Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V roce 1924 jeden pomatený a šílený impotent napsal snůšku nesmyslů, kterým taky nikdo nedával žádnou váhu, jak to nakonec dopadlo víme všichni! To se opakovat v takovém měřítku nebude, to snad už ani není možný, ale může nám to ledacos napovědět! Bohužel náš národ je tak hloupý! Nebo snad jednoduchý či dokonce nesvéprávný,že nevidí jeho průhledné zájmy a že kope pouze za sebe a hlavně pro sebe? Jemů na žádných lidech nezáleží, chtěl by všechny zákony udělat na míru své vlastní osoby do háje! On je sebestřední, sobecký a narcistický psychopat! Takovýto pokrytec udělá cokoliv, ale zájem o vás, VÁS VOLIČE OBZVLÁŠŤ, tak to je ten poslední zájem který má! Ale vám se pravda nelíbí stejně tak, jako když dítěti berete hračku!
    • A Kolovratník tam kašpárkuje proč?
  • O inteligenci lidí, co chodí k volbám a stále volí tyhle psychopaty, co už 28 let przní tuhle zemi, si myslím svoje. Ale opravdovým unikátem jsou ti, co žijou od výplaty k výplatě a volili miliardáře Babiše. Jestlipak vzpomínáte, že tenhle váš miláček před více než 4 lety, sliboval, že ZRUŠÍ nebo výrazně OMEZÍ PRACOVNÍ AGENTURY. Dodnes nehnul ani prstem, pochopitelně. Takže agentury si tu nadále handlujou s brigádníkama, neboli kšeft s chudobou, neboli nadále jsme a budeme zemí s levnou pracovní silou. A teď poslouchám TV, budou nám se tahat další Mongolce, Filipínce, Ukrajince. Sakra, jak je to možné ??? Když je tu přes 300 tisíc lidí bez práce. Nebo věříte tomu blábolu, že Češi nechtějí makat ? Ano, jasně.........za 12 - 13 tisíc čistého? Proč sem netahají Rakušany, Němce ? Mimochodem, kdybych měl tu moc, tak nechám rozprášit to ůchylné seskupení ,,Hospodářská komora České Republiky,, a tomu pseudoekonomovi Dlouhému, co tomu šéfuje, bych dopřál zamřížovaný pohled na svět. Bývalý komunista, který to tu prznil v 90.letech a dnes si hraje na kapitalistu. A s vážnou tváří tvrdí, že u nás nemůžou být vyšší platy. Protože si to naše ekonomika nemůže dovolit a firmy by nebyly konkurenceschopné. Blábol, který bych mu rozbil, jako domeček z karet. A hlavně, to co ničí ekonomiku, je nespravedlivé rozdělování zisku, ruku v ruce s chamtivostí, plus korupce. A když se vrátím k Babišovi........řekněte mi, proč by on měl mít zájem na tom, aby nějaký poctivý pracant Franta z Horní Dolní, měl mít výrazně vyšší plat, když on na levné pracovní síle, postavil svoje impérium. Problém vás, co chodíte k volbám je ten, že tyhle psychopaty neposuzujete podle toho, co dělají, ale podle toho, co říkají. Což jsou kecy v kleci, sliby, strašení atd.......P.S. abychom si rozuměli, proti zahraničním pracovníkům nic osobně nemám, zaslouží si obdiv, ale tahat je sem nic neřeší. Oni mají jen tu smůlu, že v jejich zemích jsou politici a byznysmeni ještě větší ksindl, než u nás.
  • Pane Babiš uš se těším na to losováni a nebudou ty peníze vaší mladé paní chybět,?
  • Nevím, ale když člověk prozkoumá kolik podniky Babiše opravdu máj zaměstnanců a kolik máj brigádníků nebo lidi od agentur, mužů posuzovat že nedává příležitostí pro nezaměstnané z jediného důvodu. Musel by platit vysoké odvody. Tak raději vezme lidi od agentury a pak vymýšlí jak strhnout finance a nezaplatit předem dohodnutou částku. Kdybych udělal takovou věc se zaměstnancem tak určitě ve volbách nezíská ani 1%. Můj názor že lidi oblbuje a žádné příležitostí nelze očekávat. Dobývá se velmoci, abych mohl hájit svůj byznys. Jsem přesvědčen, že lidi to pochopí za rok nebo za dva. Jenže to bude pozdě, Andrej Babiš nasadí své lidi na řídicí pozice ve spoustu organech a úřadech.
    • ale to delali vsichni, kdoz vyhrali volby, ze si do ridicich postu doplnili svoje lidi, kterym veri a na ktere je spoleh ... kdyby jste byl u moci, udelal by jste to taky ... nevim, co se snazite naznacit, ze pochopime za rok nebo dva ... co je rok nebo dva cekanim na povolebni vysledky, oproti skoro 25 letum zdimani a rozkradani nasi zeme ... kazdy by mel dostat sanci, tak uz vyzente ODS a jim podobne podrztasky *16*
      • plně souhlasím s Alenou dejme jim šanci ukázat co jsou zač, je pravda že je čas na změnu a ta snad nastane
  • Podle mě budou muset být předčasné volby. Pochybuji,že ta vláda dostane důvěru.
    • Doufám,že tato banda nedostane důvěru.A druhé kolo zásadní!!!!!!!!!!
  • Nevím, jak někdo z těchto píšících si myslí, že miliardář Babiš s prominentním komunistickým pozadím a vlivným rudým papínkem by byl ochotný se s někým dělit.. Ha-ha:-)) Upřímně se tomu musím smát, ikdyž mi není do smíchu. Člověk, který bez skrupulí vlastní téměř celý potravinářský a zemědělský průmysl se bude zabývat nějakou půjčkou na 700 tisíc. To si myslíte, že je nějaký mecenáš a spasitel a vykupitel, který mý zájem, jak žijí obyčejní lidé? Ani náhodou.. Ten se potřebuje dostat do politiky a do TV, proto má plán svého televizního kanálu, aby mohl pohodlně ovládat veřejné mínění... A myslím, že by se klidně ani nebránil kandidatury na prezidenta...
    • Bože, Ty seš ale ubožák...
    • Správně *4* a byl by to dobrý prezident.
      • A vy jste jeho tiskova mluvčí že ho tak hajíte .Skuste pro něj pracovat a nebudete takove kecy tady psat.
  • Nemuzu pochopit,ze chudina volila miliardare, ktery jak se rika::"syty hladovemu neveri" a pro tyto lidi nemuze nic udelat ani je pochopit.Ledaze by nejakou miliardu dal ze sveho!!!!!! Jak sliboval , ze prida duchodcum a zavede minimalni duchod, kde by na to vzal? Kdyz nikde nejsou
    penize!!!!!!!
  • vážený pane Babiši věřila jsem Vám že tam mezi těmi lotry uděláte konečně pořádek ,ale s hrůzou zjišťuji,že si chtějí přidat tak nehorázné peníze a obyčejní lidé musí obracet každou korunu aby vyšli. Moc mě to mrzí že jsem do Vás vkládala tolik nadějí že bude líp. Čekala jsem nějakou reakci od Vás ale je nějak ticho po pěšině.Je vám to snad jedno?????
    • Kdybys měla rozum,tak bys někomu,kdo nahrabal miliardy ,nevěřila.
  • Dobrý den pane místopředsedo vlády,
    dnes 10.1.2016, jsem poslouchal na ČT1 Vaši debatu s předsedou ODS p.Fialou. Opakovaně mne překvapuje proč v diskusích s členy opozice, jmenovitě ODS a TOP09, nezmíníte faktický důvod proč se tyto strany tak zarputile brání EET a před celým národem se zesměšňují. Oni samozřejmě vědí, že jejich argumenty proti EET jsou neudržitelné a hloupé. Nejde jim o fakta. Jde jim o voliče. Je jim jasné, že jediná skupina voličů, která je může volit jsou podnikatelé a osoby samostatně výdělečně činné a to tehdy, pokud budou hájit jejich dosavadní možnosti krácení daní. Kdo by tyto strany volil z ideových důvodů? Která skupina voličů? Navrhuji odhalit a upozorňovat na jejich licoměrnost. Děkuji Vám za vytrvalou snahu ozdravit státní finance. Josef Burián
  • To co tam předvádějí politici s méně hlasy je opovrhování větší části obyvatel naší republiky. Jde o korytářství a nezájem, co s naší zemí bude, až se vše prodá. Finance se přelívají ze státu do soukromých kapes a ti co mají peníze zdaněny platí jen další daně. Když se najde někdo, kdo tomu může zčásti zabránit, je jedno že je movitý, hází se mu klacky pod nohy. Čapí hnízdo je jen důkazem těchto vlivů. Někdo ty dotace musel posoudit a přiklepnout, ten ať nese plnou odpovědnost za pochybení. Ústavní zákon by měl přisuzovat poslancům hlavně odpovědnost za jejich rozhodování. Každý špatně promyšlený zákon může poskytnout možnost, zneužití ve svůj prospěch různých pochybných individuí. Proto by měli všichni respektovat rozhodnutí většiny národa. Kalouska by měli zbavit svéprávnosti, zato co po celou dobu předvádí.Zamyslete se nad sebou. Kdo je čistý ať hodí kamenem. Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší