Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně tak Marcelo,divák je zbabělec a komunistickej vrah.
    • Ano,je to zbabělá baba stejně jako Bureš.Viz původ příjmení Ba.....
  • skurwenče diváckej,Škodovka byla v takovým stavu,že byla na zaniknutí a vw ji pozdvihl na pořádnou uroven.A co se týče dovozu z číny-tak my státy kapitalistický si z ní bereme malé množství,protože ty komunistický čů rá ci si to ani neuvědomujou jak hloupý jsou,že dělají pro nás pro náš kapitalistický západ.A už se laskavě nevyjadřuj jo,jseš na zabití vrahu komunistickej.
    • Nápodobně
  • Dobrý den p.Babiš.
    Pracuji v masně Studená a ta spadá pod Krahulíka v Krahulčí.
    Již dlouho se Vám odvažuji napsat,protože od té doby co tam nastoupil provozní.p.Viktor Vláčil to je katastrofa.Je to arogantní hulvát,který si vynucuje poslušnost lidí nadáváním,řvaním a chová se neurvale k zaměstnancům.Nezná základní zásady slušného chování.Vykřikuje na lidi:
    Koukej makat ty lemple,od čeho tě platim,co si o sobě myslíš,já jsem někdo,ty jsi nula,která bude makat,jestli ne tak táhni : A to je jenom zlomek neurvalého chování pana Vláčila.Nikdo s ním nesouhlasí,všichni drží hubu.Pokud mu někdo nějak oponuje okamžitě ho propustí.Chová se jakoby mu to vše patřilo.Pane Babiš,mohl by jste s ním něco udělat?Přece se nemůže chovat jako kapitalista.Od nového roku si zvolil nového technologa a ten,aby se mu zalíbil,tak se chová ještě hůř než on.Obírá lidi o peníze( ve Studený jsou nejmenší výdělky v republice,děláme v průměru za 10000,-)špehuje lidi a pak donáší.V takovém prostředí se nedá vydržet.I mistři už toho všeho mají plné zuby.Panuje tam strašně napjatá atmosféra a čekáme kdy to bouchne.Udělejte s tím něco.Vy jste majitel.Předem díky
    • Milý/á zaměstnanče,zaměstnankyně.
      Tak odejděte,když se to nedá vydržet.Jinde dostanete za svou práci zaplaceno více a budete si moci dělat co chcete.A řvát na vás nikdo nebude o vše vás pěkně poprosí.
      Jana Kolářová
      • tak to jsi jednička, tleskám Ti nádhero a žrát budeš co, když nikdo nebude to pečivo péct? Dovezeš si žrádlo z Polska? To by měl z Tebe Babiš radost!!!!!!!
        • Je vidět že dáma neví co píše fandím pekaři
    • Vážený pane,
      vy si snad myslíte, že p.Babiš jedná se svými podřízenými jinak? To se obracíte na toho pravého!
      • Kam se tedy obrátit?
  • Nevážený pane Babiš,tak nakdypak nám plánujete pětiletky,zasahujete do podnikání a sám jste zajisté čistý jak ta bílá lilie. Doufám,že státní pokladna zaplatí veškerý zbytečně vyplýtvaný papír na účtenky,které již teď každý zákazník,který je chce,dostane. A velice ráda bych vás viděla v lese klečet na kolenou a sázet stromky,neb jich ve vámi nám naplánované budoucností,bude hodně potřeba *16* *16* *16* *16* PR9
    • DOBRÝ DEN stále se dozvídám a to skoro denně,jakou paseku za sebou nechává babiš,samé likvidace firem a lidi letí na dlažbu-příbramská mastna kam nasadil svého koně do pár měsíců zlikvidovaná lidi na dlažbě.a to prý aby kostelecké babišovi uzeniny neměli konkurenci ,něco prý taky zlikvidoval na kladně -nechcete si dát si dát na toho komunistickýho týpka dávat větší pozor?? omlouvám se že sem to vzal přez vás ale nejde mi přihlášené
      • bohužel jak povídal klaus a dokumentoval to i svým zděšeným a smutným výrazem v oblyčeji.babiš bohužel oslovil lidi a ty mu na to naskáčí.babiš poukazuje jak zachrání pokladnu a poukazuje na unik daně a že s tím zatočí jenže on zatočí s těmimi pidi daněmi ale ty obří ty si on sám sežere a to i z dotacema .je to neuchopitelný gauner vyškolen komunisty stačí si přečíst wikipedii-lidi probuďte se
  • Vážený pane ministře Babiši moc Vám přejí v nové platbě mezi provozovatelem (zlodějem) a zákazníkem . Z vlastní praxe služba u holiče ostřihání 100 Kč a bez dokladu .Nákup v krám cca 800 Kč zaplatím a dostanu tuškou popsaný cár papíru ze kterého si nic nevyčtu. Na benzině natankují pohoné látky a u pokladny se obsluha ptá jestli chci doklad. a vtom mohu pokračovat do nekonečna ve všech oborech a službách. jedná samá zlodějna. UŽ ABY JSTE ZPROVOZNIL POKLADNY A NEBOJTESE JE NUTNE ZNIČIT NAŠ NVODOBÉ ZLODĚJE

    S pozdravem Standa.
    • Nemáš krást ty blbe! EET je proti zlodějům!!!
    • a co se tak naučit česky STANDO?
  • držte se,jste dobry politik a ferovy chlap viktor k.
    • Férový, ale jen k sobě *2*
    • A ty budeš totální imbecil *1* *1*
  • Nejdřív jsem si myslela, že přišel konečně někdo, kdo dokáže zastavit rozkrádání naší republiky. Ale bohužel jsem zjistila, že je to člověk, který má sám málo a k získávání zakázek používá nekalých praktik. Takového člověka volit nebudu a doufám, že svými krásnými řečičkami neobalamutí spoustu jiných lidí!!!!!
    • Proč si myslíte, že má sám málo a používá nekalých praktik? Z jakého zdroje máte tyto informace? ... Je mi 20 let a jsem student. V ekonomickou záchranu našeho statu už moc nevěřím, ale některé Babišovo tvrzení se mi líbí. A mám právě ten samý pocit jaký ste měla vy na začátku. Nevím co si o tom mám myslet, určitě to není svatý člověk, ale proč ne že. Kdo jiný doposud něco za těch 20 let naší republiky něco dokázal v její prospěch, krom Havla možná. *2*
  • Babíš,všeho dobrého nás zbavíš!Chápu,je krize,výplaty(almužny)minimální a tak se taková slaďoučká,pěkně vyhnojená koblížka hodí,nebo přímo bodne!Každému(ho)bodne,někoho štěstím,někoho v žaludku,ale to je jedno...Proti gustu... *1*
    • Stejně budeš navždy čobolská naplavenina,která rozmrdala tak nádhernou zemi,jako je Česká republika svými jedy z Agrofetu!Na venek čerstvý,uvnitř zkažený xindl prospěcháře!Už aby si chcípnul i s tou tvojí čubkou!Jediné,co ti ze srdce přeji,aby si se začal posrávat co nejdřívě a aby tě ta tvoje coura začla lízat i z druhé strany!
      • Jinak by platilo přísloví,bez práce jsou koláče,alespoň by si to odpracovala čubka...To bude za pár let mlaskačka,chichichacha *1*
  • Bureš prý nikdy neřekl,že ,,všeci kradnů''.Takže nejdřív z nás udělal zloděje a teď blbce.
  • Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak hned zprovoznit dostatek katovských mučíren a začít dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
    • Vždyť revoluci jsem zde začal už poté,co mě vykopli ze Slovenska.Ještě že jsou lidé v ČR tak strašně velcí hlupáci,že mi na všechno skočíte,všemu mi uvěříte a nakonec mi dáte hlas za koblihu s polévkou!Buďte však nadále stejně trpěliví,posílejte mi nadále vaše hlasy v příštích volbách a nakonec tu budete mít jediný potravinový řetězec PVC-Bureš s.r.o. !ANO-bude lépe!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit