Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andrej Babiš je jen průměrný politik a druhořadý podnikatel.Není to žádný princ Nikolai!!!!!!

    Prince Nikolaj of Denmark majetek 300 miliard dolarů.

    Babiš jen 3,3 miliard dolarů.

    aby bylo v tom konečně jasno!!!!!

    zdroj:google.cz

  • Vážím si úspěšné lidi. K úspěchu člověk potřebuje dobrý rozum a navíc, když je někdo za vodou může politiku dělat jako koníčka a ne jako byznys. Uvažuji, že ho budu volit.
  • Babišku,ty jednou narazíš a nebude to na smrtelné posteli,ale mnohem,mnohem dříve!!!
    • JO, to doufám, že narazí. Je to darebák, myslí si že může skoupit celou republiku. PRYČ S NÍM
      • S tím se počítá...
    • Boží mlýny melou!!
  • Měl byste odstoupit nebo o pustit vašý firmu toje střet zájmu
  • Jste vzácný a přímí člověk i když jsem volil čssd jste můj borec a moc vám i panu zemanovi držím pěsti děkuji že jste malí živnostník J.Š.Varnsdorf.
  • Jako pravicově zaměřený - nechci oslovovat ČSSD.
    Pane Babiši, zajímal se někdo ve vládě,jestli výbuchy ve Vrběticích neměly zakrýt manko ve skladu a jestli už není část zásob ve skladech mafie?
    • Znal jsem Urbánky v jednom okresním městě a byl to komunista ,který si monko nikdy nepřipustil a vždy mu musel vytvořit zisk šéfkuchař i výčepní s křetstanskou pamětí na dobu kdy ministroval k veřejné bezpečnosti pohoštění jídlem i rumíkem s kávou v provozovně Raj kterou mu soudruzi svěřili i po prověrkách v roce 1969 .
      Urbánek člen vlády UV Ksč pocháel z dalšího městečka kde se zbrojilo a zásobovalo arabské státy více jako z Vrbětic většina národy nic jiného nedalala jen munici a zbraně ,přebytek zbraní nastal po odsunu Sovětských vojsk a sklady byli nacpány jak nikdy předtím,obvzláště když vyrazili všechny co tam pracovali a rodiná politika bratra Luxe ovlivnila všechny straníky co si vytvořili rodiné firmy i v MInisterstvu obrany ,rozhodně to nebyla mafije ale velká rodina pana Kalouska a Mráze co ráda přispěla na obnovu kláštera a byli rádi když dostali dotace na zrušení staré munice,kdy se stalo opět předmětem obchodování s získanou hmotou něčeho,neb Nato zakazovalo prodávat jen hotové zbraně a munice,nikoliv suroviny hmoty k výrobě.
      Všichni zainteresování v rodiném podniku Ministerstva obrany se měli velmi dobře v kancelářích si hověli dostli nová německá auta tak co té rodině scházelo ,jen lidi kteří by pracovali .
    • To došlo každému, že to nebyla jen nehoda *3*
  • Dobrý den p.Babiš .Fandím Vám a jdu Vás zase volit.Můj muž nikdy nevolí,ale když Vás viděl ve včerejší předvolební debatě sedá do auta a jde Vás podpořit.I když jsme důchodci a do Brna to bude stát 500 Kč vy nám za to stojíte.Přece to nenecháme takovým ,,,,,,, co nic v životě nedokázali. Já mam zkušenost s Vaší firmou z Brna a vím že jste slušný člověk.Nenechte se otrávit a bojujte za nás. Děkuji moc a už jdu volit.
    Dagmar Dvořáková.
    • Nechápu jak někdo da 500 Kč za voleni!'i když ano a babis stejne vyhraje 1 hlas ten vas je k ničemu!
    • Milá Dášo z Brna, skočte si cestou na vyšetření jestli vůbec máte svéprávné právo volit, mám značné pochybnosti!
  • Pane Babis praxe je i takova ze podnikatel neovlada zakladni ucetni ustanoveni. Proto ani nevi co ma odevzdat státu a co si nechat. To je mnohdy kamen urazu. To jsou peníze které stat musí od nich vybrat. Tim by i zanikl švarc systém který se tak mnohdy i chova.POKOUTNE
    Zákon by urcil ze se zalozi firma SDSD to je jedno a ta bude zdruzovat podnikatele Frantu a Karla a ten bude mit urceno ze zaplati za to ze podnika. Pripadne ho nauci jak podnikat nebo jak odevzdat to co patri státu.Priklad : Sedlak si do knihy zapise ze byl od 7 do 17 na poli a utrzil 100 kc za to ze nekomu prodal seno. Z toho dan nelze zaplatit to je jasne.Ale kdy utrzi 50 sedlaku stejnou plolozku pak se dan da urcit.Pouze podnikatel mel jednu zakladni moznost vyberu celku Spolek KK neb spolek CC který by pracoval dle statnich smernic pripadne.Tyto spolky by si stat mohl ohlidat a radne potrestat. Když někdo zada o praci podnikatel si ho peclive prolustruje, ale podnikatele nikdo nelustruje , tis si delaji co chteji hlavne když jim to vynasi.
    Volf Dekuji . Omluvte pripadne chybicky
  • Babiš, táhni na Slovensko, ty drotár *1*
    • Souhlasim !!!!Q
  • Nevolte Ano volte Ods!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit