Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš je spasitel národa!!VIVA ANDREJ!!! *15* *15*
    • když zajedete na slovensko tak vám 80 %n lidí potvrdí že byl ESTEBAK my jsme radi že jsme se ho zbavili a ted zkupuje na slovensku a v čechach za miliony pozemky
  • Dobrý den.
    Prosím nedajte sa znechutit ludmii ktory v životě nepracovali a nic nevitvirili , len kecali a žili s politiky z daní ludí. Dakujem.
    Opierajte sa-buště do nich eště viac.
    Cechoslovák ročník 63 povodom s Košíc , žijuci na Morave.
    Prajem Vám pevné zdravie a odhodlanie.
    Miro.
    • Zajímavé, že ti co nikdy nepodnikali ho volí, tak si to nějak pletete. Jelikož ti co podnikají ví sakra něco práci.
      Jestli Vám na Slovensku nevadí korupce, tak si ho prosím vemte zpět.
  • Jsem rasistický zmrrd,xenofobní xindl,co ty černý mrddky řeže hlava nehlava!Jsem rasistická špína,která nemá soudnost,emoce,ani lítost!Uděláš s tím něco?!Dávám si pozor na kamery,vyhýbám se lidem a jsem fantom ulice!Na tuto IP adresu rovnou zapomeň!Až se budou muslimové ztrácet,víš kde mě hledat,ty mrdkko slovenská!
    • víš proč to píši sem?!Protože o tebe je zájem,ty chcíplá sviněě!
      • Dokonce jsem se naučil obelstít detektor lži a nemám co ztratit,tak co se mnou?!Neboj,nehrozí nikomu nic,já si počkám na počiny na hranicích,za které je možné míti nesmrtelnou bustu!Ale předem ti říkám,že se nemohu dočkat,až mě svrbí dlaně na ty černý šváby!Je to tláchání,to opravdu je,ale při představě že se to naplní,mě hřeje u srdce zadostiučinění!Sláva bratrům Mašínům!
        • Na druhou stranu za kým jít,než za císař pánem...
          • protože pochybuji,že nám mistr Žilka pomůže!
  • Zajímavé je, že mu fandí jen obyčejní lidé, kteří nikdy nemuseli pracovat sami na sebe. Neví nic o účetnictví,neví nic o daních neví ani jak si vypočíst čistý zisk z hrubého nebo důchod. *1*
    • No právě.Obyčejní lidé vždycky makali na druhé.
    • Jste na velkém omylu, paní neobyčejná. Patrně ani netušíte kolik, jak vy píšete, obyčejných lidí podniká souběžně se zaměstnáním a údajné magii účetnictví, daním, výpočtu zisku dokonale rozumí a dokonce si dokážou vypočíst i důchod (není to naprosto nic závratného). Sám, osobně podnikám již od revoluce, podotýkám, že poctivě a myslím, že i celkem úspěšně. Velice vítám politiku pana Babiše, neb je to opravdový odborník a přesně ví, kterými křivými cestičkami se korunky kutálejí. Ve vyspělých zemích mají všude promyšlené kontrolní mechanizmy a proto jejich ekonomické výsledky vypadají podstatně lépe než ty naše. EET u nás zaspala minimálně 25 let, bohužel. Toho, kdo podniká poctivě, nemůže přece žádná kontrola zaskočit. Pouze potrefené husy stále kejhají a snaží se o zachování starých nepořádků. Přesto věřím, že těch poctivých podnikatelů je většina a pan Babiš pro ně není naprosto žádným strašákem, naopak.
      • Také jsem jedním z poctivých podnikatelů, přesto jak píšete, EET mi velice vadí. Nejde o potírání krácení daní jak všichni příznivci EET tvrdí. Pravdou je, že efekt na výběr daní bude velice malý. Jde spíše o to, že velkozloděj Babiš nechce konkurenci v podobě malých firem a podnikatelů, chce tupé ovce, které budou zaměstnané u velkých holdingů a nadnárodních firem, nesamostatné jedince ochotné prodat svůj hlas za koblihu.
        EET je jen další nástroj pro špiclování a další klacek pod nohy lidem, kteří se spoléhají sami na sebe. Opravdu je správné trestat lidi za to, že vytváří pracovní místo sami pro sebe, případně pro jiné? Věříte tomu, že se vybere těch 18 miliard navíc, které Andrej nasliboval? Většinou to dopadne na nejmenší podnikatele - vesnické hospody atd. Už vidím, jak hostinský v Horní dolní strká miliony do matrace.
        Neumíte si ani představit jaká je s tím spojená nadbytečná administrativa.
        To snad není možné - jako by doteď neměla finanční správa dost nástrojů pro kontrolu podnikatelů.
        Babiš a celé EET je zlo. Ale co čekat od komunistického udavače agenta Bureše.
        Faktem je, že EET nikde ze zemí kde funguje žádný lepší výběr daní nepřineslo. Opravdu chcete jako ekonomický vzor pro Českou republiku brát například Maďarsko nebo Chorvatsko?
        A pro Vaši informaci, nikde ve "vyspělých zemích" jak píšete, se EET nepoužívá. (Německo, Francie, Belgie, Nizozemsko, Velká Británie, Švýcarsko, Dánsko, USA, .. atd) Nikde !!!
        Vzpamatujte se!
        • Paráda Jiří !!!!!!!!Děkuji.
        • Paráda.Děkuji.
        • Fanatická zášť vůči Babišovi vás zcela záslepila a připravila vás i o schopnost vnímat to, co čtete. Psal jsem o vyspělých zemích, nikoliv o Maďarsku a Chorvatsku a dále jsem psal o promyšlených kontrolních mechanismech. EET je pouze nevinná kontrolní podpora a výstupy z ní jsou velice prosté. Kdo považujte kontrolu za trest, špiclování a házení klacků pod nohy, je, promiňte mi to, buď naivní, nebo ten, kdo se má čeho obávat.
      • Naprostá pravda.Zlomyslnost je zášť.
  • Alešu sis to trochu spletl důchody neprošustroval babiš , ale byly vypůjčeny kalouskovou zadluženou vládou a nikdy nevráceny...stejně jak ostatní půjčky......Já kdybych dlužil na základě platných smluv jen tisícinu , toho , tak už mě exekutor sebera i postel. A že tvrdí , že je toto úročení nemorální?!?! bylo to v platné smlouvě...která byla v případě řádného splácení úvěru velice výhodná pro vypůjčitele a při neřádném splácení zase pro věřitele. Co je na tom špatně ... a při pohledu na Kalouskovu vládu , když jim takové móresy bank na obyčejných lidičkách nechaly tyto banky beztrestně páchat celé roky. Co starých lidí přišlo k vůli malé půjčce o střechu nad hlavou?!?! a to oni neřešili...státu to bylo jedno...a teď ti prašivci kteří tady X let jen hrabali ...chtějí ve smrtelné agóónii urvat co se dá.
    Lujso tím chceš asi říct , že proto že podnikáš a staráš se sama o sebe , tak bys asi neměla platit daně ...viď?! NJ a tak to doposud ve většině případů taky nejspíš bylo. Ale svůj bouraček chceš prohánět po nových asfaltkách , a zdravotnictví bys taky chtěla zadara ...viď?! ....no a co ještě?!
    • Pane, vy jste úplně mimo. Bohužel lidé jako vy mají právo volit a taky to tak vypadá!
  • Pan Babiš vydělal své miliardy podvodem.Ale na to se časem přijde a soud vše objasní.

  • podniky jiz nevynaseji babisovy takovy prachy tak si chce prividelat na politice...
    • proč vlastně jde do špinavé politiky člověk úspěšný v podnikání.Něco tu smrdí.
      • Protože těch neúspěšných tu bylo doteď hafo! Vlastně celá naše slavná vláda.
  • U Babiše pořád chybí vysvětlení národu,jak poctivým způsobem k miliardám přišel.Takže je to jenom figurka,která využila exesů budovaného kapitalistického svinčíku.Kdyby nebyl v Česku budován kapitalistický svinčík tak nebyl Babiš miliardářem.Na vyvedení Česka z cesty do státního bankrotu nemá.Pouze pro sebe může ještě nahrabat dost.Pak zdrhnout než mu to noví mocní znárodní.
    • Avyboje cestu z jejch hýření na své blahobyt luxusních aut a bydlení a vše si může dovolit nehledí nacenu jako já co si nekupuji ani oblečení.Oni chtějí Euro aby ožebračili většinu českého národa,chce to revoluci a občanskou válku Havel byl moc mírný že nezlikvidoval chamtivce co si rozdělli národní majetek Barum Continentál i další obří firmy co dováželi ropu pakáž podvodníků s ropnými produkty a předraženou naftou si přišla nasvé skoupili si budovy na jiné podnikání Pivo Supermarkety co chudí lidé navštěvují nejvíce a uředníci policajti ty vykrmují stravenkami
      • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Než se zde udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.Čekání na jednoho osvíceného vládce obklopeného lumpy,kteří za dvacet čtyři roků nalezli do politiky slibovaný kapitalistický ráj nepřinese.Pouze lumpové ještě více Česko vydrancují a pak zašmelí cizákům Česko k rozparcelování mezi Židy a Němce.Chce to aby se mladá generace sjednotila a vyrazila do ulic dřív než naši všřitelé budou odsunovat Čechy v dobytčích vagonech do Izraele,k odporažení Arabům.
  • Bureš odstup z vlády,že přidali důchodcům peníze není tvoje zásluha,ale je to dané ze zákona.

  • Proč se toto čobolské nic neangažuje u našich bratia??Protože Čobolsko stojí za hofno a nic nemá,narozdíl od naší krásné země,když nepočítám Tatru,Matru,Fatru!!!A košice *1*
    • Luník 9..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit