Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane ministře,
    je mě stydno,když si pročítám články v tisku o tom,kdo z Vás poslanců a ministrů bere v jaké výši plat.Je mě stydno za nás, obyčejné pracující lidi,kteří musí tvrdě pracovat na šichtách,směnách a podobně.A bereme průměrný plat 14.000 - 15.000 Kč čistého.A někteří nedosahují ani na toto.Nerozumím tomu,nevím,proč musíte zasedat a schůzovat dlouho do noci,nerozumím tomu,když máte tak velké peníze,aby jste měli úlevy na všem možném,nerozumím tomu,proč z Vás má více funkcí / nelze vše plnit na 100% a podávat ve všech firmách perfektní výsledky/,nerozumím naší ekonomice a už vůbec ne hospodaření.Volíme Vás,abychom se měli podle Vašich slov lépe,ale nevolíme náhodou jen blahobyt Vás všech na vrcjních místech?Ptám se,jste snad lidé z této planety? Anebo my obyčejní jsme odněkud jinud?Vím,zákony musí být,ale proč takové rozdíly,proč cikáni nemusí nic,proč darmošlapi a nemakáči mají mít podpory,proč postiženým má obyčejný lid dělat charitu,zkrátka těch proč je mnoho.CHceme do UNIE,proč nemáme přibližné platy ,EURA jsou v celé Evropě,stále se někam chceme přibližovat,tak proč ne stejně.Pane ministře,byla bych ráda za Vaši odpověď.A pokud nebude moje psaní stát ani za přečtení,tak nedávejte tyto inzerce mezi lidi.Bylo by to jen k naštvání.
    • Plně s paní Marií souhlasím a držím palce, aby se nám pan ministr "nezkazil". Růžena
  • Dobrý den, máte dvě housky a kousek másla? Ano, ale potřebuji občanský průkaz, místo narození, datum narození, přesnou adresu a registr osob a to ještě máte obrovské štěstí, že se neptáte na sádlo, to už byste klečel a čekal na kulku jako ten chudák před vámi co leží za rohem ve škarpě!
    • Tak se budou opakovat dějiny a najdou se noví Mašínové! Co se dá dělat, když je národ debilní!
  • Dobrý den, volila jsem Vás a doufám, že tyto řádky budete číst.
    Nechápu, jak je možné nadále zvyšovat platy poslancům, když kasa je prázdná?
    • Tak se po revoluci tato hrabavá drůbež co nejkrutěji odporazí na katovských mučírnách,s bezbřehou krurostí.Navíc znárodní veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
    • Eliško určitě pan Babiš místo svých zábav o jídlo si čte poznatky napsané na stránkách osobnosti k tomu si je přece zřídil nějaký Koch potomek Else KOchové z nacistického tábora.
      Vše se snaží aby zavedl Euro a byl to absolutní krach i zkáza pro většinu obyvatel neb hladoví a chudí se mu budou lépe ovládat neb pochází z míst kde majetek ovládali GRofové a lidi chodili na robotu kde jim drábové vypláceli lískovkami ,takoví cíl mí i Babiš a jeho vedení firem,kde je bída tam bohanou milionáři a platy si vopravdu zvýšili co jiného jste očekávala že si popudí poslancekdyž si je koupil ,aby mu nesvrhli stranu stbáků Da.

      Antonín Brachtl
  • je to machr. Zbohatnout může každý
    • Zbohatnout nemůže každý,omyl milý pane.
  • Blbost některých občanů je podtržena tím,jak jsou schopné uvěřit řepkovému lobby,že olej z řepky je jeden z nejkvalitnějších a nejzdravějších olejů a díky tomuto tvrzení vyhledat slevy a vybrat všechen olej z regálů a hlavně všude okolo tvrdit,jak je spokojený,že je nejlepší a jak si šmakujou!Ale mám pocit,že to používají sociálně slabší,kterých není málo,spíše většina a těm trh s cenami ani nijak nedovolí jednat jinak,ale tím nechci blbost obhajovat,to zdaleka ne a hlavně to ani nejde!Ale že i ta nejvyšlechtěnější odrůda stejně obsahuje kyselinu erukovou,že řepka olejka je nejméně zdraví prospěšná už se nepíše a dokonce jsem se dočetl,že špatné vstřebávání vody do půdy je mýtus a fáma!To jsem žasl daleko více,než nad umíráním zvěře na otravu řepkou,která je leckdy,ne-li pomalu všude jedinou zeleňí,ale které je mi na rozdíl od blbců velice líto!Na druhou stranu se nelze lobby divit,protože co jiného prodávat a o čem jiném lhát,než o řepce,která je všude,absolutně všude!Přece nebudou tvrdit opak a doporučovat oleje ze zahraničí,nebo od poctivých zemědělců!Ale i ti poctivý zemědělci jsou tlačeni do kouta nadnárodními korporacemi a firmami typu AgroFet,takže buď podlehnou,nebo zkrachujou!Alergie je prý podle propagandy na řepkový olej také blbost,ale že se lidé kvůli řepce dusí a že řepka zasviňuje okolí,domy apod.,o tom také žádná negativa!Jezte a pijte,co je vám podsouváno a držte huby!Samozřejmě nejsou všichni natolik tupý,aby jim to žrali a jedí pokud možno zdravě!Dočetl jsem se,že slunečnicový je naopak velice zdraví a prospěšný,než jak se uvádí ve jménu posvátné řepky olejky a její propagandy,ale za studena lisovaný,jenže ani to nedává důvod všemu bezmezně věřit!Všechno původně (nej)kvalitnější se dá zprznit,nalepit poutavou etiketu a šup do regálu!Pak už je pouze na lidech,jejich vědomostech a schopnostech čelit těmto sraččkám...Manipulace lidí bych řekl,že je jedno z nejstarších dovedností člověka,ale jak může být manipulace tak proradná,že dokáže zmanipulovat lidi v době,kde v tomto případě žádná tabu neexistují?!V době,v gramotné a znalé době,kdy už jsou všechna selská moudra a znalosti vyřčeny a známy,jak je možné,že lobby takhle masově ovlivní tolik lidí svými jedy?Odpověď je jednoduchá a prostá!Ekonomická situace země a hlavně lidí,k tomu minimální podřadné platy(oproti Evropě) a přemrštěné ceny neadekvátní právě k těmto platům,zapříčiní to,že lidé šetří a kupují to nejlevnější a to,co je jim předkládáno a nakonec se z těchto lidí po několika otrávených letech stane automat,který už neví co je a není dobré a automaticky začne kupovat produkty z reklam,které nejsou nic jiného,než podporování velkých lobby!Alespoň se domnívám,ale to je už holt život!Vždy nějak bylo a vždy nějak bude,toto je pár zmíněných negativ této doby,ale je i oproti dobám minulých spousty věcí těch pozitivních,nelze na tuto dobu jen nadávat,až na války(které byly od počátku věků) a na krizi spojenou s negramotnou zafačovanou migrační krizí,bych řekl,že je fajn!Vždy bude něco,konec konců je to o lidech a né o dobytcích typu Bureše a firmám jako je AgroFet!Lidé tvoří společnost a její tvář,ne falešní hajzlové,i přesto,že z pozice normálního občana je nemožné těmto dobytkům jakkoliv konkurovat!Prostě nepoužívejte ŘEPKU OLEJKU!Nazdar
  • diváku,nějak dlouho neodpovídáš.Asi máš strach,že se ke mě přidal USA Kapitalista.Nás nepřemůžeš ty komunistická Šoíno.
  • na tvoje zdraví si ubalím gramového jointa zapitého rumem Diplomatico Reserva Exclusiva 12 yo,protože ty to budeš potřebovat,to pevné zdravíčko!Věk letí,časy se mění a ne po každé budeš dřepět v neprůstřelném Audi!Na nervy mé,i celého národa!Jediné,co mi po této dávce zbývá,je čumět s otevřeným chřtánem,čeho všeho je schopný Slovenský občan v české kotlině!VIVAT ty zmrdee...
  • Nechápu,radši drž HUBU,nebo si tě najdu.
    • Zelli,,nechápu" je nějaký divák,rohlík.... nebo jak se maskuje.Prostě komouš.Srab.Podrazák.
  • Je ci neni?

    Internacionalisti preci nepotrebuji narodnost jom staci prasule a no charakter . Vsadim krk na to ze je to zid *1*
  • Když se ho Jílková ptala na klobásy,tak řekl že takový srágory.. nejí.Ale jedovatou řepku má po celé čr a jeho lobby z ní udělá oliváč.To je k zblití člověk a chudák ten,kdo to pozře..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit