Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A už vůbec nechápu(jak to nazvat,snad člověk?),jak někdo může stát frontu na polívku od věčně přetvářejícího se manipulátora!Blbá ovce bečí a bude bečet i zadarmo,natož za polívku!Zmanipulovatelnost na tupém stádu stádu je tak nesmírně jednoduchá,že se divím,že těch sviní není víc,než slušných a poctivých lidí!Pochopím bezdomovce,který za teplý žvanec udělá cokoliv,to je pud přežití.Pochopím důchodce,který byl celý život slušný a poctivý a nakonec dostal pár korun důchod,které má na bydlení,ošacení,léky a jiné potřeby,ale aby tam stál každej moula a klepal se na to,jak někoho doběhne tím,že sní,co už stejně dostal zadarmo,to nepochopím.Člověk musí mít nějakou hrdost a ne být prodejný za tři padesát...Jak mu to někdo může všechno věřit,je pro mě pouhou záhadou...
    • Jen doufej,že tvoje dcera bude mít po tobě jen zkřivenou držku a ne i celou páteř!
      • Reakce na Bureše z STB!
        • Oprava:Babiše *1*
          • Zlatej křivej Václav.U něj se to alespoň ví,že je incestní retard,ale tady bysme museli hluboko do složek STB a ty,jak je známo,jsou za otevřený šuplíček s obálkou nedostupné do odvolání...
  • Vádí nám, že p. Babiš je v soustavném střetu zájmů.
  • Na zlodějnu a oblbování přitroublejších lidí je dobrý,ale je otázka jak mu to dlouho vydrží.
  • Vážený p.Babiš.Vím,kde leží 23 miliard stačí jen je zvednout!Nemám rád komanče,ale jedno heslo měli vymakané."Kdo nepracuje ať nejí."Proč to neplatí pro většinu cikánů.Téměř polovina jak se říká jak se narodí už mají invalidní důchody-tisíce vybydlených bytů-60% jich je v kriminálech-příplatky a dalších x výhod-(zdarma MHD,jídlo ve šklách,lékař.péče, příplatky a né malé na bydlení atd).Mám jako většina důchod 10,890kč./42let poc.odděl.roků.Snad se to k Vám dostane. Díky Franta důchodce.
    • Naprostý souhlas. Bohužel myslím, že to celé nebude pouze v rukou "váženého pana Babiše". Až nelidské je, jakou máme vládu. A mimochodem... proč se vlastně nedávají takové dávky normálním bílým lidem?
  • Když tak pročítám tyto příspěvky tak jsem nabyl dojmu že v tomto státě žije strašně moc zamindrákovaných a závistivých lidí kteří nejsou schopni pochopit co je lepší pro chod státu. Jestli zkorumpovaní politici, myslící jen na svoje koryta, nebo ten kdo se chová jako podnikatel. Stát nemůže řídit banda politiků kteří nemají ponětí o tom jak stát řídit aby prosperoval a myslí jen na sebe! Kdyby nějaký podnikatel uvažoval jako politik tak by hodně rychle zbankrotoval. Aby stát prosperoval nemohou ho řídit politici ale lidé kteří rozumějí ekonomice a podle toho budou jednat. Kdyby p.Babiš toto neuměl, tak by asi nebyl tak úspěšný v podnikání a lidé by mu nemohly závidět !!!
    • Přesně tohle jsem si taky naivně myslela na začátku, ale už vím více.
      Jestli si myslíte, že je úspěšný podnikatel, tak si nejdříve o něm zjistěte více. Jestli si myslíte, že když podnikatel v politice prosazuje zákony jen ty, které mu dají větší zisky na úkor jiným je skvělé tak budiž, ale nevíte o tom nic.
  • Neustupujte,pokud máte pravdu,a v hrsti trumfy.Jak říkala Káča v Hrátkách s čertem"oni se tě bojí proto dělají takový serepetičky".
    • Ano, to je přesné - hrátky s čertem ..
  • Jíte někdo hofna z AgroFetu?!
  • Koryta se v demokracii volí, ne rozdávají, co čekat od bezpáteřního prospěcháře! Ty jsi takovej xindl, který nemá obdoby!
  • divák je zbabělec
    • A komouš.
  • Zloděj křičí chyťte zloděje!Akorát s tím rozdílem,že sám drží žezlo moci!
    • Přijde mi to jako ve středověku. Tehdy taky nevelel rozum, spravedlnost, ale jen ten hňup co byl u moci. A lidé, hloupé ovce mu vše věřili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší