Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Estébák Bureš lže,zneuživá dotace,uráží živnostníky,obchází zákony,špatně platí zaměstnance,snaží se likvidovat menší firmy,ve které možná vy pracujete.Je nefér v konkurenčním boji.Jak je možné,že je pořád ve vládě?Co jsme to za národ?
    • Marcela je P**ČA!!!!! *1* *1* *1*
      • Nomen omen Fuji,typický voliči Bureše a Milouše.
  • Komunismu ČR už měla dost,já komunisti nenávidím a učastnil jsem se 89týho a v tomto roce jsem taky viděl Ondráčka při rozhánění lidí,nekecám-praštil mě i mýho kamaráda a pak i příbuznou a to už jsme s kamarádem nevidrželi a Ondráčkovi jsme vzali a zahodili obušek SKURWENCOJ.
  • „V těžké době lidé dychtí po silném vůdci, aby z chaosu vytvořil pořádek, jenže silný vůdce se často zkazí a cena pořádku je příliš vysoká, vždycky příliš vysoká.“
  • Není Vám ani trochu podezřelé, že za komunistů pobýval se svými rodiči ve Švýcarsku, byl 9 let v KSČ a spolupracoval s STB ? Toto vše jsem se dočetla ve wikipedii, takže informace mám zcela jasné pro mé rozhodování.
    • V KSČ byl 2 roky a jestli byl spolupracovník nebo ne, to se už nikdo nedozví. Mě je už fuk, kdo to tu konečně začne dávat do pořádku, je taky jasné, že to nebude žádná strana, co nám tento zlodějský systém zavedla během 23 let, pro mě je to jasná volba, pokud zklame, už ho nebudu volit, ale šanci si zaslouží.
  • Tenhle stát už je dávno v hajzlů, tak klidně Volte Bureše, ale lidi, HLAVNĚ NE KOMÁRY! PROSÍM! Tuhle stranu už měli dávno pohřbít i s jejich členy!
  • Lidi vsichni zazivame bezpravy jestli je to v zamestnani nebo ze strany polityku ale oni se nam stejnak posmyvaj ale delame si to sami meli by jsme taky proti tomu postavyt pro delniky a duchodce penize nejsou ale pro statni zamestnance a polityky najednou penize jsou!!!!!!!
  • Šance na poslední výdech se zvišuje, ale takovou kliku mít asi nebudem! *5*
    • Kéž by!
      • Já mu přeji zdraví(Marcelo?).A ať táhne co nejrychleji dál od ČR.
    • oprava: zvyšuje
  • bože,tady je to jak na Václaváku, samej žebrák.... *5* a psát tady pujčte , nebo se asi zabiju...to je ubohost... *8* jak si může někdo napujčovat prachy a nemít na splácení...nechápu...a pak se tady ponižovat at pán pujčí...to by asi vyhrál, když už ted nejste schopni splácet...proč si pujčujete lidi na píčoviny na pohodlnější život když na to nemáte...???a druhá věc..jen blázen si může myslet, že to tady Babiš vůbec čte a vysloveně se prodírá mezi žebrákama a psychicky vydírajícíma lidma a hledá jestli by někomu "chytrýmu" "nepomoh" .... jste blázni...... každý svého štěstí strůjcem a to platí *1* *12*
  • Babiš je Z M R D.Příští volby to doufám nevyhraje a jestli jo,tak všem dokážem,že náš národ je plný tupců.
  • Jak se Bureš krásně vybarvuje,jen doufám,že to uvidí a hlavně si to uvědomí i jeho voličové!Nejdřív to není jeho,pak ano,ale s jiným vlastníkem a nakonec je to jeho a vlastníci jsou jeho rodina!To je kvalitní hnus!A teď si představte,kolik toho je a co ještě nevyplulo na povrch a hlavně co nás s tímto hajzlem v čele čeká do budoucnosti!Jak někdo může říci,že mu věří a že ho podporuje,to mi nějak v logickém přemýšlení hapruje!Estébák,lhář,podvodník,prospěchář,oligarcha bez ohledu na okolí,to vám,jeho voličům nestačí?!Asi ne,když blbej,tak se vším všudy!
    • Hloupému národu si stačí přečíst Blesk a myslí si, že jsou v obrazech.
      Člověk, kterého to zajímá a chce spravedlnost si to umí zjistit,člověku hloupému a sobeckému stačí pár koupených článku na internetu nebo noviny pochybné minulosti a pověsti.
    • Sám řekl,že je ve střetu zájmů,ale že jich nezneužívá!To vyprávěj těm,co si od tebe vzali koblihu a ne slušným a normálním lidem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit