovi a pak si jen přečte jeho zprávu a doporučenou léčbu. Hlídate finance a proto dovolite, aby se těm flakacum v parlamentu, senátu apod., už k tak nezaslouzene vysokým platum, přidali tisíce, zatímco těm "dole", z jejichž dani jste placeni, protoze Vy žádné hodnoty nevytvarite, ale z rozpočtu ujidate nejvic,důchodcům apod. milostive smrknete pár stovek. To jsou ty Vaše kecy před volbami, jak budete potirat nespravedlivost v rozdělování financí ze státního rozpočtu, kydy mydy. Sliby se slibujou, blazni se radujou. Pred chvílí jsem poslouchala vas komentář k té divné zásilce, co jste obdržel a Vaše odpověď byla zase lez, pry že slapete lidem na paty, neni vam to blbé, takhle oblbovat lidi???
    • Waneso fakt vynikající postřeh a vyplývá to ztoho že většína národa jsou blbci,kteří neuvažují ale přidavají se na stranu zbohatlíků zničeho barona Prášila jak byl votom animovanej film pana Trnky.
      Vopravdu kontejnery na voblečení jsou v každý vesnici i na Slovensku nazámek a nelze si vybrat co tam vodložej voni co nakupují z Pařížský a vodloží to nějakým nadacím cigirygy.
      Konkrétně ani volby starostů jsou náklady na nic neb když zvítězil největším počtům hlasů zastupitel tak se nestal starostou a strana s mnejmenším počtem hlasů se stala místo starostkou a zustal předchozí starosta ze skorumpovaný strany kvůli níž padla vláda a byly předčasný volby atak s edostala nějaká strana Stbáků k moci čtvrtstoletí po Sametu,to je bOrdel,že se Venca Havel musí vobracet v hrobě a jeho žena Olina té neudělali bystu ani do New Yourku ač mu děla spolehlivé zázemí v jeho trablích se svobodou slova ,ale dostával socialní dávky vod Západu Many tu jako indian i dmorodec na HRádečku.Rozhodně nechlastal jak si myslí mnozí a pivovary vovládli bolševici z různých uniků na daních spolupracovníci lidí jako Von z DA jen ten bordel s azbukou jim nevrátili do CCCP,v Nizozemí nemaj žádné výroby munice ani delaborace ani jarmark s municí s kamiony ,ale všude cyklostezky a silnice upravený bez děr až k nejzašímu domu na hranici státu Králoství královny Beatrix.
      Kdežto mně vypadla i plomba kdy jsem potmně z králoství Baiše ze Slovenska z Chocholnéj přes Kykulu a na Vyškovec samá díra jako ementál ,jen voni s luxusními jeapy si tak jezděj bezohledně vždyt vopravy jim hraděj z firem mafijí STbáků jak je založil von z Da.

      Antonín Brachtl
  • Dobrý den Pane Babiši mohl byste my vysvětlit co je to za SPROSTÁRNU aby naši zaměstnanci nejmenované firmy vámi Milanem Růžičkou Členem Dozorčí rady pod nátlakem a hrozbou výpovědí zaměstnanců Vypsat Darovací Smlouvu v tomto znění: DAROVACÍ SMLOUVA UZAVŘENÁ DLE §628 A NÁSL.OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU Č.40/1964 Sb. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ 1Účastníci smlouvy: se sídlem......... Zastoupena IČ: DČ: dále jako dárce a 1.2 Politické hnutí ANO 2011 se sídlem Praha 4,Pyšelská 2361/4 zastoupeno Ing. Andrejem Babišem, předsedou politického hnutí IČ:71443339 Nejsme plátce DPH dále jen jako obdarovaný Uzavírají dnešního dne tuto" Darovací smlouvu II PŘEDMĚT SMLOUVY II.Dárce se rozhodl podpořit Činost obdarovaného a to tak, že do dvaceti dnů od uzavření této smlouvy daruje obdarovanému finanční částku ve výši........,Kč SLOVY......korun českých,na jeho účet uvedený v článku III. této smlouvy.Obdarovaný se zavazuje tento finanční dar použít na úhradu svých provozních nákladů a nákladů své politické činosti II.2 Dárce prohlašuje, že účtuje darovanou částku jako finanční dar. III. PODMÍNKY SMLOUVY: III.1.Dárce v souladu s ustanovením bodu II. převede částku ve výši..........Kč na účet obdarovaného u Komerenční banky,a.s., č.u. 107-98990267/0100. III.2. Obdarovaný je povinen doložit dárci využití daru v souladu s ustanovením této smlouvy. V případě ,že obdarovaný použije dar v rozporu s ustanoveními této smlouvy, je dárce oprávněn požadovat navrácení daru a obdarovaný je povinen dar vrátit. III.3. Obě smluvní strany se zavazují postupovat tak aby nepoškodily dobré jméno a zájmy druhé smluvní strany. III.4. Dárce souhlasí s tím,že obdarovaný zveřejní jméno dárce a výši obdrženého finančního daru na svém webu.ano2011.cz. Dále dárce bere na vědomí,že obdarovaný jako politické hnutí je povinen zveřejnit informace o dárci v souladu s platnými právními předpisy ČR. IV.1. Smlouva je vyhotovena ve dvou výtiscích,každý o síle originálu.Každá ze stran obdrží po jednom vyhotovení. IV.2. Smlouva je platná a účinná dnem jejího podpisu oběma smluvními stranami. V........dne....,.. V Praze............
    ................... ...............
    Ing. Andrej Babiš

    Předseda politického hnutí ANO 2011
  • Protože Babiš zadlužuje Česko,tal mu bude třeba znárodnit veškerý majetek jeho rodu,na náhradu jím nadělaných škod.
  • našel jsem záznam narozdíl od vás kapitalistů kteří dobře víte že komunisti zradili pracující lid již po sametu kdy jim dali důvěru občanského fora a oni rozkradli národnímajetek Roman Vaškůj Klaus Babiš.
    Záznam z května 2013 ukazuje jak si žije Babišová a je nani veden záznam Vaterland Erika Youtube jeto nacistická zakázané slovo jaké luxusníauto má Babiš a to tiiiiiiiiiiiiii ostatní kapitalisti taktéž zakázané slové Ombucmanka zakázané slovo jen mnoho tisku brožur halte aus Halte firn

    Brachtl Antonín z Hrádku
  • Text Vašeho příspěvkuprasklí ráfek kola duše plášt Scgwelbe vnoci pod Lopeníkem a nebyla tam ani prostitutka z Agrofertu nebo paní Babišová coby mně zasponzorovala není to levná záležitost tisíc sto korun a neměl stejný druh pláště kvality SChwelbe,jen Made in PRC Gripper polské kvality z Náchoda.
    Jel jsem včera vyzkoušet opravené kolo a ozval se výbuch auto Kwitové to nebylo jak mně šikanovali soudruzu z Hradu Minářovi bolševici ,vybuchl jim muniční sklad ve Vrběticích v den Svatého Havla Bože přeci jen existuješ jak měli napsáno slovenští vojáci Gott mit Uns v době Judr Tissa.
    Jen kukuričku máte moc genovou velkou a Melčice mají normální,ale slépky kohůti žerů aj posbírané z klásku sebrané napoli jeto trpělivost Božská i námaha vest nakole nemám auto ani socialní příjem jako vaši politici Sobotka s výplatou náhrad za cestovné na benzín ,když jedu nakole a nikdo mně nedává ani sociální dávky ani nesplácí dluh ti co si vypůjčili odemně peníze to je Borde i Krize jak napsáno na železničním mostě přes Váh v Trenčíně,kdy si koupíte Hrad v Trenčíně Babišovi,když máte státní rozpočet z vašich daní jen pro sebe A VEŠE SLUHY A NA TENISOVÉ TURNAJE AGROFERTU.
    v NEW yOURKU V NEMŠOVÉJ JSEM BYL PRO LÁHEV SKLENĚNOPU NA VODU ZE STUDÁNKY PĚKNÝ dANCING I pIZERIJE ALE POUZE JEDEN ČLOVĚK HLEDĚL DO KÁVY PŘED OBŘÍ OBRAZOVKOU S TENISEM HRÁLA JAKÁSI sTREJCOVÁ PŘI SOVĚTLENÍ S lARSENOVOU .
    dOM JSEM JEL UŽ POTMNĚ A ZACO TEN TENIS TAK PLATÍ TO NECHÁPU
  • Pan Babiš je druhý nejbohatší čech po Petru Kellnerovy a nejbohatší slovák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit