Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím se Burešovi omluvit, on nemůže za toto: http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html
    • Bohužel! Na(ne)štěstí se to generace co zažili revoluci netýká, ale jejich potomků a jejich a jejich a jejich... už bohužel ano!
  • Dobrý den.Lidé,zavzpomínejte na dobu,kdy jste říkali je to na h...o.Dnes je demokracie,každý si může dělat co chce,ale v uvozovkách.Pro mě pan Babiš je velice chytrý člověk se záměrem ovládnout českou ekonomiku jako takovou.Nikomu se nevnucuje,přidá důchodcům,ale co až bude ovládat kompletní trh s potravinami,to je otázka?Lidé touží po moci a budou toužit,tak to prostě je!Vrátím se k jeho osobě.Je to člověk,který za komunismu dělal do obchodu se zahraničím a proto se nedivím,že kontakty,které má ,jsou pro něho přínosem a dokáže je využít.Tento cyklus se v historii opakuje a bude opakován.Nikdo to ještě nezměnil a nezmění.Je to na lidech a jejich vůli s tímto něco dělat.
  • Ale buďte lidi v klidu,co chtějí udělat,udělají,protože náš národ už NIKDY nebude jeden národ a nikdy se už nebude držet za jeden provaz.Zároveň nikomu nemám za zlé,že si kope na vlastním písečku,ale když to sečtem vše dohromady,tak ikdyby byla v budoucnu potřeba revoluce,či státní převrat,už tady nebude nikdo s koulema!!!Takže jen smutně přihlížíme,jak se pomalu a jistě devastujeme sami,ale to není jen náš problém,to je problém celosvětový,takže by někdo mohl říct,že se vlastně máme ještě dobře.Ano,může se to tak zdát,ale peníze lidi nemají,takže pohled je většinou zkreslený.A co mne nejvíce žere,že země Česká,to na pohled,byla proslulá dávno před tím,než vikingové objevili Ameriku a nejvtipnější na tom je,že 70% Amíků ani neví,kde Česká republika leží!!!Ať si každý udělá obrázek sám,co z toho plyne!!!
    • Moc hezky napsáno.Lidé se mění a čas plyne.Za dřívějšího režimu lidé nadávali,pracovali,ale byli přátelští.Dnes je jeden k druhému jako vlk k ovci a snaží se o přežití.Je mi z toho nevolno.Bohužel děláme si to sami!!!!!!!
      Jediné co k tomu říct :ZEMĚ ČESKÁ DOMOV MŮJ
  • Jak se Slovák dostane do České politiky?? Proč nešel do Slovenské? Že by tam bylo málo peněz? Voliči co ho slepě milují jako Husáka by se s ním měli odstěhovat někam na východ,když se jim ten totalitní život tak líbí. Volby sice ukázaly co už Babišovci věštili. Víte to je totiž jediný případ,kdy oni mohou v životě něco vyhrát. Nikdo ze stran s ním do koalice nejde,čím to asi bude??
    • Tak, že na všechny něco věděl díky STB a tvrdou hrou přes mrtvoly se dostal na výsluní a když k tomu přičteme tupej manipulativní národ který se stále nevzpamatoval ze 40ti let trvající hrůzovlády těch na světě nejzkurvěnějších, tak to jinak dopadnout nemohlo!
  • Je to určitě mazaný lišák,ale mě se líbí že zamete s Kalouskem.
  • Příčinou celé kauzy Babiš je EET. Blíží se doba kdy i právníci, lékaři , svobodná povolání, nepoctiví OSVČ atd. budou muset mít EET. A to je kardinální problém ! ! ! Bojí se EET jako čert kříže.
    • Takhle může reagovat jen hlupák co o tom nic neví. Já bych zavedla aby se každý alespoň rok snažil uživit sám, sám si platil socku, zdrávku, sháněl materiál, zboží, zákazníky, platil si účetní, programy EET, chodil po úřadech, bankách, staral se o zaměstnance a sháněl jim práci aby uživili sebe a rodinu, zkrátka aby pracoval místo 8 hodin a pak pil pivo 12, v noci díky starostem nespal, prostě jako každý kdo je OSVČ nebo má firmu.
      Člověk co to nikdy nezažil a nikdy se o zákony,účetnictví a podobně ani nezajímal to nemá co komentovat.
      • Lujzo fakt seš asi Káča ... já u soukromníka pracoval jako zaměstnanec 16 hodin denně a měl pěkný plat...až do té doby než sem si spočítal , že na hodinu mám jako řidič míň než vrátný. A že mě cvičně majitel firmy alspoň jednou týdně zdrbe za nějakou vymyšlennost a připomene jak mě až ho pořádně nase.u vyhodí. A že za bránou stojí dalších 100 takových řidičů kteří budou od večera do rána a obráceně jezdit za 70kč na hodinu strašně rádi. JJ budou mít měsíčně na vejplatě skoro 30 000 nj to je dobrý ne?! Ale za běžný hodiny to bude kolik?!?! co?! Lujzičko?! Když nechceš podnikat podle zákona a platit daně , tak se na to vyprdni. To bys za chvilku taky mohla chtít řídit auto bez řidičáku , či dělat pilota. Pravidla jsou proto aby se v rámci možností dodržovala ...a taky kontrolovala Stejně jako kontrola řidičáku , či jízdenky ve vlaku...zaplatils , tak jeď, ale já si to prověřím
        • A Vy jste zase Kačer,když Vám to tak dlouho trvalo než jste si to zpočítal.Taky jsem byla jen zaměstnanec a co? No a? Věděla jsem,že si nemůžu vozit zadek ve stejném autě jako můj šéf.Babička měla 2 práce aby uživila děti,byla sama. Nikdy si na nikoho nestěžovala,že má málo nebo tak. Když tak brečíte,založte si vlastní přepravu a vozte,shánějte si práci a pak až Vás nějaký trouba co nepodniká urazí,že kradete budete koukat kolik je tu pitomců.
          Jinak, já jsem měla řidiče a ten za jednu zkušební jízdu stihl nabourat auto,ujet od nehody, mít manko 2500,-Kč a nedoručit zásilku (nechtělo se mu). Musela jsem zaplatit škodu na majetku (byla tam kamera) a ještě tomu šmejdovi zaplatit jeho práci.Takže šmejdi jsou na obou stranách jsou šmejdi šéfové i zaměstnanci.
        • Jestli děláš 16 hodin denně tak jsi debill! A debill nic jiného očekávat a dělat ani nemůže, to je život, tak si neztěžuj, ty chudáčku! Tyhle uhlazené morální kecy miluju!
      • Proč nejdeš dělat bankéře nebo na úřad. Ve 14:30 můžeš také pít pivo. Každý strůjce svého štěstí. Když to podnikání je tak nevýnosné, auto na leasing, vše do nákladů... Poctivý se EET nebojí.
        • Typické, do nákladů?? A co má člověk z toho,že si dá 20000 do nákladů,když mu ty peníze budou chybět?V účetnictví se to nijak neprojeví.
      • Výborně!Moc trefně jste to popsala.Ať si to každý rýpal zkusí.
  • Ty rudej udavači a voliči Bureše buď taky meleš někomu howna nebo jseš připosranej komouš..Oboje je hnůj! U nás takovým dáváme na držku sráčům!
  • Dobrý den pane Babiš nemelte furt enom o politice George Busche co vytvořil TRojského koně čínanů a válku proti stabilním státům s arabskou ropou,kde Kadafí i HUsajn byli stejní vládci jako George Busch,takže tam američani neměli co pohledávat.
    Jako největší slovenský mafian si raději dopřejte dovolenou v Turecku kde tak rád jste odpočíval s manželkou,byl jste už všude na světě a je trapné jak arabské děti vnedělu v lázních Luhačovice čistili kartáčkem nazuby chodníky u nejbohatší vytráže cukrárny a kavárny ,šel jsem tama nakole ,ne žeby jsem sa tam vyvalovál najídle ,vnedělu sa přeca nedělá,to prosazoval JUDR Tisso,který nebyl jako ta vaše maska advokacie čezu ,co zničili paní Merkelevé dědinu Temelínem,že nemůže do rodné vesnice předků na dovolenou,jste mafián horší jako Islámský stát,který jste vytvořili vy zbrojní magnáti už dávno předtím válkou ,kdy Busch napadl Iraq.
  • Pan Babiš asi možná ani neví kolik si vydělají jeho dělníci ve firmách( o THP nemluvím)hlavně, když mu každý měsíc příjde x Kč na konto. V Hyde parku to řekl jasně (Olma Olomouc), že o mzdách rozhoduje managment. Ten na sebe nezapomene a dolů toho moc nepošle. Ono taky proč, když na vedení podniku není činěn žádný nátlak a lidé jsou ochotni za to dělat (mají hypotéky apod.). Odbory jsou jen k smíchu! Vedení odborů je placeno firmou pana Babiše a o ně je finančně dobře postaráno. Možná, kdyby měli průměrnou mzdu co mají jejich dělníci (které ,,zastupují"), tak by se o něco snažili, ale takto sedí pěkně v teple a ruce si nepálí. Když někdo něco řekne panu Babišovi, tak kontruje tím, že tomu nerozumí a plácá nesmysly.
  • diváku,n e s e r mě.Komouši tu zbrzdili vývoj všeho např Škoda,kdyby nebylo Volkswagnu tak by zanikla.Já jsem rád,že je jejím majitelem Vw.Babiš je komouš a č ů r á k.Voliči Ksčm,Ano a Spd jsou stejný DE BŽ OTI.
    • Komančové zbrzdili,sameťáci rozkradli...
    • Děláte si opičky ze strýčka Zemana že inklinuje k obchodu s Čínou,přitom je na ní závislý západ včetně Ameriky,i ta škodovka bere od nich díly do aut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit