Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naše Republiká potřebuje STO Babišu
  • Budu stručná: Moc Gratuluji!!! Pokud však zůstane hejtmanem Ústeckého kraje pan Bubeníček, klesne účast voličů v našem kraji i příští volby a já budu mít problém koho volit. Moc Vám zatím důvěřuji a určitě je nás víc, ale pan Bubeníček si důvěru nezaslouží. Přeji Vám mnoho úspěchů.
  • U Babiše nejde o blaho národa.
  • Místo koblih nesmyslné letáky pro blbý a nekonečný příběh jede dál..
  • Celníci a prostitutky písmo svaté Apoštol Matouš neberte více než je stanoveno rostě i klávesnice hapruje armáda hýčí penězi na lety vrtulníků do Slavičína ale vybch munice již byl připomíná to Santro Pea a mysl četníků nebo armády snd pyrotechnici mohli být ubytováni v Luhačovicích a Anna Geislerová jim měla servírovat jídlo a kaf a pan Vetchý mohl dělat šofera a vozit j autem do Vrbětic ,vrtulník je jen hýření ministr Babiš jjim má zastavit platy armádě neb ten bordel vytvořili na Ministerstvu s těmi sklady munice.
    V Chcholné srazilo německé luxusní auto kočičku ojediněle hezkou bílou s puntíky rezave orande hrůza ještě vidím jak ležela s otevřenými kukadli zářili ale slovenští skopčáci v Mercedesu ani nezastavili aby ji dali stramou silnice.
    Oproti tomu je kontrola pana Babiše jen stupídní bulvár neb Babiš nemá miliary ale banky co mu vytváří pompéznost snobů rukaruku myje a za Babiše rozhodují jiní neb nebere ani plat ale má z čeho žít,kdežto mně ti čeští zmetci zavřeli že jsem upozornil na dlužníky v systému není obdoby v Evropě a diference Kvitové je trapné Wimbledon s Angličany když ve Franciji si ani nevrzla i s Berdchem.
    Peníze mně dluží liddddddé anemám firmy ani eponikám jsem notrmáln občan a socialní dávky mně nedáváte v žádné formně neb netopím plynem vy debilo první musí mět pníze ale defakto nic nevracíte jen důchodcům dvojité dávky na bydlení a ještě důchody to je matematika pane Babiši CO?

    Brachtl
  • Babiš je větší zloděj, jak všichni dohromady!!! *16*
  • Pane Babiši,vážím si vás,který politik zaměstnává tolik lidí co Vy,když jsem přišla o práci vytunelováním našeho podniku,skončila po padesátce na pracáku,to ponížení nepřeju nikomu.Potom rány české demokracie,maminku pustili z nemocnice,nic nenašli,druhy den,ochrnula,vykradli chatu a podpálili,můj manžel spal v podkroví,uhořel,můj bráška byl přepaden,,zbit a umřel na podchlazení,ma dcera přítelí pomohla,vzala si půjčku na zaplaceni jeho alimentů,poté ji opustil a má jediná životní láska ukončila život skokem z okna.Neoslavovala jsem 17.listopad,před rokem 1989 nebyla nenávist,byli přátelé,kteří nezradily,a proto si Vás vážím,dávate lidem jistotu práce aby mohli důstojně žít.Prosím,zeptejte se za mne pana Kalouska kolik lidem dáva tu jistotu on,žiju s příjmem 6 500,-,důstojně a nestěžuji si,nikdy jsem nebrala sociální výhody i když jsem pečovala tři roky o těžce nemocného tchána.nenechala jsem ho v nemocnici,tchýně,spíš maminka taky skonala v mé náručí aniž bych něco požadovala od státu,a pak slyším,co všechno dokázali předešlé vlády,vy jste to dokázal,dát lidem,které zaměstnáváte,jistotu,být,člověkem,který nepřežívá,ale žije,dík.Vierka Schwarzová České Budějovice U Trojice 31
  • Pane Babisi strasne vam fandime na Uherskobrodsku pekne se vas posloucha kdyby to dobre klaplo tak se priblizime zapadu ne jak Klaus rek po revoluci ze za 20let dozenem Rakousko a zatim jsme v pr....Zmeni se renta u armady nebo prispevky na bydleni u armady i kdyz jsou dom.Nebo podivate se na lichvu popr zakonem je donutite snizit uroky .Mozna me nikdo neodpovi ale takove veci zajima vetsinu obyvatel hned by se usetrilo .Mam plno otazek a kdyz me nekdo odpovi tak napisi vic navrhu obcanu.Dik Hynek
  • Martin Dyntar:souhlasím s tebou.

  • Andrej Babiš čisté jmění:3,6 miliard dolarů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit