Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Babiši, jak tak čtu některé "výlevy" mysli shora napsané, myslím, že se jim jen usmíváte. Máte proč. Opravdu máte proč. Jste inteligentní charismatický člověk, dobrý obchodník, spontánní řečník... Přál bych Vám, abyste uspěl se svými ambicemi politickými a držím Vám upřímně palce.
  • Ano je to hrůza v této banánové republice! Proto volím komunisty at udělají pořádek!!!Nikdo jiný ho neudělá Ani Top-09 tak ods .Musí přijít spravedlnost a zdravý rozum je tady nová šance jen je třeba myslet logicky a nenechat se ovlivnovat!!! *1* *16*
    • Ty jsi typické vylízané pako!
  • Tihle novodobí miliardáři si myslí ze jsou nadlidi,jsou arogantní a namyšlení.Hlavně nerozumím tomu jak se Babiš k takovým penezům a majetku dostal.Údajne byl v USA kde si vydělal prvni miliony,ale jak se z něho stal miliardář to netuším.Asi je to produkt projektu Nebát se a nakrást.
  • Dobrý den osobně a důvěrně na mail: lidus.vinsova@centrum.cz
  • Vážený pane Babiš velice Vám fandíme já i celá naše rodina i když vím že to nemáte a nebudete mít lehké.Pevně Vám věříme a přejeme pevné nervy!!!!

    S úctou
    Zdena Tyllová
    • nemarním více čas čtením o zloději a podvodníkovi Babišovi skurveném Slovákovi škudci Českého národa
  • Text Vašeho příspěvkuPane Babiš včera bylo pěkně tak jsem si vyjel na polní cvičení na vlastním kole kukuřici mají lepší v Melčicích sbíral jsem si klásy z pokoseného lánu holiny a pak jsem loupal kukuřičku zrnka a čekal že přijedete jachtů po kanálu Váhu,házel jsem rybám zbytky počasí bylo nádherné.Nepřiplul jste mosty zemědělců jsou z doby kvality Čssr a nejsou zvedací,nikdo by si nepomyslel že bude tolik chudobných lidí a hrstka boháčů.Nejlepší kontejner s obnošeným oblečením sportovním i společenským bude asi v Chocholnéj,stav kráv je prý 240 kusů ale myslím si žeby jste měl dát do družstva agrokombinátu i tu vaši zhýčkanou krávu ze zlatými šperky za milion hodnoty.
    Zatměl jsem a na Kykuli Rakušani vesele hodovali jak jsem viděl v oknech,když jsem si naléval vodu minerálku z láhve do hrnku k pití,cesta je tak dobitá na MOravu,že jsem pichnul kolo a šel dom od tama pěšky,asfalt místo k hranici dali jakemsi k chatě na dvůr a jamy zalátané samí výmol až k pomníku na Vyškovci,nevíte cojeto zadřinu pane Babiš ani ten váš ministr Stropnický se zátěží asi čtyřicet KG nakole nejel přes takové kopce 44 KM ve věku padesát čtyřicet let ato pobíráte velké platy a mně nedáváte ani socialní dávky neb nechlastám ani nekouřím kolo patnáct KG 1,5 litr vody kojencká Rajec obal ,1,5 litr voda v obalu Red Grep,tři cuchety vyptáné z pole od paní Šagajové,oblečení 1kg,turkynˇa .
    Takže tak špatné české výrobek z Náchoda jako je plášt kola Gripen je spíše výroba Krypel.
    Mám špatný zrak a nevíte cojeto žít poctivě snahou a vytrvalostí bez podvodů privatizace a děti komunistů jsou většinou pracovně v zahraničí,tak Bože kde JSI ,nebyl ani na Vyškovci je tam zpívající Madona k strastím spějem s dvanácti hvězdami kol hlavy což je EU a boháči co chtějí Euro.

    S pozdravem
    Antonín z Hrádku
  • Pane ministře financí....
    držíme vám s moji rodinou palce...držte se
    vše nejlepší k dnešnímu svátku

    pozn. velice dekujeme, že na ministerstvu obrany skončil v květnu tohoto roku náměstek borovec.....nevím, jak se tam se souhlasem ANO mohl dostat psychopaticky nemocný člověk..ale co hlavně....kdyby se provalily jeho kšefty z minulých míst..především z Ćepra...včetně vybírání a pobírání rent od dodavatelů....měl by jste dnes se svým hnutím ne volební preference 23 %...ale 6%...skvělý den

    ing. Petr Madrák
  • Já sem Babiš.Tak si prddel vyliž!!!
    • Naprostý souhlas,ať jde zpět na Slovensko!!!!!!!!6Y
  • Lidumile,nechceš dělat prezidenta a premiéra v jedné osobě???
    Myslím, že máš o všem přehled a jseš nejchytřejší člověk v ČR.
    To by byla výhra pro republiku. *3* *1*
  • 225 cm neměří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit