Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim Vas pan inzinier *1* pisem Vam z Vasho rodneho mesta a ako vedecky pracovnik ponukam participaciu na zaujimavych vyskumnych projektoch s moznostou priamej a rychlej aplikacie vo Vasom Agroferte. Ak sam nemate na to cas prosim odovzdajte moj kontakt niektoremu z Vasich kolegov zameranych na ochranu kulturnych plodin proti hubovym skodcom. Zdravi zam_m@hotmail.com
    • nežebrej tady a koukej makat bído !
  • Tak se dívám že darebáky střídá lotr nejvyšší kategorie, jasnej estébák!!!!Komunistická sv.ně!!!
  • A ať se ten s..č přestane navážet do Kalouska!!! Sice není ideální, ale je aspoň Čech! To si necháme od zasranýho Slováka diktovat podmínky? A další slovenská d...a je na Magistrátu? Kdy to jako skončí?!?! Myslela jsem, že už v 1993!!!!!!
    • Po přečtení vašich nechutných příspěvků si slušný člověk musí akorát odplivnout!
      • No to snad dělaly zapálené soudružky?
        • Netuším, co dělaly zapálené soudružky, ale je mi celkem jasné, co dokážou Kalouskovo přisprostlé, fanatické propagátorky. Vypadá to ale spíš na jednu tetu v několika přestrojeních.
          • Martino ty budeš kund@ non plus ultra.Bačové na tebe čekají blbko
            • Už to nehul...........
            • Ty jelito z nemanic,ty inteligenci nemáš určitě.Inteligent vypadá jinak a netláchá na přihlouplých diskuzích a jde si po svém.Ty spíš budeš zamindrákovaná frigidní kund@ které slovo inteligence vysvětlila Jituna od sousedů..Takový mám nejradši..Hezký den bude,až se blbům rozsvití v makovici..
            • Pozoruji, že vaše sprosťárny nám pěkně nabírají na obrátkách, naštěstí mne urazí pouze inteligent. Jenom se prosím vás nezalkněte, každého, i kyž hloupého voliče by byla škoda. Pěkný den.
            • Oprava:neví
            • Miluju uhlazený morální kecy od někoho,kdo se tu sám pouští do diskuze a kdo přitom ani nevý jak se věci mají.Kdyby blbost nadnášela tak Martinka se vznáší jako holubička..
    • Ano brzy budeme posílat kontrolní hlášení soudruhovi Burešovi kolik jsme vypili piv.....a o čem jsme u nich mluvili.Ale co ve státě,kde i komunisté nejsou mimo zákon.V.
  • Konečně je tu ta nejlepší vláda jaká jen může být. *4* *14*
    • Jako tou nejlepší vládou myslíte Babiše!?,no to asi těžko!,hm,idioti směju se na vás!
      • Myslíte Adolfa a Klementa?Vy vole!
  • Ti nchytráci co Andreje pomlouváte, jste fakt ubožáci. *1*
    • A ty jsi dementt který by mu ho hulil, až by se mu z uší kouřilo!
      • že ty budeš hullibrk z gauče kde si vychutnáváš Bráník z plastu a libuješ si v tom, jak krásně Bureš všem zavařil? Ale ty vemeno, ty z toho budeš mít jen vzpomínku na koblihu a v kapse stále stejné howno! Ty hňupé..
  • Andrej Babiš škodí této zemi,ať si jde dělat politiku na Slovensko!

  • Změnil jsem pane Babiš názor!Táhněte zpět na Slovensko!!
    • važený pane,po blbích řečech a lidech bylo vždycky H---o.
      • Vážený pane a co jste změnil za 20 let členství v ODS vy?Když jste sám a znechucený odstoupil?Ono to H---o bude zřejmě na více frontách.A pane bývalý starosto,ve slově bl*ý se píše tvrdé y,ne měkké,nebo že by starosta nemusel umět pravopis??Já sám se přiznám,že mám občas v pravopisu hrubku,ale nebyl jsem starosta a nebyl jsem 20 let v ODS!No jóóó,no!!Tak už to chodí!!
  • Prosím voliče aby nevolili Ano.Prosím volte jiné strany!

  • Proboha, Kocáb by měl vypravit vlak Slovákům. Už má zkušenosti
  • dnes mě potkala ta největší radost, že jste vyhrál volby pane Babiši, moc Vám fandím, jen vydržet, protože takový chemik na Vás absolutně nemá. Podřízl si sám větev pomluvami na Vás. Je vidět, že lidi to nezajímá. Snad půjde brzy do pryč. Jinak to může TOP O9 zabalit. Moc Vám držím palce a vydržte. Je nás hodně, co vám fandí.
    • Gratulujte si....


      http://www.lajkit.cz/zpravy/item/474-sdilejte-drive-nez-babis-poda-pokyn-k-cenzure-unikle-informace-z-prostredi-tajnych-sluzeb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit