Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane Babiš dnes v televizi jste rekl že spolupracujete s Rudolfem Barankem mistopředsedem podnikatelu. pan Baranek Rudolf narozen 8.10.50. bytem Poštorna dluži V.Z.P. na zdravotnim pojišteni7121630kč. Podivejte se do obchodniho rejstriku kolik firem zlikvidoval s dluhama.Dluh VZP si mužete ověřit na WWW dlužnici VZP.Podle mně je tento pan darebak a zloděj ktery měl už davno sedět v kriminale.
  • Pane Babiši,gratuluji Vám k vítězství.Volila Vás celá naše rodina.Dříve jsme byli voliči ČSSD.Ale jak Chovanec smetl Roberta Šlachtu tak nás naštval.Tak dostali socani na frak. *1* *2* *15*
    • Vaše rodinka musí být mega chytrá...Zdrastvuj tovaryš! *1*
  • Ahoj, všem pro i proti Babišovi přeji hodně zdraví do nového roku. Již mám " své " roky ale nikdy jsem nebyl v žádné politické straně. V poslední době cítím, že bychom pro naše děti a vlastně i pro nás mohli něco udělat a zbavit se lhářů, demagogů a zlodějů v naší politice, tipu pana Kalouska kterému lidé říkají " bourací pneumatické kladivo České Republiky " Po dlouhé době jsem zase začal věřit, věřím v pana Babiše a doufám, že ANO uspěje ve volbách a nebude potřebovat PODRAZÁKY z ČSSD.
    • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera. - pokud toto prohlásí bývalý dlouholetý komunista, tak mu prostě nevěřím.
    • Pane, jestli věříte v Babiše, tak jste dost najivní. Babiš je největší Česko-Slovenský zloděj za posledních 150 let. Nechápu, že tohoto (nemůžu ani napsat člověka) je schopný někdo volit, bohužel to svědčí pouze o velice nízkém IQ většinové populace ČR. Babiš lže jako když tiskne.
      • Další odborník přes IQ tohoto národa. Takže podle vás, ti kdo stojí za těmi, co tady zdecimovali státní rozpočet a nechali vyrabovat všechno, co za něco stálo asi budou mít hóóódně vysoké IQ, včetně vás. Já to vidím tak, že voliči letitých parazitů mají spíš IQ tykve.
  • Dobrý den pane Babiši, kde jsou nějáké předvolební sliby, úkoly, které by jste měli splnit. Například podporovat učně, jak jste říkal, před volbami. Nebo proč my důchodci
    dostaneme po Novém roce, jen přes 30 korun a ne přes 200 korun!
    Máme málo peněz, za to vy politici jste milionáři!
    To je vše Nashledanou Zdraví bývalí učeň Dalibor.
  • K pokladnám, studie za 0 Kč, bude 10 000 000 pokladen, každá pokladna odešle do centrály 1 položku, bude 10 000 000 připojení na internet přes sít/mobil/modem, každý server zpracuje 1000 připojení online, každý zaměstnanec Fu zpracuje 1000 položek...Jednoduchá matematika, kdo to spočítá, pane Babiši, je to jednoduchá statistika ale v tomto směru jste diletant.
    • diletant ? v?l je to a nešetři mne jak říkal soudruh švejk
  • Babisi, bez okradat lidi do sve rodne vlasti !! Mame toho tady dost , jste stejni jak ta Radkova strana . A hloupi lide , kteri Vam uveri!!!!! Jde Vam je o koryta. Bohatsi a nejbohatsi ma sve imperium , ktere chce ovladnout a k tomu celou republiku. Chudak ma toho malo a chce jeste vic. Lidi neverte mu bude stejny jako ty pred nim.!!!!!!!
    • Nesouhlasím s Vašim názorem. A je nás velmi mnoho, kteří panu Babišovi věříme, a neznamená to, že bychom byli "hloupí", jak vtipně uvádíte. Je to spíš naopak...Hodně štěstí u voleb!
      • Jste take zrejme restituentka,ze? Obycejna zena ,ktera chodi poctive do prace od nevidim do nevidim to nejste.
    • Vážený příteli, nemohu stebou souhlasit. Víš, dokud v politice budou chudáci co nic ještě nedokázali, tak to bude vypadat jak to vapadá. Do plitiky musíme volit bohaté a nezávislé občany. Jinak právě ti, co volíme podle titulu a ne majetku nás budou okrádat, protože nic nemají a nic neumí. Jsem politikem a zlobím se na ty vyžírky. Proč volíme doktory a učitele a ne podikatele.? Právě zkušení podnikatele nás mohou zachránit.
      • Tak to urcite, aby jste potom nebrecela nad " rozlitym mlekem". PPan Babis je stejny jako ty pred nim!!!! Urcite jste nejaka restituentka, ze? *8*
  • Baišu trpíme kvůli kultu Osobnosti Babiše ,neb vytváříte jen mafijány co s eti chtějí zavděčit a kteří z toho mají fannční prospěch i pozice,kd enic neděláte.
    Babišu ovce mají být i u Mirošova nedaleko Vařákových pasek,které jste vypálili vy Slováci v jednotkách SS ,tak sa netvař že vy Slováci jste humanisti ,máš ztoho miliardu příjmu alidé nemají co jít ,neb jehněčí je drahé afarmáři velmi lakotní ,ato mají dotace na traktory aj na hektary.LIdovci ten Tvůj ministr slovenského Jména Marján je také asi pokřížený se Slováky ,tak balamutíte řepkou olejnou a ničíte biopotop živočišných druhů,motýlů,brouků,ještěrek,hadů ,když ničíte louky kopců ,kde se mají pást ovce pod Tichovem Mirošovem jakýmsi lánem řepky olejné.
    Babišu jsi fakt špatný člověk jsi jak Stalin a s dopadem bídy na lidi co nekradou jako ti vaši z Agrofertů c farmy ,kde rozkradli družstevní majetek rodin,které museli do družstev a nezískávali pole alouky přepadením majetku po Sudetských sedlácích gardami Slováků Hlinkovců SNP ,kterým co s etam usadili jste dávali ještě restituce .


    Antonín Brachtll proti Babišovi kultu Stalina
  • P. Babiš
    1. dvě smeny dva lidé ? ( není to opravdu málo )
    2. povinosti každého jsou: Uklid,Mazač,Zamečník,Klempíř,Svařeč,Elektrikář a Silomistr
    3. To vše jen za 75 Kč bruto za hod .

    Uvědědom tesi prosím že už jseme oba na pokraji všech sil.. Není možné si ani vybrat dovolenou ... Děláme na doraz a tim pádem se taky musí chybovat ... Můj kolega nedávno spadl ze štaflí a má zlomené dvě žebra .. Marodí a tak tam jsem na dvě směny sám .. Nevím jak dlouho to vídržím...A to jsi každej ještě na mě otevře ústa ...
    Bylo by lepší se sejít a popovídat si...
  • Pan Babiš dnes lhal. Řekl do televize, , Nevedl jsem agresivní kampaň, , lhal vedl.
  • 810-297
    Fandím Vám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit